warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Kıdemli Muhasebe Uzmanı

HepsiJet

Kıdemli Muhasebe Uzmanı

HepsiJet

İstanbul(Asya)(Sancaktepe)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Muhasebe

Muhasebe

Başvuru Sayısı

426 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

426 başvuru

Departman

Muhasebe

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

.“Hepsiburada olarak, e-ticaretin köklü, yenilikçi ve öncü firmalarından biriyiz. Müşterilerimizin günlük hayatlarına güvenilir, yenilikçi ve amaç odaklı eşlik etmekte ve ticaretin dijitalleşmesine öncülük ediyoruz. Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak Nasdaq borsasında işlem gören ilk Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Yenilikçi teknoloji odağıyla hareket eden Hepsiburada, ilklerin adresi olma özelliğiyle köklü bir geçmişe sahip. Hepsiburada ekosistemi; son teslimat ve sipariş karşılama hizmetleri veren HepsiJet ve HepsiLojistik; market ürünleri teslimat hizmeti veren Hepsiburada Market; havayolları bilet satışı hizmeti veren Hepsiburada Seyahat; reklam hizmeti veren HepsiAd; ve ödeme hizmetleri veren HepsiPay’den oluşuyor. HepsiGlobal, bir yandan uluslararası satıcıların ürünlerini sunarken, bir yandan da Türkiye'deki tüccarların sınır ötesi satış yapmasını sağlıyor. Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret şirketiyiz.

Çalışma arkadaşlarımıza; birlikte yaratmayı ve işimize daha fazla anlam katmayı destekleyen bir çalışma ortamı sunuyoruz. Birlikte başarmaktan mutluluk duyuyor, fırsatlarla dolu bir takımın parçası olarak hep birlikte gelişiyor, neşeyle üreterek çalışıyoruz.

 Ticaretin dijitalleşmesine geleceğin teknolojileri ile liderlik eden takımımızda yer alarak herkes için #iyikivarsınhepsiburada dedirtecek, heyecan dolu başarı hikayelerinin bir parçası olmak istersen senin de geleceğin burada.

Hepsiburada Market

Hepsiburada Market kullanıcıların süpermarket, yemek, su ve çiçek gibi ihtiyaçlarını dilekleri zaman dilimi içerisinde karşılayabilmelerini ve en favori marketlerden, zengin ürün çeşitlerini müşterilerin kapılarına kadar götürmektedir.

Hepsi Finansal

Tüketici finansmanı ve genişletilmiş finansal hizmet operasyonlarını içeren Hepsi Finansal Hepsiburada bünyesinde yer alan bir finansal teknoloji şirketidir. En yeni teknolojileri ve ödeme özelliklerini, güvenli bir şekilde şirketlere ve tüketicilere kolay ulaşılır kılarak, ödemeler dünyasının dijitalleşmesine öncülük eden Hepsi Pay, ürün ve servisleriyle bireyler ve şirketlerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşterilerin online alışveriş deneyimleri daha hızlı ve pratik bir hale getiren Hepsipay, online girişimcilere ve e-ticaret şirketlerine, tahsilat yapabilmeleri için gerekli olan kolay, hızlı ve güvenli ödeme altyapı hizmetleri sunuyor.

HepsiJet

E-ticaret kargo taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillendirmektedir. 81 ilde 160’ı aşkın şubesiyle hizmet sağlayan HepsiJet; 2500’e yakın taşımacısı ve 50’den fazla filo aracı ile birbirinden farklı hizmet modelleri ile her geçen gün büyüyen bir markadır. HepsiJet; Bugün Randevulu Teslimat, Ertesi Gün Randevulu Teslimat ve Kapıdan Randevulu İade gibi hizmetleri ile sektörde fark yaratmaktadır.

HepsiAd

HepsiAd, Hepsiburada’nın platform içerisindeki işletmelere ve farklı e-ticaret sitelerindeki faaliyetleri için sektörde sahip olduğu bilgi birikimi ve teknolojik altyapısıyla yeni nesil reklam teknolojileri ve çözümleri sunuyor. Hepsiad ile markalar bilinirlikleri artıyor, işlerine katkı sağlayacak verimli yatırımlar yapıyor.

HepsiLojistik

HepsiLojistik firmaların satış öncesi ve sonrası sürecine lojistik desteği vererek, siparişlerin tek bir yerden zahmetsiz bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan uçtan uca bir hizmet sunar. HepsiLojistik hizmeti alan firmalar; HepsiLojistik’in uzman destegˆi, gu¨çlu¨ altyapısı, 24 saat kesintisiz hizmeti ve hızıyla stoklamadan adreslemeye, paketlemeden kargolamaya e-ticarette birçok maliyetten, zamandan ve iş yu¨ku¨nden tasarruf etmektedir.

HepsiGlobal

Hepsiburada’nın e-ihracat süreçleri için hayata geçirdiği HepsiGlobal, işletmelere Türkiye'nin yanı sıra yurtdışına da satış yapma fırsatı sunuyor. İşletmeleri milyonlarca yeni müşteri ve dünya pazarlarıyla buluştururken müşterilerine de yurt dışından milyonlarca ürüne avantajlı fiyatlarla, hızlı ve pratik şekilde ulaşma imkanı sunuyor.

Hepsiburada Seyahat

Hepsiburada’nın yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri satın alma hizmeti Hepsiburada Seyahat, müşterilerine uygun fiyatlı uçak biletleri sunar. Hepsiburada Seyahat avantajlı kampanyaları, kolay ve güvenli ödeme yöntemleriyle uçuş planlama süreci sağlar.”

 • Tercihen ilgili üniversitelerden lisans mezunu,
 • Muhasebe ve/veya finans alanında en az 4 yıl deneyimli,
 • E-fatura, e-irsaliye, e-arşiv, e-defter takibi yapabilen,
 • Tek düzen hesap planına hakim olan,
 • Tercihen S.M.M.M belgesine sahip,
 • Tercihen SAP muhasebe programını kullanabilen,
 • Microsoft Office gibi programları etkin olarak kullanabilen,
 • Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,
 • Disiplinli, planlama ve takip yeteneği güçlü ve analitik düşünebilen,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

İŞ TANIMI: 

 • Günlük muhasebe evrak girişlerinin yasal mevzuat ile şirket politika prosedürlerine uygunluğunun kontrol etmek,
 • Mizan kontrolü, masraf merkezi kontrolü ve takibini yapmak,
 • Beyanname ve bildirimlerinin zamanında, doğru ve mevzuata uygun bir biçimde düzenlenmesini sağlamak,
 • Ay sonu, çeyrek dönemler ve yıl kapanış işlemlerinin zamanında ve doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak,
 • Vergi dairesi ve resmî kurumlarla olan işlemlerin takip etmek,
 • Alıcılar – Satıcılar mutabakatları yönetmek ve raporlamak,
 • Muhasebe ile ilgili sistem geliştirme çalışmaları yapmak ve uygulamaya koymak,
 • Bağımsız Denetim, YMM, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi denetimi gibi konularda ilgililere eşlik edip gerekli bilgileri sağlamak, denetimi sonuçlandırmak.
 • Bölümler arası bilgi akışını sağlamak,


“Bu ilan sebebiyle yapacağınız başvurular aracılığıyla toplanacak kişisel verileriniz veri sorumlusu D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş (“Hepsiburada”) tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili mevzuat kapsamında iş başvuru süreçlerinin yürütülmesi amacıyla otomatik yollarla işlenecektir. Detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ndeki Çalışan Adayı kişi kategorisini inceleyiniz.”

Aday Kriterleri

En az 7 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Maaşları Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Nasıl Olunur? Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Nedir? Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni İş İlanları

Kargo - Kurye / Lojistik 1+

Hakkımızda

HepsiJet

Şirket Sayfasına Git

Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Maaşları Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Nasıl Olunur? Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni Nedir? Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni İş İlanları