Uzman Psikolog HİWELL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Biz kimiz?

Hiwell, danışanların kendilerini daha iyi tanımalarını, daha iyi hissetmelerini ve  hayata karşı daha pozitif bir bakış açısı geliştirmelerini sağlamak için kurulmuş, online psikolojik danışmanlık platformudur. Uygulamamız sayesinde pandemi koşullarında danışanlar ve uzman psikologlar arasında bir köprü oluşturarak, mümkün olan en sağlıklı iletişimin kurulmasını amaçlıyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Mobil uygulamamız sayesinde danışanlarımız daha hızlı ve pratik bir şekilde uzman psikologlarımızdan hizmet alabiliyorlar. Danışanlarımıza en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek adına kendi alanlarında uzman olan psikologlar ile çalışıyoruz. Uzman psikolog ekibimizin; yüksek lisansını Klinik Psikoloji ya da Aile ve Çift Terapisi alanlarında tamamlamış, süpervizyon alan/almış, etik çalışmayı ön planda tutan psikologlardan oluşması birinci önceliğimiz.

Hiwell tamamen online çalışma imkanı sunar. Bu nedenle istediğiniz zamanda, istediğiniz şehirden çalışmak sizin kontrolünüzdedir. Eğer aşağıda belirtilen niteliklere sahipseniz başvurunuzu heyecanla bekliyoruz!

  • Psikoloji lisans diplomasına sahip,
  • Klinik Psikoloji ya da Aile ve Çift Terapisi yüksek lisans/doktora eğitimini tamamlamış,
  • Terapi uygulamalarına hâkim,
  • Danışan takibi tecrübesi olan,
  • Alanıyla ilgili yöntem ve teknolojilere hâkim,
  • Süpervizyon almış ya da halen almakta olan,
  • Etik değerlere önem veren


Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim, Danışmanlık

Çalışan Sayısı:

25-49