Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Mağaza Müdürü Ankara

HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

HOTİÇ, modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır. Bugün Türkiye’nin sektöründeki en güçlü markalarından biri olan Hotiç, Türkiye ve yurtdışında en büyük AVM’ler ve en prestijli cadde mağazalarında bulunmaktadır.

Ankara mağazalarımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdürü" arayışımız bulunmaktadır;
 • Perakende mağazacılık sektöründe "Mağaza Müdürü" olarak deneyimli,
 • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen,
 • Yeni tasarımları ve modayı yakından takip eden,
 • İletişimi güçlü, etkileme ve ikna etme becerisi yüksek, 
 • Çözüm ve sonuç odaklı, analitik, liderlik yetkinliğine sahip,
 • Dinamik, pozitif, uyumlu,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.


İŞ TANIMI

 • Satış hedeflerine ulaşmak için ekibini yönetmek, yönlendirmek, motive etmek,
 • Mağazaya gelen ürünleri prosedüre uygun olarak teslim almak, mağaza içine ve depoya  yerleştirilmesini sağlamak, mağaza iç görselinin ve vitrinin standartlara uygun şekilde düzenlenmesini koordine etmek,
 • Mağaza vitrininin ve iç görselinin belirlenen periyodlarda değiştirilmesini sağlamak,
 • Depo düzenini sağlamak, stok kontrolünü ve takibini yapmak,
 • Müşteri portföyü oluşturmak ve sadık müşteri yaratmak için çalışmak, 
 • Günlük kasa işlemlerini takip etmek, gün sonu kapanışı almak, kontrol etmek ilgili bölüm/birimleri bilgilendirmek ve satışa destek vermek,
 • Mağazada yeni başlayan ekibin belirlenen standartlar, prosedür ve yönetmelikler dahilinde oryantasyonunu sağlamak

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
İlk Öğretim(Öğrenci), İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Mağaza Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mağaza Müdürü Mağaza Müdürü Maaşları Mağaza Müdürü Nasıl Olunur? Mağaza Müdürü Nedir? Mağaza Müdürü İş İlanları
HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ

Deri / Mağazacılık (Ticaret) 1+

Hakkımızda

HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ

HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

HOTİÇ AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ÇALIŞAN KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ 1. VERİ SORUMLUSU Kişisel verileriniz veri sorumlusu sıfatıyla Hotiç Ayakkabı San. ve Tic. A.Ş. (“Şirket”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenme amaçları konusunda detaylı bilgiler, Hotiç Box’tan erişilebilen Hotiç Ayakkabı San. ve Tic. A.Ş. Çalışan Kişisel Verilerinin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nda yer almaktadır.2. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimizin insan kaynakları politikalarının ve süreçlerinin planlanması ve/veya icra edilmesi, Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki ve teknik güvenliğinin temini faaliyetlerinin planlanması ve/veya icrası, Şirketimiz tarafından yürütülen ticari ve/veya operasyonel faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimlerimiz tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi ve Şirketimizin ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve/veya icrası amaçlarıyla (“Amaçlar”) işlenebilecektir.3. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN AKTARILDIĞI TARAFLAR VE AKTARIM AMAÇLARI Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimiz tarafından Amaçlar kapsamında AVM yönetimlerine, hissedarlarımıza, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, referans paylaşımı yapılan kurum ve kuruluşlara, kanunen yetkili kamu kurumlarına ve kanunen yetkili özel kurumlara aktarılabilecektir.

Detaylı Bilgi

HOTİÇ AYAKKABI SAN.TİC.AŞ İş İlanları

Mağaza Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mağaza Müdürü Mağaza Müdürü Maaşları Mağaza Müdürü Nasıl Olunur? Mağaza Müdürü Nedir? Mağaza Müdürü İş İlanları