Üretim Müdürü (Traktör-İş Makineleri)

HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYN.VE DAN.HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

İlan yayından kaldırılmıştır!
Konya

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

268 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

268 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Makine sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider firmaların biri olan müşteri firmamızın Fabrikasında üretim departmanını yönetecek ÜRETİM MÜDÜRÜ aranmaktadır.   

 • Üniversitelerin Makine Mühendisi Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak  
 • Tercihen İngilizce bilen
 • MS Office Programlarından Excel ileri düzeyde kullanabilen. Tercihen ERP deneyimi olan.
 • Çelik konstrüksiyon, kaynak ve makine montaj proseslerinde deneyimli olmak 
 • Hidrolik, İş Makineleri, Traktör veya Otomotivde talaşlı ve kaynaklı imalat  üretiminde deneyimli olmak
 • Yönetsel deneyime sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere becerilerine sahip olmak 
 • Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikten muaf olan (erkek adaylar için) 

Tüm adayların Konya’da ikamet etmesi veya ikamet edebilecek durumda olmak İş 

Tanımı:   

 1. Üretim için gerekli olan ekipmanlarının düzenli ve sürekli olarak çalışmasını sağlamak. Bakım ekibi ile birlikte, önleyici bakım faaliyetlerini planlamak. Otonom bakım faaliyetlerini yönlendirmek.
 2. Üretim sahalarında ve makinelerde eksiklikler ve dar boğazları tespit etmek (makine performansı, çalışan performansı, yerleşim performansı, vb.)
 3. Belirlenen eksiklikler ve dar boğazları giderecek şekilde, modernizasyon ve işletme şekillerinde değişiklikler ile ilgili etütler yapmak / yapılmasına destek olmak.
 4. Etüt sonuçlarına göre gelişim projeleri oluşturmak. Gelişim projesi bütçesini, iş planını, teknik planını oluşturmak.
 5. Fabrika içinde başlatılabilecek; TPM, Kalite, Kaizen, vb. verimlilik artırma yaklaşımlarına yönelik görüş ve önerilerde bulunmak.
 6. Fabrika içinde uygulama kararı alınan verimlilik artırma çalışmalarını yürütmek, koordinasyonunu sağlamak.
 7. İş güvenliği planlarına uygun olarak çalışılmasını güvence altına almak. Gerekli durumlarda acil durum planını uygulamak.
 8. Makinelerin üretim aşamalarında, elektrik elektronik aksamlarının projeye uygun imal edildiğinin kontrol edilmesini sağlamak.
 9. Üretimi tamamlanan makinelerin kalibrasyonu yapılmadan önce, belirlenen formdaki uygunlukları sağladıklarını güvence altına almak.
 10. Makine kalibrasyonunun, üretim ekibi ile birlikte gerçekleştirmesini sağlamak. Kalibrasyon aşamasında ortaya çıkan uygunsuzlukların giderilmesini sağlamak.
 11. Test sırasında uygulanan kalibrasyon kontrollerinin yapılmasını sağlamak.
 12. Kapasite büyütme, alternatif üretim lokasyonları oluşturma konularında görüş ve önerilerde bulunmak. Sektörel gelişmeleri takip ederek üretim şekli ve teknolojilerine yönelik görüş ve önerilerde bulunmak.
 13. Girdilerin planlanan program dâhilinde nihai mamule dönüştürülmesini ve müşterilere teslime hazır hale getirilmesini sağlamak.
 14. Çalışanların sürekli olarak eğitilmesi ve yetkinliklerinin gelişmesini için programlar oluşturmak. Çalışanlara süreç ile ilgili iş başı ve benzeri eğitimler vermek.
 15. Platform ve Mobil Vinç bölümlerinin; çelik konstrüksiyon, talaşlı imalat ve boyahane bölümlerinden beklentilerini toplanmasını sağlamak.
 16. Master üretim planına göre haftalık/günlük üretim (hat / saha) planlarının (KBV Montaj, Çelik Konstrüksiyon, Talaşlı İmalat ve Boyahane bölümleri için) hazırlanmasını ve takip edilmesini sağlamak (gerekli durumlarda revize etmek).
 17. Üretim planına göre sac kesim işlemlerinin gerçekleştirilmesini, takımlanmasını ve depoya teslim edilmesini sağlamak.
 18. Bom, Şase ve Ayak komponentlerinin hazırlanması işlemlerinin koordine edilmesini sağlamak.
 19. Silindir imalatlarının gerçekleştirilmesini koordine etmek. Hazırlanmış silindirlerin test alanında test edilerek, silindir depoya alınmasını koordine etmek.
 20. Boyahaneye sevk edilecek parçaların (perno, ana Bom, dik bom, kırma bom, ikinci kırma bom, bağlantı bom, kısa kol, uzun kol, ayak açma silindirleri) boyahaneye sevk edilmesini sağlamak.
 21. Ayak, kule ve kırma bomu komponentlerinin toplanmasının koordine edilmesini sağlamak.
 22. Şasenin araç üzerine montajının koordine edilmesini sağlamak (kupa arkası ise şasenin araca montaj için teknik tedarikçiye sevk edilmesi ve fabrikaya geri getirilmesi).
 23. Araç üzerine şasenin montajından sonra, aracın boyahaneye sevk edilmesini sağlamak.
 24. Boyahaneden aracın montaj alanına alınmasını ve kule, kırma, kasa, redüktör, pompa, vb. montajlarının koordine edilmesini sağlamak. Aracın son montaj alanına sevk edilmesini sağlamak.
 25. Üretim ve ürün kalitesini kontrol ederek, müşterilere sadece uygun nitelikte ürünlerin gönderilmesini güvence altına almak. Uygun bulunmayan ürünün müşteriye iletilmeden tekrar işleme alınması faaliyetlerini planlamak.
 26. Yıllık bölüm hedeflerini belirlemek, hedefler doğrultusunda çalışmaları takip etmek ve sonuçlanmasını sağlamak, çalışanlarına hedefler vermek ve periyodik olarak hedeflerin gerçekleşmesini kontrol etmek ve periyodik olarak üst yönetime rapor vermek..

HUMAN KAPİTAL Türkiye İş Kurumu'nun 02.07.2022 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Aday Kriterleri

12 - 20 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Talaşlı İmalat Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Talaşlı İmalat Müdürü Talaşlı İmalat Müdürü Maaşları Talaşlı İmalat Müdürü Nasıl Olunur? Talaşlı İmalat Müdürü Nedir? Talaşlı İmalat Müdürü İş İlanları

Gıda Makineleri ve Ekipmanları / İş Makineleri 2+

Hakkımızda

Human Kapital kurulduğu 2005 yılından beri Orta ve Üst Düzey Yönetici İşe Alım, İşe Alım Danışmanlığı, Kurumsal Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri verm

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane.

Talaşlı İmalat Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Talaşlı İmalat Müdürü Talaşlı İmalat Müdürü Maaşları Talaşlı İmalat Müdürü Nasıl Olunur? Talaşlı İmalat Müdürü Nedir? Talaşlı İmalat Müdürü İş İlanları