Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

IDP Education Limited, dünya çapında öğrenci yerleştirme ve IELTS sınav hizmetleri sunan küresel bir şirkettir. 1969 yılında kurulan IDP, Avustralya'da 250'den fazla eğitim kurumunu ve ABD, İngiltere, Kanada ve Yeni Zelanda'da 100'ü aşkın kuruluşu temsil eden, %50'si 38 Avustralya üniversitesine ait olan ASX listesindeki bir şirkettir.

Merkezi Melbourne'da bulunan IDP'nin şu anda 30 ülkede 93'den fazla ofisi bulunmaktadır. Orta Doğu bölgesinde, IDP Türkiye'nin’nin bölge ofisi Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de bulunmaktadır.

IDP aynı zamanda Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi'nin (IELTS) sahiplerinden olup, dünyada 450'den fazla sınav merkezine sahiptir.

Profesyonel bir öğrenci danışmanı ve IELTS test yöneticilerinden oluşan deneyimli bir eğitim organizasyonu olarak IDP, öğrencilere ve velilere IELTS sınavı ve yurt dışı eğitimle ilgili ön yargısız ve ilgili bilgiler sağlar.

Ayrıca, IDP öğrencilere bölüm başvurularının hazırlanması ve eğitim kurumlarına sunulması ile vize başvuruları konusunda da yardımcı olmaktadır. IDP ayrıca gidiş öncesi seminerleri, konaklama ve hava alanı karşılama hizmetleri de düzenlemektedir. Öğrencilere, velilere ve burs kuruluşlarına verilen tüm profesyonel hizmetlerimiz ücretsizdir ve hizmet ücreti uygulanmaz

Aranan Özellikler

 - İyi İngilizce bilgisine sahip

 - İletişim becerileri kuvvetli,

 - Seyahat edebilen,

 - Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,

 - Satış becerisi kuvvetli,

 - Takım oyunsu olabilen,

 - Öğrenmeye açık olan,

 - Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan,

 - Güleryüzlü,

 - Yeniliğe ve değişime açık olan,

 - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

    

İş Tanımı

Eğitim sektörünün en büyük Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firması olan “IDP EDUCATION” da öğrencilerimize Dil Okulları, Lisans Programları, Yüksek Lisans Programları ve Phd Programları konusunda danışmalık yapmak, öğrencilerin düzenli takiplerinin yapılması, okul başvurularının ve vize başvurularının tamamlanması, konaklama, sağlık sigortası konusunda öğrencilerimize danışmanlık yapılması

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri