Software Quality Assurance Tester Insider

İstanbul(Avr.)(Kağıthane)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Insider ile tanıştın mı? Cevabın hayır ise bu paragraf senin için: Daha önce WhatsApp ve Airbnb gibi şirketlere yatırım yapmış Sequoia Capital ve son olarak Riverwood’dan yatırım almış, hızla gelişen ve büyüyen bir girişim olarak aralarında Singapore Airlines, Virgin, Uniqlo, Nestle, Nissan, Samsung, Lenovo, Puma, Media Markt, IKEA, Allianz, Santander, Dominos, Avon ve CNN gibi çok farklı sektörden isimlerin de bulunduğu 800’den fazla global marka e-ticaret konusunda satış dönüşüm oranlarını arttırmak için bizi tercih ediyor. 2017 yılında Red Herring Europe Top 100 listesine girdik ve CEO’muz Hande Çilingir Crunch Base’in “Woman CEO located outside of the US” listesinde ilk 3’e girdi.  Onlara hayallerinin ötesinde bir tecrübe sunuyor, müşterileriyle etkileşimlerini onlara ulaştıkları andan, satın alma anına kadar daha iyi hale getiriyoruz. Büyüme Yönetimi Platformu (GMP) ile her ihtiyaçlarına cevap verebiliyor, her adımda yanlarında oluyoruz. Hızlı hareket ediyor, etkileyici, işe yarayan ürünler geliştiriyor ve bütün dünyaya çığır açan ürün şirketlerinin Silikon Vadisi dışında da kurulabileceğini kanıtlamak için dünya üzerindeki 25+ ofisimizde 600+ ekip arkadaşımızla birlikte çalışıyoruz.


Peki ya şimdi? Şimdi, hayallerin ötesinde bir kariyer isteyen Quality Assurance Testerlar arıyoruz. Eğer o kişilerden birinin sen olduğunu düşünüyorsan burada bizimledünyanın önde gelen markalarıyla ve Yapay Zeka & Makine Öğrenmesi teknolojileriyle çalışma şansın olacak. Şu anda sen bunu okurken,günde ortalama 450’den fazla sunucu üzerinden, 2.2 milyar istek ve neredeyse 2 milyar anlık bildirim gönderiyoruz. Yapay Zeka ve tahminleme kısmında ise 100 TB’tan fazla geçmiş dataya sahibiz. Biz işlerin ya da fırsatların ayağımıza gelmesini beklemeyiz, onları yaratırız. Şu andaglobal kullanıcıların %25’ineulaşmış durumdayız. Tüm bunlar ilgini çekiyorsa daha fazlası için okumaya devam et!

Mühendislerimiz ve yazılımcılarımız hiç durmadan, dijital dünyanın tükenmeyen gücünden yararlanarak,her zaman yenilikçi bir bakış açısıyla düşünüyor. Gerçek bir sanatçı gibietkileyici ve akıllı ürünler yaratıyorlar. Ürün ve Geliştirme ekiplerimiz İstanbul ofisimizde bulunuyor,böylece dünyaya ihraç ettiğimiz teknolojiyi kendi ülkemizde üretip geliştiriyoruz. Biz Insider olarak işbirliğine ve hızlı hareket edip teknolojinin getirdiği yeniliklere adapte olmaya inanıyoruz.Çevik (agile) ekipler halinde, diğer departmanlarla yakın çalışıyor, ellerimizi taşın altına koymaktan ve kirletmekten korkmuyoruz. Söylediğimiz gibi; biz işlerin ya da fırsatların ayağımıza gelmesini beklemiyor, onları kendimiz yaratıyoruz. 


İşte karşında Gülsüm. Gülsüm, azimli bir Quality Assurance Tester. Gülsüm’ün bastıramadığı bir merakı var, bu yüzden sürekli bir şeyler öğrenmenin peşinde. Onu paniklemiş ya da tereddüt ederken görmek zordur, çünkü inisiyatif alır ve sorunları çözer. Uyması gereken birçok teslim tarihinin Insider için yarattığı etkinin farkında ve işlerini vaktinde bitirebiliyor,  çünkü organize biri ve zamanını iyi değerlendirmeyi biliyor. Gülsüm tutkuları ve hayalleri olan bir insan. Aynı zamanda amacımız uğrunda başarılı olmamıza yardım eden yegane insanlardan biri, çevremizde hep onun gibi insanlar olsun istiyoruz. Aslında seni tanımayı da çok istiyoruz, bir sonraki iş ilanında belki de adı geçen insan sen olmalısın. Aşağıda sana sunduklarımız ve senden beklediklerimiz listelenmiş durumda. Eğer Software Quality Assurance Tester ilanımızın sana uygun olduğunu düşünüyorsan hadi başvur, seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Bir Software Quality Assurance Tester Insider’da bir gün içinde;

 • developerlar ve QA Engineerlar ile test süreçlerinin iyileştirilmesi için çalışır,
 • iş geliştirme, tasarım ve teknik ekipleriyle gereken iletişimi kurar,
 • ekibin etki ve verimine katkıda bulunur,
 • ürünlerin/Hizmetlerin manuel test süreçlerini yürütür,
 • test sonuçlarını raporlar ve görselleştirir,
 • gerekli dokümantasyon ve test scriptlerini hazırlar.


Eğer aşağıdaki liste seni anlatıyorsa, geleceğe adım atarken sen de yanımızda ol istiyoruz:

 • Mükemmel iletişim becerilerin varsa, 
 • Sorunları bulup onları çözmek için yanıp tutuşuyorsan,
 • Detaylara dikkat ediyor, hata aşamalarını doğru özetleyebiliyorsan,
 • Web teknolojileri konusunda genel kültüre ve bilgiye sahipsen
 • Tercihen daha önce Jira veya task yönetim aracı kullandıysan ve test tecrüben varsa
 • Teknik dokümanları analiz ederken sorun yaşamayacağın seviyede İngilizce bilgin varsa


Dünyaya teknolojimizi ihraç ederken, sana bunları sunuyoruz:

 • Yazılım dünyasından ünlü ve çığır açan insanlarla “Tech Talk”lar, içerideki yazılımcılarımızın kariyer adımları hakkında konuştukları “Dev Talk”larve sorularını sorup, tecrübelerinden faydalanabileceğin birçok etkinlik
 • İçeride düzenlediğimiz ve sınırları zorlayan Hackathonlar, programlama konusunda meydan okumalar ve kodlama yarışmaları
 • Laracast, Egghead, Udemy, Blinkist, Masterclass, Amazon Kindle ve Spotifygibi ayrıcalıklı hizmetlere ücretsiz erişim
 • Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Bireysel Emeklilik imkanı
 • Multinet ile karşıladığımız yemek masrafları
 • Belli kriterleri karşılayan tüm Insiderlılara sunduğumuz Hissedarlık Sistemimiz
 • Eğlencenin doruklarında takım aktiviteleri
 • No Dress code! Burası hızlı ve yenilikçi bir startup, istediğin her şeyi giyebilirsin


Beraber çalıştığımız her arkadaşımızı Insider komünitesinin bir parçası olarak görüyor, ve etnik köken, dil, din, ırk, cinsel tercih, cinsel kimlik, medeni durum ya da engel durumu ayırt etmeksizin herkesi kucaklıyoruz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Yazılım

Çalışma Şekli:

Hafta içi 09.00 - 19.00

Haftasonu (Cumartesi) -

Haftasonu (Pazar) -

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı:

550-649