Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

SAP The Young Professional Program (Remote)

ISC - İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara, İstanbul(Avr.), İzmir, İstanbul(Asya)

Remote

Remote

İlan yayından kaldırılmıştır!

Job Type

Full-Time

Years of Experience

Inexperienced

Department

IT

IT

Application Count

569 application

Job Type

Full-Time

Years of Experience

Inexperienced

Application Count

569 application

Department

IT

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

SAP started in 1972 as a team of five colleagues with a desire to do something new. Together, they changed enterprise software and reinvented how business was done. Today, as a market leader in enterprise application software, we remain true to our roots. That’s why we engineer solutions to fuel innovation, foster equality and spread opportunity for our employees and customers across borders and cultures.

SAP values the entrepreneurial spirit, fostering creativity and building lasting relationships with our employees. We know that a diverse and inclusive workforce keeps us competitive and provides opportunities for all. We believe that together we can transform industries, grow economics, lift up societies and sustain our environment. Because it’s the best-run businesses that make the world run better and improve people’s lives.

THE YOUNG PROFESSIONAL PROGRAM

The Young Professional Program is a free initiative delivered by the SAP Training and Development Institute. The program, which lasts for 3 months, is designed to give recent graduates the certifications and soft skills required to begin a career as an SAP Associate Consultant. At the end of the training, SAP TDI will work very closely with the YPP graduates to introduce them to a host of opportunities with SAP customers and partners to work as an SAP Consultant.

SAP CONSULTANTS      

The role of an SAP Consultant can be divided into 2 functions: Functional and Technical. This program will be training Functional Consultants within SAP Functional Consultants work with customers to understand their business requirements and translate them to detailed technology solutions.

The Functional Consultant facilitates the implementation and support of SAP S/4 HANA and functionalities to enhance the clients’ business functionality and overall performance, while maintaining a high degree of customer satisfaction.

The consultant will contribute to blueprinting, design, implementation, operation, optimization, and upgrade phase of a S/4 HANA project, and provide business process as well as functional expertise, and project guidance to our clients to ensure their investment in SAP software and consulting services will make their business the best run business. The Consultant is also responsible for maintaining a high degree of customer satisfaction in each of their accounts in addition to growing and developing referenceable customers through their investigation, analysis, consulting, coaching, knowledge transfer, and relationship-building efforts.

The SAP Analytics Cloud solution combines BI, augmented and predictive analytics, and planning capabilities into one cloud environment. As the analytics layer of SAP’s Business Technology Platform, it supports advanced analytics enterprise-wide.

HOW YOU BENEFIT:

 • Start your journey to become an SAP Consultant;
 • Gain globally-recognised associate-level SAP Certifications;
 • Learn directly from SAP experts;
 • Experience classroom and workshop-based training in SAP Technologies;
 • Develop the soft skills needed to prepare you for successful job applications;
 • Benefit from introductions to job opportunities within the SAP Ecosystem to help secure a position after the training. Please note this program does not guarantee you a job at the end of it. 

WHAT WE REQUIRE FROM A CANDIDATE:

 • Candidates must have the legal right to work in Turkey;
 • Candidates must be currently unemployed or employed in a part time/non-permanent role not related to career aspirations;
 • Candidates must be educated to at least Bachelor level in a field related to Business Administration / Management Information Systems / Engineering
 • Candidates will preferably have graduated within the last 3 years with a GPA in the top quartile – proof of this may be requested;
 • Candidates must have a keen interest in starting an SAP-related career involving travel;
 • Candidates should be fluent in English, both written and spoken;
 • The program will commence Early July 2022 and full-time availability from 9am – 6pm from Monday - Friday throughout the training period is essential. The Program will last for 3 months.
 • Due to the spread of Coronavirus this training will take place online in a virtual live classroom format. Please ensure you have strong enough internet at home to be able to participate in this program.

WHAT YOU GET FROM US:

 Success is what you make it. At SAP, we help you make it your own. A career at SAP can open many doors for you. If you’re searching for a company that’s dedicated to your ideas and individual growth, recognizes you for your unique contributions, fills you with a strong sense of purpose, and provides a fun, flexible and inclusive work environment.

Preferred Candidate

Bachelor’s(Graduate), Master’s(Graduate)
English(Reading : Good, Writing : Good, Speaking : Good)

SAP Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

SAP Danışmanı SAP Danışmanı Maaşları SAP Danışmanı Nasıl Olunur? SAP Danışmanı Nedir? SAP Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

ISC İnsan Kaynakları, uzmanlara ve yöneticilere insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri beklentilerini aşacak şekilde sunmaktadır.Doğru insanları bulmak, onlara ulaşmak ve belirli bir ekibin üyesi olmaya ikna etmek özgün bir yetkinlik gerektirir. İnsanların amaçlarını, niteliklerini ve kuruma uygunluklarını tarafsız bir gözle incelemek ve değerlendirmek deneyim gerektiren bir ustalık işidir.Pazar ve sektör bilgisi, araştırma, bilgi derleme ve işleme için teknik alt yapı, geniş bir aday veri tabanı, süreç yönetimi becerisi ve mülakat teknikleri uzmanlığı, iş ortağı olarak seçilecek İK danışmanlık firmasında aranması gereken temel özelliklerden bazılarıdır.ISC tüm bu özelliklere sahip olduğunu kanıtlamış, birlikte çalıştığı firmalara beklentilerini aşan ayrıcalıklı hizmetler sunarak yüksek bir memnuniyet sağlamış, deneyimli bir İK danışmanlık firmasıdır.ISC İnsan Kaynakları, 2001’den günümüze Bilgi Teknolojileri alanında profesyonellere ulaşmak isteyen firmaların tercihi olmuştur. Aynı zamanda SAP sektöründe işe alımda ilk profesyonel İK organizasyonu olmanın da avantajıyla akla gelen tek şirkettir.MİSYONUMUZÖzgün nitelikler gerektiren uzmanlık alanlarında ve üst düzey yönetim pozisyonlarında ihtiyaç duyulan insan yeteneklerini bulma, seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunarak şirketlerin stratejik amaçlarına ulaşmalarına katkı sağlamaktır.VİZYONUMUZŞirketlere, uzmanlara ve yöneticilere insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri beklentilerini aşacak şekilde sunarak en çok tercih edilen firma olmaktır. ÇALIŞMA FELSEFEMİZ VE TEMEL DEĞERLERİMİZ:Açıklık ve dürüstlükMüşteri odaklılıkDoğru işi bir kerede doğru yapmakİnsana saygıOrtak sahiplenme ve sorumlulukKaliteli hizmet – tam memnuniyet ISC FARKIBilgi Teknolojileri sektöründe uzmanlaşmıştır.Geniş, kaliteli ve düzenli olarak güncellenen bir aday veritabanına sahiptir.Aday bulma, görüşme ve değerlendirme süreçlerinde güçlü alt yapısı ve deneyimi vardır.Yüksek nitelikli insanları arayan firmaların tanıdığı ve tercih ettiği bir firmadır.SAP sektörüne özgü seçme teknikleri bulunmaktadır.Bilgi Teknolojileri ve SAP alanında alternatif kaynak yaratma gücüne sahiptir.Yetenekli ve deneyimli danışmanlarla çalışmaktadır.Doğru adaylara daha hızlı ulaşma ve kesin sonuç alma konusunda iddialıdır.Müşteri odaklı düşünerek ve davranarak etkili sonuçlar alır. ISC İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.Üsküdar İçerenköy Yolu Cad. No:8 Bodur İş Merkezi Kat:8 Daire:31                 İçerenköy 34752 Ataşehir/İstanbul Türkiye Tel: +90(216) 467 87 27-28  Faks: +90(216) 467 87 29   

ISC İnsan Kaynakları, uzmanlara ve yöneticilere insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri beklentilerini aşacak şekilde sunmaktadır.Doğru insanları bulmak, onlara ulaşmak ve belirli bir ekibin üyesi olmaya ikna etmek özgün bir yetkinlik gerektirir. İnsanların amaçlarını, niteliklerini ve kuruma uygunluklarını tarafsız bir gözle incelemek ve değerlendirmek deneyim gerektiren bir ustalık işidir.Pazar ve sektör bilgisi, araştırma, bilgi derleme ve işleme için teknik alt yapı, geniş bir aday veri tabanı, süreç yönetimi becerisi ve mülakat teknikleri uzmanlığı, iş ortağı olarak seçilecek İK danışmanlık firmasında aranması gereken temel özelliklerden bazılarıdır.ISC tüm bu özelliklere sahip olduğunu kanıtlamış, birlikte çalıştığı firmalara beklentilerini aşan ayrıcalıklı hizmetler sunarak yüksek bir memnuniyet sağlamış, deneyimli bir İK danışmanlık firmasıdır.ISC İnsan Kaynakları, 2001’den günümüze Bilgi Teknolojileri alanında profesyonellere ulaşmak isteyen firmaların tercihi olmuştur. Aynı zamanda SAP sektöründe işe alımda ilk profesyonel İK organizasyonu olmanın da avantajıyla akla gelen tek şirkettir.MİSYONUMUZÖzgün nitelikler gerektiren uzmanlık alanlarında ve üst düzey yönetim pozisyonlarında ihtiyaç duyulan insan yeteneklerini bulma, seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunarak şirketlerin stratejik amaçlarına ulaşmalarına katkı sağlamaktır.VİZYONUMUZŞirketlere, uzmanlara ve yöneticilere insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri beklentilerini aşacak şekilde sunarak en çok tercih edilen firma olmaktır. ÇALIŞMA FELSEFEMİZ VE TEMEL DEĞERLERİMİZ:Açıklık ve dürüstlükMüşteri odaklılıkDoğru işi bir kerede doğru yapmakİnsana saygıOrtak sahiplenme ve sorumlulukKaliteli hizmet – tam memnuniyet ISC FARKIBilgi Teknolojileri sektöründe uzmanlaşmıştır.Geniş, kaliteli ve düzenli olarak güncellenen bir aday veritabanına sahiptir.Aday bulma, görüşme ve değerlendirme süreçlerinde güçlü alt yapısı ve deneyimi vardır.Yüksek nitelikli insanları arayan firmaların tanıdığı ve tercih ettiği bir firmadır.SAP sektörüne özgü seçme teknikleri bulunmaktadır.Bilgi Teknolojileri ve SAP alanında alternatif kaynak yaratma gücüne sahiptir.Yetenekli ve deneyimli danışmanlarla çalışmaktadır.Doğru adaylara daha hızlı ulaşma ve kesin sonuç alma konusunda iddialıdır.Müşteri odaklı düşünerek ve davranarak etkili sonuçlar alır. ISC İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.Üsküdar İçerenköy Yolu Cad. No:8 Bodur İş Merkezi Kat:8 Daire:31                 İçerenköy 34752 Ataşehir/İstanbul Türkiye Tel: +90(216) 467 87 27-28  Faks: +90(216) 467 87 29   

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

ISC AYDINLATMA METNİISC İnsan Kaynakları Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. (“ISC”) tarafından aşağıda detaylı olarak belirtilen kişisel verileriniz, imzalamış olduğunuz sözleşme ve/veya Şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz özgeçmiş “CV” ile aşağıda belirtilen amaçlar kapsamında elde etmektedir.Bu kapsamda ISC, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca ‘veri sorumlusu’ addedilmekte olup, söz konusu kişisel verilerinizin ISC tarafından KVKK’da yer alan temel ilkelere ve veri işleme şartlarına uygun olarak işlenmekte, muhafaza edilmekte ve korunmakta olduğunu belirtmek isteriz. KVKK madde 10, veri sorumlularına verileri işlenen ilgili kişileri aydınlatma yükümlülüğü yüklemiş olup, işbu Aydınlatma Metni’nde hangi kişisel verilerinizin hangi amaçlarla işlendiği, işlenen kişisel verilerin kimlere hangi amaçla aktarılabileceği, verilerin toplanma yöntemi ve hukuki sebepleri ile ilgili kişinin KVKK madde 11 uyarınca haklarınız konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz.1. Veri SorumlusuKVKK madde 3 fıkra 1 (ı) bendi, veri sorumlusunu ‘Kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiler’ olarak tanımlamakta ve bu çerçevede ISC veri sorumlusu sıfatını taşımaktadır. UNVAN: ISC İnsan Kaynakları Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. ADRES : Üsküdar İçerenköy Yolu Cad. Bodur İş Mrk. No:8 Kat 8 D 31 İçerenköy – Ataşehir - İstanbulWeb : www. iscconsulting.comTel: 0216 467 87 27 – 467 87 28MERSİS: 4660284201000142. İşleme AmaçlarıKişisel verileriniz, ancak açık rızanız ya da aşağıda belirtilen hukuka uygunluk hallerinden birinin varlığı halinde işlenmektedir.a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi. b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.KVKK madde 6 kapsamında özel nitelikli sayılan ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ile biyometrik ve genetik veriler; ancak açık rıza ile işlenebilecek olup; sağlık ve cinsel hayat dışındaki kişisel veriler, kanunlarda öngörülen hâllerde ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.Tüm bunlara göre; Şirketimize gelen ve/veya Şirketimizle iletişime geçerek posta, kargo, e-posta, faks yolu ile isim, soyisim, elektronik posta adresi, telefon ve (isteğe bağlı olarak) meslek bilgilerini içerir özgeçmişleriniz “CV’leriniz KVKK’nın 5/1 maddesi uyarınca açık rıza vermeniz koşuluyla kayıtlarımızda tutulmakta ve tarafımızca bize sağlamış olduğunuz cep telefonu ve e-posta adreslerinize, ISC’nin personel yerleştirme, istihdam amacıyla elektronik iletiler gönderilebilecektir.Şirketimize gelen ve/veya Şirketimizle iletişime geçerek e-posta, faks yolu ile aşağıda sıralanan belgeler kapsamında yer alan kişisel veriler KVKK’nın 5/2 maddesi uyarınca ‘bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması’ ve ‘sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması’ nedeniyle personel yerleştirme (istihdam) işlemi amacıyla toplanmakta ve işlenmektedir.o Kimlik bilgileri (kimlik fotokopisi), o İletişim bilgisi,o 1 adet vesikalık fotoğrafı,o Mesleki kariyer,o Eğitim bilgileri,o ………………………..Tarafımıza ibraz ettiğiniz kimlik fotokopisi eski nüfus cüzdanının fotokopisi ise, tarafımızca din ve kan grubu bilgileriniz de elde edilmektedir. Böyle bir durumda lütfen ilgili kısımları karartınız veya KVKK’nın 5/1 maddesi uyarınca açık rıza veriniz.Bunların yanı sıra, KVKK’nın 5/1 maddesi uyarınca açık rıza vermeniz koşuluyla tarafımızca bize sağlamış olduğunuz cep telefonu ve e-posta adreslerinize, ISC’nin personel yerleştirme, istihdam projeleri ile ilgili olarak elektronik iletiler gönderilebilecektir.3. İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla AktarılabileceğiŞirketimiz ile paylaşılan kimlik, iletişim, eğitim, iş kariyer bilgileri Şirketimizin personel yerleştirme hizmeti verdiği 3’ncü kişilere istihdam amacıyla aktarılmaktadır.KVKK madde 8 uyarınca, kişisel veriler ilgili kişinin açık rızası veya yukarıda ‘İşleme Amaçları’ başlıklı 2. maddede belirtilen hallerden birinin bulunması halinde açık rıza aranmaksızın aktarılabilecektir.KVKK madde 9 uyarınca ise, kişisel verilerin yurtdışına aktarılması için, açık rıza bulunmadığı takdirde, hukuka uygunluk nedeninin yanı sıra kişisel verilerin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli koruma ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun izninin bulunması gerekmektedir. Yeterli korumanın bulunduğu ülkeler ise Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenmektedir. Kişisel verileriniz kural olarak yurtdışına aktarılmamaktadır.4. Kişisel Verileri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki SebebiYukarıda sayılan amaçlarla işlemekte olduğumuz kişisel verileriniz, Şirketimize doğrudan yapılan başvuru ve görüşmelerle, posta, kurye, kargo, faks, veya elektronik ortamdan elde edilebilmektedir. Kişisel verileriniz işlenmesinde, KVKK’nın 5. ve 6. maddesinde yer alan ve yukarıda ‘İşleme Amaçları’ başlıklı 2. maddede belirtilen hallere bağlılık gösterilmekte, kanunen gerekli durumlarda açık rızanıza başvurulmaktadır.5. İlgili Kişinin Haklarıİlgili kişi olarak, tarafımıza başvurarak kendinizle ilgili;● Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,● Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,● Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,● Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,● Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,● KVKK madde 7 çerçevesinde kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,● Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltildiğinin veya KVKK madde 7 kapsamında kişisel verilerin silindiğinin ve yok edildiğinin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,● İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,● Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu bildiririz.Kişisel verilerinizle ilgili olarak, KVKK madde 11 kapsamında yukarıda açıklanan haklarınızdan herhangi birini kullanmak istediğiniz takdirde, aşağıda belirttiğimiz şekillerde yazılı olarak Şirketimize başvurabilirsiniz. Şirket’in Üsküdar – İçerenköy Yolu Bodur İş Mrk. No 8 Kat 8 D 31 İçerenköy – Ataşehir - İstanbul adresine gelerek, Şirket’in Üsküdar – İçerenköy Yolu Bodur İş Mrk. No 8 Kat 8 D 31 İçerenköy – Ataşehir - İstanbul adresine noter veya iadeli taahhütlü posta aracılığıyla gönderilerek, veya Şirket’in info@iscconsulting.com kayıtlı elektronik posta adresine güvenli elektronik imza, mobil imza ya da ilgili kişi tarafından tarafımıza daha önce bildirilen ve Şirket’imiz sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanarak.ISC bu kapsamdaki taleplerinizi, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracak ve yazılı veya elektronik ortamdan tarafınız ulaştırılacaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi halinde, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret alınabilecektir.İşbu Aydınlatma Formu’nu okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.).

SAP Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

SAP Danışmanı SAP Danışmanı Maaşları SAP Danışmanı Nasıl Olunur? SAP Danışmanı Nedir? SAP Danışmanı İş İlanları