warning
İlan yayından kaldırılmıştır
İstanbul(Avr.)(Avcılar)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Departman

Akademik

Akademik

Başvuru Sayısı

219 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

219 başvuru

Departman

Akademik

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İstanbul Gelişim Üniversitesi; AQAS, AHPGS, ABET ve PEARSON gibi Alman, İngiliz ve Amerikan akreditasyon kuruluşlarının görevlendirdiği uluslararası heyetler tarafından ayrıntılı olarak incelenmiş ve 65 program için akredite edilmiş ve Türkiye’nin en çok akredite edilmiş üniversitesi olma başarısını elde etmiş bir eğitim kurumudur.

Yükseköğretimin, sürdürülebilir kalkınmanın en önemli aracı olduğunu savunan İGÜ, bugün ulusal ve uluslararası öğrencilerine; 6 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü kapsamında 76 lisans, 58 ön lisans gündüz programı, 34 ön lisans gece programı 32 tezli / 30 tezsiz lisansüstü programı ve 6 doktora programı ile eğitim ve öğretim olanağı sunuyor. 100’ün üzerinde dünya üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan İstanbul Gelişim Üniversitesi; ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini uluslararası olma yolunda da motive etmektedir. 

Türkiye’nin ve dünyanın finans / ticaret merkezi olan İstanbul’da yer alan kampüs alanında, 100’ün üzerinde laboratuvardan oluşan dev araştırma kompleksini öğrencilerinin hizmetine sunan İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde ayrıca 22 araştırma merkezi ile öğrencilerin ders dışında sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif faaliyetlerde bulunabilmelerine olanak tanıyan 63 öğrenci kulübü de bulunuyor.  

Diğer yandan tüm çalışanlarımızı İstanbul Gelişim Üniversitesi ailesinin hızla büyüyen ve gelişen dinamik yapısı içerisinde ki en önemli değerlerden biri olarak görüyor ve yeni üyelerin aramıza katılmasından heyecan duyuyoruz. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Kurumsal İletişim Müdürlüğünde  görevlendirilmek üzere  "Web Editörü ” arayışımız bulunmaktadır.

NİTELİKLER 

Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

En az 2 yıl editörlük veya metin yazarlığı yapmış,

Daha önce ‘Web Uzmanı’ veya ‘Sorumlu Editör’ olarak bir web sitesinin yönetim panelini aktif şekilde kullanmış,

SEO araçları konusunda ve SEO’ya uygun yazı yazma konusunda bilgi sahibi,

Google Analytics ve Google Search Console araçlarına hakim,

HTML ve CSS’de düzenleme yapabilen,

Yaratıcı, çok yönlü ve programlı çalışabilen,

Ekip çalışmasına yatkın


GÖREV TANIMI 

Kurum web sitesini düzenli olarak kontrol edecek; buradaki içerik girişlerini ve düzenlemelerini sağlayabilecek,

Kurum web sitesinin alt sayfalarına girilen içeriklerle ilgili gerekli hallerde müdahalede bulunabilecek ve destek olabilecek,

Kurum alt sayfalarına girilen içeriklerle ilgili raporlama yapabilecek,

SEO’ya uygun içeriklerle ilgili çalışma yaparak SEO araçlarını kullanabilecek,

Kuruma ait web sayfalarının geliştirilmesine yönelik projeler sunabilecek,

Gerekli durumlarda alt sayfa sorumlularına içerik kontrol paneli hakkında eğitim verebilecek. 


İstanbul Gelişim Üniversitesi eğitimde ve işe alımda fırsat eşitliği ve eşit davranış ilkesini benimsemiştir. Üniversitemiz; eğitim programları, öğrenci kabul süreçleri ve işe alım prosedürleri, burs imkanları ve Üniversite’nin sponsor olduğu tüm programlarda herkese cinsiyet, din, uyruk ve etnik köken, ırk, deri rengi, engellilik, dış görünüş, medeni hal veya ailevi durum, yaş ayrımı gözetmeksizin saygı göstermeyi savunur.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Web Geliştirme Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Web Geliştirme Uzmanı Web Geliştirme Uzmanı Maaşları Web Geliştirme Uzmanı Nasıl Olunur? Web Geliştirme Uzmanı Nedir? Web Geliştirme Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Kurucu vakfımız “Gelişim Eğitim Kültür Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı” tarafından 2008 yılında, “İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu” adında Meslek Yük

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (bundan böyle “KVK Kanunu” olarak ifade edilecekti

Detaylı Bilgi

Web Geliştirme Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Web Geliştirme Uzmanı Web Geliştirme Uzmanı Maaşları Web Geliştirme Uzmanı Nasıl Olunur? Web Geliştirme Uzmanı Nedir? Web Geliştirme Uzmanı İş İlanları