Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Koleksiyon Kumaş Tedarik Uzman Yardımcısı

Jimmy Key Mağazacılık

İzmir
Bugün güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 2 yıl arası

Departman

Tedarik Yönetimi

Tedarik Yönetimi

Başvuru Sayısı

69 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 2 yıl arası

Başvuru Sayısı

69 başvuru

Departman

Tedarik Yönetimi

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilkJimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 47 mağaza ve internet mağazacılığı bulunmaktadır. Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.

Jimmy Key Mağazacılık merkez bünyesinde görev alacak "Koleksiyon Kumaş Tedarik Uzman Yardımcısı" ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 


GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • Dokuma / Örme kumaş konusunda en az 2 yıl deneyimli
 • MS Office programlarına hakim
 • Analitik düşünebilen, araştırma ve takip yeteneği güçlü
 • Detaylara önem veren, yaratıcı ve gelişime açık
 • İletişim yeterliliği yüksek, süreç ve müşteri odaklı
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan


İŞ TANIMI

 • Koleksiyonda kullanılacak olan dokuma ve örme kumaşların piyasa ve fiyat araştırmalarının yapılması
 • Numune kumaş ve koleksiyon kumaşlarının geliştirilmesi ve yeni kumaş araştırmalarının yapılması
 • Moda, trend ve tedarikçi gelişmelerinin yakından takip edilmesi
 • Mevcut tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve alternatif tedarikçilerin araştırılması
 • Kalite – maliyet analizlerinin yapılması
 • Yapılan araştırma faaliyetlerinin raporlanması 


Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Koleksiyon Takip Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Koleksiyon Takip Uzmanı Koleksiyon Takip Uzmanı Maaşları Koleksiyon Takip Uzmanı Nasıl Olunur? Koleksiyon Takip Uzmanı Nedir? Koleksiyon Takip Uzmanı İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

SUN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A. Ş. ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ1. Veri SorumlusuBu aydınlatma metni, veri sorumlusu sıfatıyla hareket eden Sun Tekstil Sanayi ve Ticaret A. Ş. tarafından kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı açıklama ve bilgilendirmede bulunmak amacıyla 6698 sayılı KVK Kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kapsamda daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için “suntekstil.com.tr” adresinde yer alan tanıtıcı bilgiler ile kişisel veri saklama/imha politikasını ve VERBİS sisteminde yer alan kayıtları inceleyebilirsiniz.2. Kişisel Veri İşleme AmaçlarıŞirketimiz ile iş ilişkisi kurulabilmesi amacıyla gerçekleştirilen iş başvuru sürecinde işlenen “kimlik, iletişim, özlük, mesleki deneyim, görsel ve işitsel kayıtlar” kategorilerine ait kişisel verileriniz aşağıdaki amaçlarla sınırlı olarak işlenmektedir:● İş başvuru ve mülakat süreçlerinin yürütülebilmesi, ● Hedeflenen pozisyona uygunluğun değerlendirilebilmesi,● Başvuru ve işe alım süreci hakkında bilgilendirmede bulunmak, gerektiğinde yeniden görüşme yapmak, iş teklifini iletmek gibi saiklerle şahsınız ile iletişime geçilebilmesi,● İşe yerleştirme ile ilgili hazırlık işlemlerinin yapılabilmesi, gerekli bilgilerin özlük dosyasına aktarılabilmesi,● İş görüşmesinin olumsuz sonuçlanması durumunda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilebilmesi,3. Kişisel Veri AktarımıKişisel verileriniz topluluk şirketlerimiz tarafından da istihdam edilebilmeniz amacıyla topluluk şirketlerimiz ile paylaşılmaktadır.4. Kişisel Veri Toplama Yöntemi ve Hukuki SebebiKişisel verileriniz, insan kaynakları personel temin portalları üzerinden şirketimize başvuru yapmak üzere gerçekleştirilen bilgi girişleri ile fiziki iş başvuru formuna bilgi kaydetmeniz suretiyle toplanmakta olup 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 5/2 c, d, f bentlerinde belirtilen “bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması, ilgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması, veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması ve ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebeplerine bağlı olarak işlenmektedir.5. İlgili Kişi (Veri sahiplerinin) HaklarıBu konudaki ayrıntılı açıklama “suntekstil.com.tr” adresinde yer almakla birlikte, kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre şirket merkez adresimiz olan “Yedi Eylül Mh. Celal Umur Cd. No: 6/A Torbalı İzmir” adresine yazılı olarak veya “suntekstil@hs03.kep.tr” kayıtlı elektronik posta (KEP) adresine iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Koleksiyon Takip Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Koleksiyon Takip Uzmanı Koleksiyon Takip Uzmanı Maaşları Koleksiyon Takip Uzmanı Nasıl Olunur? Koleksiyon Takip Uzmanı Nedir? Koleksiyon Takip Uzmanı İş İlanları