Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Mağaza Planlama Yöneticisi

Jimmy Key Mağazacılık

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Torbalı)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Planlama

Planlama

Başvuru Sayısı

112 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

112 başvuru

Departman

Planlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilkJimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 46 mağaza ve internet mağazacılığı bulunmaktadır. Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.


Jimmy Key Mağazacılık merkez bünyesinde görev alacak "Mağaza Planlama Yöneticisi" ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin Mühendislik, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun
 • Perakende hazır giyim sektöründe planlama konusunda en az 7 yıl deneyimli
 • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
 • MS Office programlarına hakim
 • Raporlama tekniklerine hakim
 • İletişim yeterliliği yüksek, operasyonel yönü güçlü ve ekip yönetimine yatkın
 • Analitik ve sistematik düşünebilen
 • Yeniliklere açık, yüksek enerjili, öğrenmeye ve gelişime açık
 • Çözüm ve sonuç odaklı
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan

İŞ TANIMI

 • Sezon öncesi ve içerisinde sorumlu olduğu mağazaların; aylar, özel dönemler ve kategori bazında müşteri profiline uygun stok karışım planının yapılması ve satış bütçelerinin takip edilmesi
 • Sezon öncesinde ve içerisinde bölge bazında müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin ve satış potansiyellerinin belirlenmesi
 • Sezon içerisinde gerçekleşen satışlar ve ekonomik koşullara göre bütçelerin revize edilmesi
 • Sezon içerisinde ilk dağıtım ve Replenishment sistemlerinin geliştirilmesi
 • Sezon içerisinde satış performanslarına bağlı olarak iade ve transfer kararlarının alınmasının sağlanması
 • Sorumlu olacağı ürün grubunun satışlarını takip ederek alokasyon operasyonlarının gerçekleştirilmesi
 • Satış, stok, görüntülenme ve sepete eklenme analizlerine göre iyi satan ürünlerin takibinin ve analizinin yapılması
 • Aylık/haftalık yönetim bilgilendirme toplantıları için gerekli hazırlıkları ve raporlama çalışmalarının yapılması

Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.

Aday Kriterleri

7 - 9 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı

Mağaza Planlamacısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mağaza Planlamacısı İş İlanları
Jimmy Key Mağazacılık

Mağazacılık (Tekstil)

Şirketin Aydınlatma Metni

SUN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A. Ş. ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ1. Veri SorumlusuBu aydınlatma metni, veri sorumlusu sıfatıyla hareket eden Sun Tekstil Sanayi ve Ticaret A. Ş. tarafından kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı açıklama ve bilgilendirmede bulunmak amacıyla 6698 sayılı KVK Kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kapsamda daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için “suntekstil.com.tr” adresinde yer alan tanıtıcı bilgiler ile kişisel veri saklama/imha politikasını ve VERBİS sisteminde yer alan kayıtları inceleyebilirsiniz.2. Kişisel Veri İşleme AmaçlarıŞirketimiz ile iş ilişkisi kurulabilmesi amacıyla gerçekleştirilen iş başvuru sürecinde işlenen “kimlik, iletişim, özlük, mesleki deneyim, görsel ve işitsel kayıtlar” kategorilerine ait kişisel verileriniz aşağıdaki amaçlarla sınırlı olarak işlenmektedir:● İş başvuru ve mülakat süreçlerinin yürütülebilmesi, ● Hedeflenen pozisyona uygunluğun değerlendirilebilmesi,● Başvuru ve işe alım süreci hakkında bilgilendirmede bulunmak, gerektiğinde yeniden görüşme yapmak, iş teklifini iletmek gibi saiklerle şahsınız ile iletişime geçilebilmesi,● İşe yerleştirme ile ilgili hazırlık işlemlerinin yapılabilmesi, gerekli bilgilerin özlük dosyasına aktarılabilmesi,● İş görüşmesinin olumsuz sonuçlanması durumunda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilebilmesi,3. Kişisel Veri AktarımıKişisel verileriniz topluluk şirketlerimiz tarafından da istihdam edilebilmeniz amacıyla topluluk şirketlerimiz ile paylaşılmaktadır.4. Kişisel Veri Toplama Yöntemi ve Hukuki SebebiKişisel verileriniz, insan kaynakları personel temin portalları üzerinden şirketimize başvuru yapmak üzere gerçekleştirilen bilgi girişleri ile fiziki iş başvuru formuna bilgi kaydetmeniz suretiyle toplanmakta olup 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 5/2 c, d, f bentlerinde belirtilen “bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması, ilgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması, veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması ve ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebeplerine bağlı olarak işlenmektedir.5. İlgili Kişi (Veri sahiplerinin) HaklarıBu konudaki ayrıntılı açıklama “suntekstil.com.tr” adresinde yer almakla birlikte, kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre şirket merkez adresimiz olan “Yedi Eylül Mh. Celal Umur Cd. No: 6/A Torbalı İzmir” adresine yazılı olarak veya “suntekstil@hs03.kep.tr” kayıtlı elektronik posta (KEP) adresine iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Mağaza Planlamacısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mağaza Planlamacısı İş İlanları