warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Bursa

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

AR-GE

AR-GE

Başvuru Sayısı

150 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

150 başvuru

Departman

AR-GE

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1985 yılında temelleri atılan Küçükoğlu Holding, Otomotiv sektörünün dünya devi markalarına orijinal yedek parça üretme hedefi ile yola çıkmıştır. En son teknolojileri bünyesinde barındıran yatırımları, sürdürülebilir büyümesi ve sürekli gelişimi ilke edinen nitelikli kadrosu ile bugün İstanbul, Sakarya, Bursa, Kocaeli ve Koper / Slovenya’ da bulunan lokasyonlarında binlerce kişiye sağladığı istihdam ile otomotiv sektörünün dev markalarına hizmet verirken, inşaat ve sigorta sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Küçükoğlu Holding ailesi olarak sahip olduğumuz insan kaynağını en önemli varlığımız olarak görüyoruz. Katma değer yaratan ürün ve hizmetlerin, ancak işinden memnun ve mutlu çalışanlarla mümkün olacağını biliyoruz. İnsan kaynağının en değerli unsur olduğu bilinciyle, çalışanlarımıza mutlu ve verimli bir iş ortamı sağlamak ve değer katmak amacıyla gerekli yatırımları yapıyoruz. Çalışanlarımızın tüm iş süreçleri hakkında fikirlerini önemsiyor, onların görüşleri ışığında faaliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren Holding bünyemizin Toksan Otomotiv A.Ş Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere  "Ürün Tasarım Uzmanı"  aramaktayız.

Ekip Arkadaşımız Nasıl Olmalı?

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olmak.
 • NX çizim programını iyi seviyede (katı ve yüzey modülleri) kullanabiliyor olmak.
 • Tercihen NX-3D Master ve Mercedes Add On eklentisini kullanabiliyor olmak.
 • Mekanizma tekniği ve makine dinamiği konularında bilgi sahibi olmak.
 • İyi seviyede İngilizce biliyor olmak.
 • Tercihen talaşlı imalat, sac-metal ürün tasarımı ve şekillendirme, kaynak ve plastik ürün tasarımları konularında bilgi sahibi,
 • Ürüne ait prototip aşamalarını takip edebilecek ve testlerine ait sonuçları yorumlayabilen
 • Komple ve ürün detay teknik resimlerinin geometrik toleranslandırma ile çizimini gerçekleştirebilen,
 • Microsoft Office Programlarını etkin olarak kullanabiliyor olmak.


Ekip Arkadaşımızdan Beklediklerimiz Neler?

 • Müşteri standartlarına ve uluslararası gerekliliklere uygun 3D tasarım yapmak ve gerçekleştirilen tasarımları, tasarım doğrulama süreçlerinden alınan geri dönüşler sonucunda revize etmek
 • Ürüne ait gerekli mühendislik hesaplarını gerçekleştirerek ürünü ortaya çıkarabilmek.

 • Yeni ürün konsepti için literatür, patent, regülasyon, kanunları, şartnameleri ve müşteri taleplerini araştırarak incelemek.

 • Tedarikçiler, müşteriler ve rakipler tarafından kullanılan teknolojileri araştırıp karşılaştırma çalışmalarını yapmak.

 • Gerekli dokümantasyon ve teknik resimleri oluşturmak.

 • İlgili birimlerle koordinasyonu sağlayıp bilgi paylaşımında bulunmak.İnsana, sektöre ve geleceğe DEĞER KATMAK en önemli önceliğimizdir.

DEĞERLERİMİZ

· İnsana Saygı

· Dürüstlük

· Şeffaflık

· Güvenilirlik

· İş Güvenliği

· Sürdürülebilirlik

KÜÇÜKOĞLU HOLDİNG DEĞER KATAR…

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Ürün Tasarımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Tasarımcısı Ürün Tasarımcısı Maaşları Ürün Tasarımcısı Nasıl Olunur? Ürün Tasarımcısı Nedir? Ürün Tasarımcısı İş İlanları
Hakkımızda

Küçükoğlu Holding; İbrahim KÜÇÜKOĞLU tarafından 1985 yılında temelleri atılan Küçükoğlu Holding, Otomotiv sektörünün dünya devi markalarına orijina

Şirket Sayfasına Git

Ürün Tasarımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Tasarımcısı Ürün Tasarımcısı Maaşları Ürün Tasarımcısı Nasıl Olunur? Ürün Tasarımcısı Nedir? Ürün Tasarımcısı İş İlanları