Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

AR-GE Formülasyon Geliştirme Uzmanı

KURTSAN İLAÇLARI A.Ş

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Bağcılar)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

AR-GE

AR-GE

Başvuru Sayısı

296 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

296 başvuru

Departman

AR-GE

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Vizyon sahibi bir eczacı olan Niyazi Kurtsan henüz “doğal yaşam” ve “alternatif tıp” gibi kavramların yaygın olmadığı1955’lerden itibaren bitkilerden ilaçlar ve sağlıklı ürünler geliştirmeyi kendine misyon edinen başarılı bir girişimci, aynı zamanda da yaratıcı ve üretken bir bilim adamı olarak kurduğu eczanesi, bugün Kurtsan şirketler grubuna dönüşmüştür.

Kurtsan Şirketler Grubu bünyesinde; Ortopedi, FTR, KBB, Pediatri, Dermatoloji alanlarında uzmanlaşmış, KURTSAN İLAÇLARI A.Ş., Tıbbi flasterler, yara bantları ve hastane malzemeleri üreterek dağıtımını yapan, KURTSAN MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Bitkisel saç ve cilt bakım ürünlerde Türkiye’nin ilk bitkisel kozmetik markası, OTACI BİTKİSEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ve KURTSAN BİLİM SANAT EĞİTİM VAKFI bulundurmaktadır.

Türkiye, Avrupa patent kanununu 1995’te kabul ettiğinde Kurtsan İlaçları da Otacı bitkisel pastilleri ile ilk başvurusunu yaptı. Viyana Patent Enstitüsünde gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda bitkisel pastillerinin yenilik olduğu kabul edilerek, Türkiye’nin yerli ilaçtaki ilk patentleri Otacı’ya verildi.

Üretimler Bandırma tesislerimizde GMP kurallarına ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Yaklaşık 400 kişilik ekibi ile Türkiye'nin tüm bölgelerindeki eczane, hastane ve marketlerine ulaşmakta ve 200'den fazla ürünümüzü Türkiye ve dünyanın 25 ülkesindeki tüketicilerle buluşturmak için çalışmaktayız.

 

İstikrarla büyüyen organizasyonumuza KURTSAN HOLDİNG A.Ş. bünyesinde 

İSTANBUL Merkez Ofisi'nde  görev yapacak

"Ar-Ge Formülasyon Geliştirme Uzmanı"

 aramaktayız.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Eczacılık veya Kimya bölümlerinden mezun,
 • İlaç ve kozmetik sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,
 • Sıvı, yarı katı ve katı dozaj formu formülasyonlarının geliştirilmesinde  tecrübeli,
 • Laboratuvar ölçekli deneme üretimi, ölçek büyütme üretimi ve proses validasyon üretim çalışmalarını yürütebilecek,
 • Proses geliştirme / proses validasyonu / proses optimizasyonu konularında bilgi sahibi,
 • Formülasyon geliştirmede ulusal ve uluslararası yasal yükümlülükleri takip edebilecek,
 • Sektörel değişimleri, dinamikleri ve yenilikleri takip edebilecek,
 • Teknoloji transferi çalışmalarını yürütebilecek deneyime sahip,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Analitik düşünebilen, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı,
 • Karar verme, problem çözme yeteneği gelişmiş,
 • İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
 • Raporlama becerici yüksek,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, seyahat engeli olmayan
 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan
 • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olan,


İşin Tanımı

 • Kurtsan Şirketler Grubunun tüm faaliyet alanlarında geliştirilmesine karar verilen ürünlerin formülasyon ve proseslerini geliştirmek
 • Literatür taramak, güncel bilimsel verileri takip etmek
 • Yeni ürün ve proses geliştirme faaliyetinin tüm aşamalarında aktif görev almak
 • Kurtsan Şirketler Grubunun tüm faaliyet alanlarında ar-ge kapsamına giren konularda yasal mevzuatları takip etmek
 • Yeni ürünlerin fiziksel-kimyasal analiz ve kontrollerini gerçekleştirmek, takip etmek
 • Yeni ürünlerin stabilite çalışmalarını takip etmek
 • Teknoloji transferinin tüm aşamalarını yürütmek ve gerekliliklerini yerine getirmek
 • Ölçek büyütme çalışmalarında yer almak, yeni ürünlerine ilk pilot üretimlerine eşlik etmek
 • Yeni ürünlerin üretimi için gerekli dokümanları hazırlamak
 • Alternatif hammadde kaynakları bulmak, gerekli faaliyetleri yürütmek
 • Kalite artırıcı ve maliyet düşürücü faaliyetleri yürütmek
 • Ar-ge proje giderlerini takip etmek
 • Yeni ürünlerin ambalaj bilgilerini oluşturmak, pazara çıkıncaya kadar olan süreçte pazarlama ile iletişimi sağlamak
 • Ambalaj malzemesi baskı öncesi kontrollerini yapmak, güncellemelerini yaparak ilgili birimlere dağıtımını sağlamak
 • Ar-Ge Merkezi faaliyetlerine destek vermek
 • Dışarıdan alınan hizmet ve iş birliklerinde koordinasyonu sağlamak, eksikleri tespit edip aksiyon almak, takip etmek ve raporlamak
 • Yapılan tüm faaliyetlere ait raporları, formları düzenli ve doğru bir biçimde dokümante edilip, dosyalanmasını sağlamak ve Ar-Ge Müdürüne raporlamak
 • Ayrıca başarı motivasyonu ve kişisel disiplini yüksekkendini geliştirmeye hevesli adaylar olmaları beklenmektedir. 

Yukarıda yer alan özelliklere sahip olan adayların, 20 Mart Pazartesi akşamına kadar ilana başvuru yapmaları gerekmektedir. Elden, posta, e-posta ya da faks yoluyla gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurusu uygun bulunan adaylarla tüm yazışmalar kariyer.net üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı

Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Maaşları Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Nasıl Olunur? Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Nedir? Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı İş İlanları
KURTSAN İLAÇLARI A.Ş

Holding / Şirketler Grubu

Hakkımızda

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutarak büyüyen Kurtsan Şirketler grubunun temelleri 65 yıl önce genç bir eczacı tarafından İstanbul’da açılan Güneş Eczanesi'nde atıldı. Henüz “doğal yaşam” ve “alternatif tıp” gibi kavramların yaygın olmadığı 1950'lerde Eczacı Niyazi Kurtsan, bitkilerden ilaçlar ve sağlıklı ürünler geliştirmeyi kendine misyon edinmiş başarılı bir girişimciydi. Aynı zamanda da yaratıcı ve üretken bir bilim adamı… Niyazi Kurtsan’ın bitkisel ürünlere yönelişi, doğanın iyileştirici gücüne duyduğu inançtan ve bu gücü başkaları ile paylaşma istediğinden kaynaklanıyordu. Çünkü küçük bir çocukken attan düşüp alnından tehlikeli bir yara almış, dedesinin onu, dağlarda yetişen ve yılan bıçağı denen bir bitkinin kökleriyle tedavi etmesiyle hayata dönebilmişti. İnsanları iyileştirecek ürünler geliştirirken doğadan ilham almasına işte bu olayın sebep olduğunu anlatırdı hep. Bugün Kurtsan şirketler grubunun bünyesinde; grubun finansal yönetimini gerçekleştiren, KURTSAN HOLDİNG A.Ş., Dermatoloji ve soğuk algınlığı ilaçları alanında uzmanlaşmış, KURTSAN İLAÇLARI A.Ş., Tıbbi flasterler, yara bantları ve hastane malzemeleri üreterek dağıtımını yapan, KURTSAN MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Bitkisel saç ve cilt bakım ürünlerde Türkiye’nin lideri, OTACI BİTKİSEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Büyük Eczane ve KURTSAN BİLİM SANAT EĞİTİM VAKFI bulunuyor. Üretimler Bandırma tesislerimizde GMP kurallarına ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. 350 çalışanımız ile Türkiye'nin tüm bölgelerindeki eczane, hastane ve marketlere ulaşıyoruz. 1990'ların sonunda tamamlayarak uygulamaya geçirdiğimiz kurumsallaşma çalışmaları ile oluşturduğumuz profesyonel kadromuz 200'den fazla ürünümüzü Türkiye ve dünyanın 25 ülkesindeki tüketicilerle buluşturmak için çalışıyor. 1980'lerin sonunda kurulan Kurtsan Bilim Sanat Eğitim Vakfı her yıl yaklaşık ortalama 50 üniversite öğrencisine karşılıksız burs veriyor. Tabii maddi imkanı kısıtlı öğrencilere ve başarılı olmaları şartı ile… Kurtsan Şirketler Grubu'nun en gözde markalarından biri olan “Otacı” öz Türkçe’de “hekim, eczacı” anlamına geliyor. Geçmişte Otacı'lar hem eczacı, hem hekim hem de bilge kişilermiş. Halbuki bu kelime günümüzde artık sadece ürünlerimizle yaşıyor. ''Otacı'' markasının ilk ürünü 36 yıl önce piyasaya çıkan bitkisel pastiller. Pastilleri Türkiye'nin ilk bitkisel şampuanı izledi. Sonrasında ise ''Otacı'', geleneksel tedavi yöntemlerini modern teknoloji ile birleştirerek, konusunda Türkiye’nin ilk özgün markası haline geldi. Türkiye, Avrupa patent kanununu 1995’te kabul ettiğinde Kurtsan İlaçları da Otacı bitkisel pastilleri ile ilk başvurusunu yaptı. Viyana Patent Enstitüsünde gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda bitkisel pastillerinin yenilik olduğu kabul edilerek, Türkiyenin yerli ilaçtaki ilk patentleri Otacı’ya verildi. İftiharla ve güvenerek tüketiciye sunduğumuz ürünlerimize her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor ve Otacı’yı dünya markaları arasına taşıyoruz.

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutarak büyüyen Kurtsan Şirketler grubunun temelleri 65 yıl önce genç bir eczacı tarafından İstanbul’da açılan Güneş Eczanesi'nde atıldı. Henüz “doğal yaşam” ve “alternatif tıp” gibi kavramların yaygın olmadığı 1950'lerde Eczacı Niyazi Kurtsan, bitkilerden ilaçlar ve sağlıklı ürünler geliştirmeyi kendine misyon edinmiş başarılı bir girişimciydi. Aynı zamanda da yaratıcı ve üretken bir bilim adamı… Niyazi Kurtsan’ın bitkisel ürünlere yönelişi, doğanın iyileştirici gücüne duyduğu inançtan ve bu gücü başkaları ile paylaşma istediğinden kaynaklanıyordu. Çünkü küçük bir çocukken attan düşüp alnından tehlikeli bir yara almış, dedesinin onu, dağlarda yetişen ve yılan bıçağı denen bir bitkinin kökleriyle tedavi etmesiyle hayata dönebilmişti. İnsanları iyileştirecek ürünler geliştirirken doğadan ilham almasına işte bu olayın sebep olduğunu anlatırdı hep. Bugün Kurtsan şirketler grubunun bünyesinde; grubun finansal yönetimini gerçekleştiren, KURTSAN HOLDİNG A.Ş., Dermatoloji ve soğuk algınlığı ilaçları alanında uzmanlaşmış, KURTSAN İLAÇLARI A.Ş., Tıbbi flasterler, yara bantları ve hastane malzemeleri üreterek dağıtımını yapan, KURTSAN MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Bitkisel saç ve cilt bakım ürünlerde Türkiye’nin lideri, OTACI BİTKİSEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Büyük Eczane ve KURTSAN BİLİM SANAT EĞİTİM VAKFI bulunuyor. Üretimler Bandırma tesislerimizde GMP kurallarına ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. 350 çalışanımız ile Türkiye'nin tüm bölgelerindeki eczane, hastane ve marketlere ulaşıyoruz. 1990'ların sonunda tamamlayarak uygulamaya geçirdiğimiz kurumsallaşma çalışmaları ile oluşturduğumuz profesyonel kadromuz 200'den fazla ürünümüzü Türkiye ve dünyanın 25 ülkesindeki tüketicilerle buluşturmak için çalışıyor. 1980'lerin sonunda kurulan Kurtsan Bilim Sanat Eğitim Vakfı her yıl yaklaşık ortalama 50 üniversite öğrencisine karşılıksız burs veriyor. Tabii maddi imkanı kısıtlı öğrencilere ve başarılı olmaları şartı ile… Kurtsan Şirketler Grubu'nun en gözde markalarından biri olan “Otacı” öz Türkçe’de “hekim, eczacı” anlamına geliyor. Geçmişte Otacı'lar hem eczacı, hem hekim hem de bilge kişilermiş. Halbuki bu kelime günümüzde artık sadece ürünlerimizle yaşıyor. ''Otacı'' markasının ilk ürünü 36 yıl önce piyasaya çıkan bitkisel pastiller. Pastilleri Türkiye'nin ilk bitkisel şampuanı izledi. Sonrasında ise ''Otacı'', geleneksel tedavi yöntemlerini modern teknoloji ile birleştirerek, konusunda Türkiye’nin ilk özgün markası haline geldi. Türkiye, Avrupa patent kanununu 1995’te kabul ettiğinde Kurtsan İlaçları da Otacı bitkisel pastilleri ile ilk başvurusunu yaptı. Viyana Patent Enstitüsünde gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda bitkisel pastillerinin yenilik olduğu kabul edilerek, Türkiyenin yerli ilaçtaki ilk patentleri Otacı’ya verildi. İftiharla ve güvenerek tüketiciye sunduğumuz ürünlerimize her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor ve Otacı’yı dünya markaları arasına taşıyoruz.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KURTSAN GRUP ŞİRKETLERİKİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİVERİ SORUMLUSUNUN KİMLİĞİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak KURTSAN GRUP ŞİRKETLERİ (Kurtsan İlaçları Anonim Şirketi, Kurtsan Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Otacı Bitkisel Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni kapsamaktadır. Aydınlatma metni kapsamında kısaca “KURTSAN” veya “Şirket” olarak ifade edilecektir.) (“Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI VE HUKUKİ SEBEBİKimlik, iletişim, mesleki deneyim, özlük, referans bilgisi, görsel ve işitsel kayıtlar kategorilerindeki kişisel verileriniz ile sağlık veri kategorisindeki engellilik bilgisi, diğer veri kategorisi (çocuk sayısı bilgisi) kapsamındaki kişisel verileriniz bu aydınlatma metni kapsamında belirtilen amaç ve hukuki sebeplere dayalı olarak işlenmektedir.1. KVK Kanunu’nun 5/1 maddesinde düzenlenen “açık rıza” veri işleme şartına dayanılarak; kişisel verileriniz, insan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi, iş başvurunuzun değerlendirilebilmesi ve Şirketimiz topluluk şirketlerinin bünyesinde ileride açılacak pozisyonlar için tarafınız ile iletişim kurulabilmesi kapsamında topluluk şirketlerimize aktarım yapılabilmesi amaçlarıyla işlenebilecektir.2. KVK Kanunu’nun 5/2(c) maddesinde düzenlenen “sözleşmenin kurulması ya da ifası” hukuki sebebine dayanılarak kişisel verileriniz, kişisel verilerinizi Şirketimize açıklamanıza konu olan; iş başvurusu talebinizin ve ilgili pozisyona uygunluğunuzun değerlendirilmesi, işe alım süreçlerinin yürütülmesi, sonuçlandırılması ve bu kapsamda sizinle iletişime geçilmesi, insan kaynakları politikalarımız kapsamında ileride oluşabilecek pozisyonlar için özgeçmiş havuzu oluşturulması amaçlarıyla işlenecektir.3. KVK Kanunu’nun 5/2 (ç) bendinde düzenlenen “veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi” hukuki sebebine dayanılarak kişisel verileriniz, mahkemeler ve bilgi talep eden kamu kurum ve kuruluşlarının taleplerinin ve sair yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi amaçlarıyla işlenecektir.4. KVK Kanunu’nun 5/2 (e) bendinde düzenlenen “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması” hukuki sebebine dayalı olarak kişisel verileriniz, olası uyuşmazlıklarda ispat vesilesi olması, hukuki danışmanlık ve teknik destek alınabilmesi amaçlarıyla işlenecektir.5. KVK Kanunu’nun 5/2(f) maddesinde düzenlenen “veri sorumlusunun meşru menfaati” hukuki sebebine dayanılarak kişisel verileriniz, iş başvurusu talebinizin ve ilgili pozisyona uygunluğunuzun değerlendirilmesi, mülakat süreçlerinin gerçekleştirilmesi, veri yedekleme ve depolama amaçlarıyla işlenecektir.6. KVK Kanunu’nun 6/2 maddesi gereğince sağlık verileriniz yalnızca açık rıza vermeniz durumunda iş başvurunuzun ve ilgili pozisyona uygunluğunuzun değerlendirilmesi amaçlarıyla insan kaynakları departmanı yetkilileri tarafından işlenebilecektir. Önemle belirtmek isteriz ki, başvurunuzda Şirket ile paylaşmış olduğunuz özel nitelikli kişisel verileriniz, işe alım süreçlerinde ayrımcılık yasağına aykırı bir şekilde değerlendirme yapılmasına sebep olmayacaktır.KİŞİSEL VERİ TOPLAMANIN YÖNTEMİKişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallarla ve aşağıda açıklanan hukuki sebeplere dayanarak fiziki ya da elektronik ortamda; bizzat sizlerden ya da iş başvurusu yapmanıza imkân tanıyan internet siteleri üzerinden, e-posta kanalıyla, güvenlik kameralarından, kullandığınız iletişim kanalları vasıtasıyla ve diğer yöntemlerle bilgilendirme yapılarak toplanmaktadır.KİŞİSEL VERİLERİNİZİN AKTARILMASI 1. KVK Kanunu’nun 5/1 maddesinde düzenlenen “açık rıza” veri işleme şartına dayanılarak; özgeçmişiniz ve özgeçmişinizdeki kişisel verileriniz ve özel nitelikli kişisel verileriniz, insan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi, iş başvurunuzun değerlendirilebilmesi ve Şirketimiz topluluk şirketlerinin bünyesinde ileride açılacak pozisyonlar için tarafınız ile iletişim kurulabilmesi amacıyla topluluk şirketlerimize aktarılabilecektir.2. KVK Kanunu’nun 5/2 (ç) maddesinde düzenlenen Şirketimizin “hukuki yükümlülüğünü yerine getirilebilmesi için veri işlemenin zorunlu olması” veri işleme şartına dayanılarak; kişisel verileriniz, gerekli hallerde mahkemeler ve bilgi talep eden kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılabilecektir.3. KVK Kanunu’nun 5/2 (e) maddesinde düzenlenen “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için” veri işleme şartına dayanılarak; kişisel verileriniz, olası uyuşmazlıklarda ispat vesilesi olması, hukuki danışmanlık ve teknik destek alınabilmesi amaçlarıyla hukuk büroları ve diğer danışmanlara aktarılabilecektir.4. KVK Kanunu’nun 5/2(f) maddesinde düzenlenen “meşru menfaat” veri işleme şartına dayanılarak; kişisel verileriniz, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, elektronik veya fiziksel veri depolama, yedekleme hizmetleri veya sistemlerinin sağlanması için hizmet alınan yurtiçi tedarikçilere aktarılabilecektir.5. KVK Kanunu’nun 9/1. maddesinde düzenlenen “açık rıza” veri işleme şartına dayanılarak; kişisel verileriniz ve özel nitelikli kişisel verileriniz; iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, bulut hizmetlerinden ve e-posta hizmetlerinden yararlanılması, veri yedekleme hizmetleri veya sistemlerinin sağlanması için hizmet alınan yurtdışı merkezli hizmet sağlayıcılara (MS Office 365) aktarılabilecektir.KİŞİSEL VERİLERİNİZİN SAKLANMASIKişisel verileriniz, KVK Kanunu’nun 5. maddesinde belirtilen veri işleme şartlarından birine dayalı olarak ve KVK Kanunu’nun 4. maddesinde belirtilen genel ilkelere uygun şekilde, özellikle ilgili mevzuatta öngörülen ya da amaç için gerekli olan süre boyunca, KVK Kanunu’nun 7. maddesine göre düzenlenen Saklama ve İmha Politikası’nda belirtilen süreler dikkate alınarak saklanır ve imha süresi içinde imha edilir.KİŞİSEL VERİLERİNİZ ÜZERİNDEKİ HAKLARINIZKişisel veri sahibi olarak:▪ Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,▪ Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,▪ Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,▪ Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,▪ Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,▪ 6698 sayılı Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ▪ İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,▪ Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz.VERİ SORUMLUSUNA BAŞVURUKişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince yazılı veya Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de düzenlenen yöntemlerle Şirket’e iletmeniz durumunda Şirketimiz, talebin niteliğine göre talebi en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Şirket tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır.Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile birlikte KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi; internet sitemizdeki başvuru formunu doldurarak basılı halde imzalı bir nüshasını adresimize gönderebilir, bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya ilgili formu KEP adresimize güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.İletişim BilgilerimizKURTSAN GRUP ŞİRKETLERİ KURTSAN İLAÇLARI A.Ş.Adres: İSTOÇ OTOMARKET A-2 BLOK BURAK PLAZA KAT.7 BAĞCILAR İSTANBULTelefon: 0212 481 30 50KEP Adresi: kurtsanilaclari@hs03.kep.trKURTSAN MEDİKAL SAN.TİC.A.Ş.Adres: İSTOÇ OTOMARKET A-2 BLOK BURAK PLAZA KAT.7 BAĞCILAR İSTANBULTelefon: 0212 481 30 50KEP Adresi: kurtsanmedikal@hs03.kep.trOTACI İLAÇ KOZMETİK BESİN TİCARET A.Ş.Adres: İSTOÇ OTOMARKET A-2 BLOK BURAK PLAZA KAT.7 BAĞCILAR İSTANBULTelefon: 0212 481 30 50KEP Adresi: otaci@hs03.kep.tr

Detaylı Bilgi

Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Maaşları Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Nasıl Olunur? Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı Nedir? Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanı İş İlanları