Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Train & Work Kampı Başlıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Pendik)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Yönlendirme Sayısı

910 yönlendirme

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Yönlendirme Sayısı

910 yönlendirme

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Train & Work Kampı Başlıyor! / Geleceğin Yazılımcıları Yetişiyor

 

Train & Work Kampı Başlıyor! / Yazılım Öğrenirken Maaş Almaya Ne Dersin?

İşe Başladığında Sana Neler Sunuluyor?

·       Rekabetçi maaş ve geniş bir yan hak paketi.

·       En İyi İşveren Sertifikası’na sahip modern bir çalışma ortamı.

·       Liderlerin tam desteği ile yüksek kabiliyete sahip bir geliştirme takımının üyesi olmak.

·       Uluslararası projelere sahip enerjik bir bakış açısı kazanmak.

·       Ulusal ve uluslararası prestijli etkinliklere katılma fırsatı.

·       Teknik sertifikalar (PMP, CBAP, MCPD, TOGAF vb) için eğitim ve sınav ücreti desteği.

·       Ticari patent başvuru teşviki ve ödüllendirmesi.

·       Akademik başarılara verilen değer:

-Yüksek Lisans / Doktora yapmak için ücretli izin desteği.

-Yüksek Lisans / Doktora öğrenim ücretleri teşviki.

-Ulusal ve uluslararası akademik yayın teşviki ve ödüllendirmesi.

·       Ve daha birçok fırsatla dolu bir kariyer!

Train & Work Kampı Nedir?

Train & Work Kampı gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve daha üst seviyelere çıkaracak bir Bilgi Teknolojileri yeteneklerini yetiştirme programıdır. Program boyunca alanında uzman eğitmenler tarafından çevrim içi ve yüz yüze olmak üzere yaklaşık 6 ay süreli nitelikli bir eğitim göreceksin. Eğitim süresince katılımcılarımıza maaş ödemesi yapılacaktır.

Programın Sanal Sınıf eğitimleri ile başlayan ilk aşaması, verilen eğitimlere yönelik bir değerlendirme sınavı ile sonlanacak. Sınavda başarılı olan adaylarla beraber eğitimlere yüz yüze devam edeceksin. Şehir dışından geliyor olabilirsin, eğitimler sırasında İstanbul’da konaklaman gerekebilir ya da yolda acıkabilirsin. Bunları hiç düşünme çünkü biz düşündük :) Yüz yüze eğitimlerle beraber 5 ay boyunca sana maddi yönden destek olmak için maaş/destek ödemesi yapacağız. Ayrıca bu kampın ücretsiz olduğunu da unutma :) Kamp boyunca Grubumuzda kullanılacak teknolojilerin deneyimlendiği projelerle hem teknik hem kişisel gelişim alanında bizlerden tam destek alacaksın. Bu süreçte başarı gösteren adaylar arasında olacağına eminiz.

Yüz yüze eğitimlerle beraber seni kamp sonuna kadar maddi olarak destekleyeceğimizi belirtmiştik. Ancak asıl haber bu değil: Kamp sonunda rekabetçi bir ücretle iş teklifi seni bekliyor olacak!

Eğer sen de yazılım geliştirmeye ilgi duyuyorsan ve kendini yetiştirmek istiyorsan doğru yerdesin. Kariyer yolculuğuna; çevik organizasyon yapısı, sürekli öğrenme kültürü ve güçlü çalışan deneyimi ile en iyi işveren seçilen bir yerde başlamak için hemen başvur.

Kampta Seni Neler Bekliyor?

·       Yetkin eğitmenlerimizin senin için hazırladığı dopdolu bir müfredat,

·       En son teknolojileri deneyimleyeceğin projeler,

·       Gelişimini takip etmek ve seni her zaman ileri taşımak için mentor desteği,

·       Eğitimine rahatlıkla odaklanabilmen için 5 aylık maaş/destek ödemesi,

·       Katılım sertifikası ve

·       Kamp sonunda çalışmaya yönelik ayrıcalıklı bir iş teklifi seni bekliyor.

Ayrıca İstanbul içi ulaşım ve yemek için hiç endişelenme. Orasını bize bırak :)

EĞİTİMİÇERİĞİ

Teknik Eğitimler

·       Yazılım Geliştirme Kültürü ve Dokümantasyon

·       Yazılım Geliştirmeye Giriş

·       Güvenli Kod Geliştirme

·       Yazılım Proje Yönetimi

·       Veri Tabanı Eğitimi

·       Front-end Eğitimi

·       C# Programlama Eğitimi

Yetkinlik Bazlı Eğitimler

·       Zaman Yönetimi

·       İletişim ve Geri Bildirim

·       Takım Yönetimi Eğitimi

·       Stres Yönetimi

·       Kendine Liderlik

·       Kendini Keşfetme ve Kariyer Planlama Yolculuğu

*Eğitim içeriği ve takvimi adayların ihtiyaçlarına göre süreç içerisinde değişiklik gösterebilir.

Kimler Katılabilir?

·       Mezuniyetinin üzerinden 2 yıldan fazla geçmediyse,

·       Matematik, Fizik, Kimya, İstatistik, Ekonometri, Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümlerinden mezunsan,

·       Matematik, Endüstri, Elektrik-Elektronik, Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği haricinde diğer mühendislik bölümlerinden mezunsan seni aramızda görmeyi çok istiyoruz.

·       Ancak Matematik, Endüstri, Elektrik-Elektronik, Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezunsan hiç üzülme. Seni doğrudan diğer ilanımıza bekliyoruz :)

Hangi Aşamalardan Geçeceğim?

·       Başvuru ve Değerlendirme Süreci

1.      İngilizce Yeterlilik Sınavı

2.      Genel Yetenek

3.      Teknik Sınav

*Online değerlendirmelerde başarı gösteren adaylar aşağıdaki aşamaya davet edilecektir.

4.      İK Mülakatı

·       Sanal Sınıf Eğitimleri

Bu aşamada seni yüz yüze eğitimlere hazırlayacak keyifli bir eğitim programı hazırladık.

·       Yüz yüze Eğitime Geçiş Sınavı

Sanal Sınıf Eğitimleri’ni başarıyla tamamladıysan, yüz yüze eğitime geçiş sınavında başarı göstereceğinden şüphemiz yok.

·       Yüz Yüze Eğitimler

Alanında uzman eğitmenlerden nitelikli eğitimler alırken gelişim göstereceksin. Eğitimlere rahatça odaklanman için ulaşım, yemek ve destek ödemesi bizden olacak.

·       Proje Süreci

Proje süreci bankacılık sektöründe yazılım geliştirici olmaya dair tecrübe edindiğin değerli bir süreç olacak. Bu süreçte mentor desteğiyle adım adım kurumsal hayata hazırlanacaksın.

·       İş Teklifi

Bu aşamada kurum kültürüne uygun olarak uzun soluklu bir birlikteliğin teklifi seni bekliyor olacak! Esnek çalışma modeli, uzun soluklu kariyer fırsatları, rekabetçi ücretlendirme, nitelikli yan haklar paketi, yurtiçi ve yurtdışı eğitim imkanları ve sertifika program desteklerine yalnızca bir adım uzaktasın.

·       Süreçler Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olabilirim?

Sonucun ne olursa olsun her aşamada ayrı ayrı bilgilendirmelerin tarafına iletileceğini bilmeni isteriz.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)

Yazılım Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Uzmanı Yazılım Uzmanı Maaşları Yazılım Uzmanı Nasıl Olunur? Yazılım Uzmanı Nedir? Yazılım Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Kuveyt Türk Katılım Bankası 31 Mart 1989’dan bu yana faizsiz finans alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm adımlarıyla sektöründeki öncü konumunu devam ettirmektedir. COĞRAFİ KAPSAMA Türkiye’de 400’ün üzerinde şubesi olan Kuveyt Türk'ün, yurt dışında Bahreyn şubesi ve %100 iştiraki olan KT Bank AG’nin Almanya’da 4 şubesi bulunmaktadır. ÖNCÜ ve LİDER BANKA Kuveyt Türk, aktif büyüklükte ve altın bankacılığında katılım bankaları arasında ilk sıradadır. 2010’da Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk banka kira sertifikası (sukuk) işlemini gerçekleştirmiş ve 2018’de Türkiye’nin en yüksek tutarlı sukuk ihraç hacmine ulaşmıştır. 2010’da bir ilke daha imza atarak Türkiye’de bankacılık sektörünün ilk Ar-Ge merkezini kurmuştur. Günümüzde iki Ar-Ge merkezine sahip tek bankadır. MEGA PROJELERE DESTEK Kuveyt Türk, Çanakkale 1915 Köprü Projesi’ne 200 milyon Euro, Niğde-Ankara Otoyol Projesi’ne ise 100 milyon Euro ile katılım sağlamış ve yenilenebilir enerji alanındaki toplam fonlamayı 740 milyon dolara çıkartmıştır. LONCA GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ Kuveyt Türk, genç girişimcilere destek olmak amacıyla 2017’de kurduğu Lonca Girişimcilik Merkezi ile her yıl 3 farklı dönemde toplamda 30 girişimi desteklemektedir. DEĞERLERİMİZLE BÜYÜYORUZ Toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” stratejisi doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmekte, Türk-İslam sanatlarına destek vermekte, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserleri ise gelecek nesillere ulaştırmaktadır. GÜÇLÜ SERMAYE Kuveyt Türk’ün hisselerinin %62,24’ü Kuwait Finance House’a (KFH), %18,72’si Türkiye Cumhuriyeti Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne, %9’u Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kuruluşu’na, %9’u İslâm Kalkınma Bankası’na, %1,04’lük kısmı ise gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bankanın öz varlıkları 5.6 milyar TL’nin üzerindedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 31 Mart 1989’dan bu yana faizsiz finans alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm adımlarıyla sektöründeki öncü konumunu devam ettirmektedir. COĞRAFİ KAPSAMA Türkiye’de 400’ün üzerinde şubesi olan Kuveyt Türk'ün, yurt dışında Bahreyn şubesi ve %100 iştiraki olan KT Bank AG’nin Almanya’da 4 şubesi bulunmaktadır. ÖNCÜ ve LİDER BANKA Kuveyt Türk, aktif büyüklükte ve altın bankacılığında katılım bankaları arasında ilk sıradadır. 2010’da Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk banka kira sertifikası (sukuk) işlemini gerçekleştirmiş ve 2018’de Türkiye’nin en yüksek tutarlı sukuk ihraç hacmine ulaşmıştır. 2010’da bir ilke daha imza atarak Türkiye’de bankacılık sektörünün ilk Ar-Ge merkezini kurmuştur. Günümüzde iki Ar-Ge merkezine sahip tek bankadır. MEGA PROJELERE DESTEK Kuveyt Türk, Çanakkale 1915 Köprü Projesi’ne 200 milyon Euro, Niğde-Ankara Otoyol Projesi’ne ise 100 milyon Euro ile katılım sağlamış ve yenilenebilir enerji alanındaki toplam fonlamayı 740 milyon dolara çıkartmıştır. LONCA GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ Kuveyt Türk, genç girişimcilere destek olmak amacıyla 2017’de kurduğu Lonca Girişimcilik Merkezi ile her yıl 3 farklı dönemde toplamda 30 girişimi desteklemektedir. DEĞERLERİMİZLE BÜYÜYORUZ Toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” stratejisi doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmekte, Türk-İslam sanatlarına destek vermekte, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserleri ise gelecek nesillere ulaştırmaktadır. GÜÇLÜ SERMAYE Kuveyt Türk’ün hisselerinin %62,24’ü Kuwait Finance House’a (KFH), %18,72’si Türkiye Cumhuriyeti Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne, %9’u Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kuruluşu’na, %9’u İslâm Kalkınma Bankası’na, %1,04’lük kısmı ise gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bankanın öz varlıkları 5.6 milyar TL’nin üzerindedir.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. | Büyükdere Cad. No: 129/1 Esentepe / Şişli / İstanbul.Mersis No: 0600002681400074 | kuveytturk@hs02.kep.tr | Tel: 444 0 123Faaliyet Konusu: 5411 Sayılı Bankacılık Kanunu’nda izin verilen her türlü faaliyet.KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, kişisel bilgileriniz/verileriniz KVKK’da açıklandığı çerçevede; kaydedilecek, saklanacak, güncellenecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda üçüncü kişilere açıklanabilecek, sınıflandırılabilecek, KVKK’da sayılan şekillerde işlenebilecektir. Konuya ilişkin ayrıntılar ve haklarınız bilgilendirme amaçlı olarak aşağıda özetlenmiştir.1)1) Adınız soyadınız, açık adresleriniz, iletişim bilgileriniz, eğitim bilgileriniz de dahil olmak üzere şahsınıza ait her türlü bilgi “kişisel veri” kapsamında olduğundan Bankamızla aranızda kurulabilecek iş sözleşmesi ve işveren-işçi ilişkisinin tesis edilebilmesine bağlı değerlendirmelerde bulunabilmek, mevzuatın öngördüğü bilgi saklanması, raporlanması ve diğer yükümlülüklere uymak, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu kapsamındaki bankacılık faaliyetlerimizi yerine getirebilmek amacıyla kişisel verileriniz Veri Sorumlusu sıfatıyla Bankamız tarafından işlenecektirKişisel verilerinizin işlenmesinin hukuki sebepleri KVKK m.5-2 uyarınca; i- iş sözleşmesine bağlı görüşmeler kapsamında “Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması .”, ii- “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması”, Bankamıza özgeçmiş iletmeniz durumunda “İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması”dır.2) İşlenen kişisel verileriniz; yukarıdaki amaçlarla insan kaynakları danışmanlık şirketlerine, tarafınıza ait Kredi Kayıt Bürosu kayıtlarının edinilmesi için Kredi Kayıt Bürosuna, iş ilişkisinde bulunduğumuz tüm gerçek ve tüzel kişilere, mevzuatın öngördüğü tüm gerçek ve tüzel kişilere, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 73/4. Maddesinde belirtilen finansal kuruluşlar ve diğer gerçek ve tüzel kişilere aktarılabilecektir.3) Kişisel verileriniz; başta bankamıza iletilmesine onay verdiğiniz verilerinizin yer aldığı Kariyer.Net isimli internet sitesi olmak üzere, özgeçmiş, sertifika gibi kişisel verilerinizin Bankamıza sunulması için kullanabileceğiniz yöntemler, yazılı olarak/yüz yüze/telefonla yapılan/yapılacak mülakatlar, Kredi Kayıt Bürosu kayıtları, insan kaynakları danışmanlık şirketlerince gerçekleştirilecek test ve benzer süreçler gibi tamamen veya kısmen otomatik olan ya da otomatik olmayan yollarla elde edilebilecektir.4-4) Bankamıza başvurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmiş ise buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmesi halinde bunların düzeltilmesini isteme, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 7. Maddesinde öngörülen şartlar dahilinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerinizin yukarıdaki sebeplerle silinmesi veya yok edilmesi halinde bunların aktarıldığı üçüncü kişilere bilgi verilmesini isteme, işlenen kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerinizin Kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz. Yukarıdaki haklarınızı kullanırken, işlemin ek bir maliyet gerektirmesi halinde ilgili mevzuat uyarınca ücret alınacaktır. Bu haklarınızı 6698 sayılı Kanunun ilgili 11. Maddesi gereği 444 0 123 / 0850 251 0 123 numaralı Çağrı Merkezi kanalı ve kvkk@kuveytturk.com.tr isimli e-posta adresi aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Yazılım Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Uzmanı Yazılım Uzmanı Maaşları Yazılım Uzmanı Nasıl Olunur? Yazılım Uzmanı Nedir? Yazılım Uzmanı İş İlanları