warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Havuz Teknisyeni

Mola İstanbul

Havuz Teknisyeni

Mola İstanbul

İstanbul(Avr.)(Büyükçekmece, Silivri)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Departman

Teknik Servis

Teknik Servis

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Teknik Servis

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Alışılmış kariyer duraklarına bir ‘Mola’ verelim mi?

Kariyer yolcuğunuzu Mola’yla zenginleştirin

Etra Holding olarak Mola yatırımımızla İstanbul'a yepyeni bir eğlence ve tatil konsepti sunuyoruz. Bünyemizdeki onlarca farklı iş koluyla hem öğrencileri iş hayatına hazırlıyor hem de kariyer değişikliği yapmak isteyen profesyonellere kapılarımızı aralıyoruz.

Konaklamadan yeme içmeye, eğlenceden hizmet sektörüne dek birçok alanda deneyim kazanmak Mola’da mümkün. İş hayatına ilk adımlarını atan gençlerin yanı sıra, profesyonel hayatlarında yepyeni bir sayfa açmak isteyen herkesi Mola’ya bekliyoruz.

Faaliyet gösterdiği alanlarda daima ilklere imza atan Etra Holding’in öncülüğünde hayata geçen Mola, 110 bin metrekarelik devasa bir alanda 42 adet tematik mimariyle tasarlanan konaklama bloklarıyla misafirlerine İstanbul’da unutulmayacak bir tatil ve eğlence deneyimi sunuyor. Dünya mutfaklarından seçkilerin sunulduğu restoranlarından Spa merkezine, panayır alanından macera parkına kadar geniş bir yelpazede çeşitli mekanlara ev sahipliği yapan Mola’da gençler çalışırken eğlenecek, profesyoneller ise kariyerlerini Mola’nın gelecek vadeden iş modeli ve nezih çalışma ortamında sürdürmek isteyecek.

Fotoğraflı özgeçmişinizi bizimle paylaşın, bu ‘Mola’ işinize gelsin.


 İşin Amacı: Tüm havuzların teçhizat ve  tesisatı ile ilgili kontrollerini yapmak, bakım ve onarım çalışmalarına destek vermenin yanı sıra  peyzaj alanında da çevre düzenlemesi, park ve bahçelerin yapımı, bakımı ve onarımını sağlamak.

 

GÖREV VE SORUMLULUKLAR: 

·        Peyzaj ve Havuz Bakım Teknisyeni olarak; park ve bahçe düzenleme planlarının araziye uygulanması ve çim alanlarının oluşturulmasını sağlamak,

·        Çevreye uygun süs bitkilerini seçmek, bunların mevsime göre ekimi, gübrelenmesi, budanması, sulanması gibi işlerin planlanması ve yürütülmesinde peyzaj mimarına yardımcı olmak,

·        Havuz bakım planına uygun olarak havuzla ilgili tüm makine/teçhizatın bakımını yapar.

·        Yatırım yenileme faaliyetleri çerçevesinde gereken işleri yapar.

·        Konusu ile ilgili tedarikçi firmalara yardımcı olur.

·        İmalat taleplerini yöneticisinin bilgisi doğrultusunda gerçekleştirir.

·        Sorumlu olduğu teknik hizmetler atölyesini ve deposunu işler halde tutar, temizliğini yapar.

·        Havuz teknik alanlarının temizliği, korunması ve işler halde tutulmasından diğer ekip elemanları ile birlikte sorumludur.

·        Departman prosedürlerine uygun olarak bakım, onarım ve imalatları emniyet ve tasarruf tedbirlerine uygun olarak yapmaktan sorumludur.

·        Departman yöneticisi tarafından kendisine bildirilen eğitimlere katılır.

·        İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmalara uyar, iş güvenliği için tehlike yaratan durumları yöneticisine raporlar.

·        Gerçekleşen küçük ve/veya büyük tüm kazaları yöneticisine bildirir.

·        Sorumlu olduğu görev ile ilgili yasal mevzuatları takip eder ve uygulamalara uyar.

·        Yönetim tarafından kendisine verilen diğer görevleri de yerine getirir.

·        Yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve Mola İstanbul standartlarına uyar.

 

Aday Kriterleri

İlk Öğretim(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Havuz Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Havuz Teknisyeni Havuz Teknisyeni Maaşları Havuz Teknisyeni Nasıl Olunur? Havuz Teknisyeni Nedir? Havuz Teknisyeni İş İlanları
Hakkımızda

Alışılmış kariyer duraklarına bir ‘Mola’ verelim mi? Kariyer yolcuğunuzu Mola’yla zenginleştirin Etra Holding olarak Mola yatırımımızla İstanbul'a

Şirket Sayfasına Git

Havuz Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Havuz Teknisyeni Havuz Teknisyeni Maaşları Havuz Teknisyeni Nasıl Olunur? Havuz Teknisyeni Nedir? Havuz Teknisyeni İş İlanları