TechTrainee / Yeni Mezun (Sistem Departmanı) Mynet

İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER

Türk internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği dijital platform olan Mynet, 1999 yılından bugüne liderliğini koruyor. Kendi alanında sayısız ilki gerçekleştiren öncü internet devi Mynet, Türkiye'nin dijital ekosisteminin kalkınmasına ve gelişmesine destek olmayı sürdürüyor.
 
Her ay 40 milyonu aşkın internet kullanıcısına erişen Mynet'in sosyal ağlardaki toplam kitlesi ise 10 milyonu geride bırakmış bulunuyor. Mynet, ziyaretçilerine her ay 100 milyondan fazla video izletiyor.
 
Köklü ve zengin içerik yelpazesiyle Mynet, haberden lifestyle videolara, eğlenceden eğitime güncel ve etkili içerikler hazırlıyor. Türkiye’nin en büyük oyun topluluklarına ev sahipliği yapan Mynet, fark yaratan içerik ve uygulamalarıyla kullanıcıların her ihtiyacı için birinci adres olarak konumlanıyor.

Türkiye'nin lider internet platformu Mynet olarak, senin için Oyun departmanımızda Linux ve Windows sistemler üzerinde sistem yönetimi yapabileceğin, bu sistemler üzerinde sistem ve/veya uygulama yazılım geliştirme yapabileceğin, geleceğin Sistem Mühendisleri için yeni mezun programımız olan TECHTRAİNEE hazırladık!


Eğer bu program tam bana göre diyorsan, hemen ilanımıza başvur! Ardından da dolu dolu geçecek ve sonucunda aramıza katılacak arkadaşlarımızın belirleneceği bu süreç için bizden haber bekle! 

  • Mühendislik mezunu ya da Haziran/Temmuz 2018'de mezun olacak,
  • Teknoloji departmanlarında staj deneyimlerine sahip olmuş,
  • İyi derecede İngilizce bilen (hem yazılı hem sözlü)
  • MS Office Programlarına hâkim,
  • Enerjik, tutkulu, öğrenmeye hevesli ve kariyer odaklı.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 09.00 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemekhane