Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Sağlık

Sağlık

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Sağlık

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sağlıkta dünyaca tanınan ABD'li JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahip olan Kent Hastanesi, aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Tıbbi Sekreter" aramaktadır.

·         Tıbbi Dokümantasyon & Sekreterlik veya Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu,
·         Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,
·         İletişim becerisi kuvvetli,
·         Ekip çalışmasının önemine inanan,
·         Tıbbi Terminoloji bilgisine sahip,
·         Gelişime ve öğrenmeye açık,
·         Hasta hakları ve memnuniyetinin bilincinde çalışma odaklı,
·         Tercihen İngilizce bilen.

İŞ TANIMI

·         Tıbbi kayıtların ilgili prosedürler doğrultusunda oluşturulmasını sağlamak,
·         Tıbbi terminoloji kullanarak rapor oluşturmak,
·         Tıbbi kayıt süreçlerini tüm sağlık çalışanları ile birlikte yürütmek,
·         Sorumluluğundaki çalışmaların düzenli şekilde dosyalanmasını gerçekleştirmek,
·         Hasta takiplerini ve veri girişlerini yaparak sürecin takibini sağlamak.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Tıbbi Sekreter pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Sekreter Tıbbi Sekreter Maaşları Tıbbi Sekreter Nasıl Olunur? Tıbbi Sekreter Nedir? Tıbbi Sekreter İş İlanları
Hakkımızda

Özel Kent Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri A.Ş. Kent Hastanesi İnsana ve topluma saygı ilkesinden yola çıkarak sağlık hizmetini en üst düzeyde sunan, eğitimli yardımcı kadrosu ve alanında öncü sağlık ekibiyle Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde tercih edilen hastane olma özelliğini kuruluşundan bu yana sürdürmektedir. Kurumsal Önceliklerimiz Kaliteyi en üst düzeyde tutmak, Doğruluk ve etik çalışma ortamı Hasta haklarını hizmet anlayışı içinde yaşatmak Sağlık alanında öncü olmak Lider ekibiyle yeni liderler yetiştirmek Eğitimi yaşam biçimi yapmak Kent Hastanesi, tıp eğitimi ve tıp hizmetlerinde dünya çapında bir kurum olan Mayo Clinic ile yapmış olduğu anlaşma ile bilgi ve teknoloji paylaşımı yaparak hastaların tedavileri için en gelişmiş protokolun uygulanması sağlanmaktadır. Sağlıkta dünyaca tanınan ve altın standartlar olarak bilinen ABD’li Joint Commission of Accreditation’dan (JCI) akreditasyon belgesi alan Kent Hastanesi, dünyanın 89’uncu sağlık kuruluşu ve Türkiye’nin 5’inci hastanesi olma başarısını göstermiştir. İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ Biz Kent Hastanesi çalışanları; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermeyi her şeyin üstünde tutar, Eğitimin sürekliliğine inanır, Lider ekibimizle yeni liderler yetiştirmeyi hedefler, Kent Hastanesi çalışanı olmaktan gurur duyarız. Hastanemizde geliştirdiğimiz bütün sistemlerde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek, kuruma ve kendine değer katmaktır. İşe Alım İşe alım sürecimizin amacı, insan kaynakları Politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu süreç İnsan Kaynakları bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür. Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız Çalışanlarımıza, kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerilerini veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı eğitimler vermekteyiz. Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek çalışanların motivasyonlarının sürekli artırılacağı profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefi ile çalışmaktayız.

Şirket Sayfasına Git

Özel Kent Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri A.Ş. İş İlanları

Tıbbi Sekreter pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Sekreter Tıbbi Sekreter Maaşları Tıbbi Sekreter Nasıl Olunur? Tıbbi Sekreter Nedir? Tıbbi Sekreter İş İlanları