Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kuruluşu bir asıra dayanan, Pereja ileri Kimya Sanayi A.Ş, başta kolonya, parfüm, vücut spreyi, oda ve kumaş spreyi gibi kokulu ürünlerin yanı sıra sabun, şampuan, vücut losyonu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır. Ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek tüketicisine sunan Pereja İleri Kimya Sanayi, Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından biridir. 

Türkiye'de ilk limon kolonyası markasına adını veren Pereja, ayrıca ülkemizde Sandy markası ile ilk sıvı sabunu üreterek sektöre ilkleri kazandırmıştır. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi'nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2'1ik bir alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul'da sürdürdükten sonra Edirne'deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2'lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir. 

Koku, kişisel bakım ve ev kozmetiği konularında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, her yaş ve segmente hitap etmesi ve üretim tesislerindeki yuksek teknolojiye sahip güçlü altyapısıyla sektörde ayrışır. Kendi markalarının dışında Chakra, Beymen, LCW, English Home, Bella Maison, Mavi Jeans, Defacto, BiM, ŞOK, A101 gibi pek çok ulusal ve uluslararası markanın ürünlerini geliştirmek ve üretmektedir. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi'nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2'lik bir alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul'da sürdürdükten sonra Edirne'deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2'lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir.  Pereja İleri Kimya A.Ş.’nin toplam 82 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın % 50’lik bölümünü Avrupa ülkeleri oluşturmaktadır. 

Perakendecilik konusunda yaklaşık üç yıldır hazırlıklar yürüten şirketimiz MAİSON PEREJA markasıyla ilk konsept mağazasını 2019 Haziran ayında İzmir Çeşme Sheraton Oteli’nde açtı. Yaz ve tatil temalı özel bir koleksiyonun sunulduğu mağazada parfümlü ürünler, kişisel kozmetik ve ev bakım ürünlerinin yanı sıra çeşitli aksesuarlar da satılmaktadır. Perakende projesinin devamı olarak Ak Merkez , Mall of Istanbul ve Capacıty AVM de hizmet veren mağazamız ile birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Perakende Mağazalarımız genel yönetiminde görev alarak; Mağazalarımızın bütçe hedeflerinin gerçekleştirilmesinden ve her türlü operasyonel süreç ve toplam kalite yönetiminden sorumlu olarak görev alacak  yenilikçi, dinamik, aktif ve analitik düşünme yetisine sahip, perakende sektörünün dinamizmi ve enerjisini yakalayabilecek Perakende Mağazalar Müdürü aramaktayız. 

 

İŞ TANIMI

 • Universite mezunu
 • Perakende sektöründe aynı pozisyonda minimum 5 yıl tecrübesi olan,
 • Ekip yönetimi,müşteri deneyimi, operasyonel süreçler ve stok yönetimine hakim,
 • Planlama,organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,
 • Perakende matematiğini bilen ve KPI odaklı çalışan,
 • Dinamik,heyecanlı ve mağazacılığı meslek olarak edinen ve bu doğrultuda ekip üyelerini geliştirebilecek,
 • İletişim becerisi,enerjisi yüksek,kişisel bakımına özen gösteren,
 • Nebim sistemini bilen, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.


İŞ TANIMI

 • Sorumlu olduğu mağazalarda belirlenen satış hedeflerini doğrultusunda personele iyileştirme önerilerinde bulunabilecek,
 • Mağaza performansı ve verimlilikleri ilkeleri doğrultusunda ekibin çalışma düzenini sağlayarak geliştirebilecek,
 • Müşteri iletişimi,ürün bilgisi,iletişim becerisi ve satış performansını takip ederek ekibinin gelişiminde aktif rol oynayacak,
 • Mağazalar ve merkez arasında verimli bir iletişim ağı oluşturacak ve tüm süreçleri koordineli bir şekilde yürütecek, periyodik raporlamalar ve bütçeler yapabilecek
 • Mağazaların görsel standartlara uygun olarak görünmesini sağlayacak,

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri