Satış Pazarlama Temsilcisi Part-Time / Full Time RAINBOW

Adana, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Şanlıurfa, Zonguldak, Yalova, Kilis, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


TÜRKİYE RAINBOW

ÜLKE ÇAPINDA İŞ FIRSATI

1936 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Michigan eyaletinde kurulan Rexair LLC firması, Rainbow markası ile Temizlik ve Sağlık Robotu üretmektedir. Dünyada 96 ülkede satış organizasyonu ve servis ağı bulunmaktadır. Ülkelerde ve şehirlerinde milyonlarca müşteriye ulaşanRainbow markasının Türkiye Distribütörlüğünü, Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerinde faaliyet gösteren firmamız;

Satış ve pazarlama alanında 34 yılı aşkın tecrübemizle, Türkiye genelindeki yaklaşık 250 bini aşkın müşteri portföyümüz, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti noktasında dünyada bilinen ve önde gelen markası Rainbow Temizlik Sağlık Robotu, Rain-Life Buharlı Temizlik Sistemleri, Rain-Life Alkali Antioksidan Su İyileştirme, RainOzon Jeneratörü ve RainbowStar kablosuz-şarjlı süpürge cihazlarıyla yeni iş fırsatları sunmaktadır.

Türkiye’de ofisimizin ve satış organizasyonumuzun olduğu Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Mersin, Adana, Kayseri, Eskişehir, Konya, Samsun ve diğer tüm şehirlerde tam ve yarı zamanlı olarak bizimle çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. 

Yaşadığınız, bulunduğunuz şehirde bizimle beraber çalışarak;

-Ek gelir

-Maddi Özgürlük

-Kendi İşine Sahip Olmak

-Daha Fazla Boş Zaman

-Bireysel Gelişim

-Başkalarına Yardım Etmek

-Yeni İnsanlarla Tanışmak  gibi birçok fırsata sahip olabileceksiniz!

Sağlam alt yapısı, son derece donanımlı satış ve pazarlama kadromuz ile her türlü eğitim ve desteğin tarafımızdan verileceği iş insanı yetiştirme noktasında bir üniversite gibi eğitim alabileceğiniz bir fırsat sunmaktayız.

Türkiye’de ulaşamadığımız şehirlerde ve merkez şehirlerde, marka ve imajımızı temsil edebilecek bağımsız distribütörlerle iş fırsatını paylaşmak istiyoruz!

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Ticaret

Çalışma Şekli:

Hafta içi 09.00 - 17.00

Haftasonu (Cumartesi) 09.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Araba
Servis
Prim
Yemekhane

Çalışan Sayısı:

250-349