Alüminyum Cephe Proje ve Teklif İşleri Sorumlusu

Rimed Cephe Sistemleri San. Tic. A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Ataşehir)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Teknik

Teknik

Başvuru Sayısı

99 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

99 başvuru

Departman

Teknik

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel nitelikler:

 

Alüminyum Doğrama, Giydirme Cephe ve Cephe Kompozit Panel  Sistemleri üretimi ve uygulaması konusunda İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Asya yakasındaki Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;

 

·         Üniversitelerin lisans derecesi veya Tekniker/Teknik Ressam bölümlerinden Yüksek Okul derecesinde mezun veya işinde uzman.

Takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği yüksek ve proaktif çalışabilen, Autocad, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,  Logikal programını etkin olarak kullanabilen ,Shopdrawing çizimi yapabilen,  Alüminyum Doğrama, Giydirme Cephe Kompozit Panel konusunda deneyimli, Aranılan genel nitelikler konusunda tecrübe sahibi, Teklif ve analiz çalışması yapabilecek.

Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri

5 - 15 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Proje ve Teklif Hazırlama Yetkilisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Proje ve Teklif Hazırlama Yetkilisi Proje ve Teklif Hazırlama Yetkilisi Maaşları Proje ve Teklif Hazırlama Yetkilisi Nasıl Olunur? Proje ve Teklif Hazırlama Yetkilisi Nedir? Proje ve Teklif Hazırlama Yetkilisi İş İlanları