Network Pazarlama Liderleri Aranıyor Sektöründe Lider Firma

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Temellerini 20 Yıl önce atmış olduğumuz internet dünyasının bugün olgunlaştırdığı bir proje olan  Firma Rehberi hizmetinin zirvesindeyiz.

Şu an internet siteleri veya hiç internet ile alakası olmayan firmalar bile Google aramalarına, Haritalara ve firmasının tanıtılmasına büyük önem göstermektedir. İşte tam bu noktada tüm eksiklerini giderecek Türkiye genelinde başlattığımız dijitalrehber.com internet projesine hali hazırda günlük yüzbinlerce ziyaretçi gelmektedir. Doğru, kesin ve net sonuçlar sunan projemiz aslında kendi reklamını yaparak hali hazırda zaten ücretli firma kayıtları almaktadır.

Biz projeyi hızlandırarak herkesin bulunduğu il ve ilçelerde çalışabileceği sadece 2 dk da internete girerek çok iyi kazançlar elde edebileceği bir platform kurmayı hedefliyoruz. Bu hedefte bizlere elindeki mevcut iş ağını kullanarak veya yeni ekipler kurup normal şartlarda kazandığının 5 katına kadar arttırabileceği bir sisteme davet ediyoruz.

Mesleğiniz, Cinsiyetiniz ve eğitim düzeyinizin hiç bir önemi yok! İster çalışan, ister çalışmayan, emekli, memur veya ev hanımı olmanızda önemli değil. Dünyada rakibi olmayan, sizlere günlük ödeme yapabilen bir şirketin iş ortağı olma fikri size çok ilginç geldiyse;

  • Yeni bir işe, 
  • Ek bir gelire ihtiyacım var diyorsanız, 
  • Eğlenerek kazanmak istiyorsanız, 
  • Hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırsanız,
  • Eğitime ve kendinizi yetiştirme konusunda istekli iseniz,
  • Sponsorunuzun (liderinizin) size her konuda destek olmasını istiyorsanız,
  • Daha önce network alanında tecrübem var ama arayış içindeyim diyorsanız,
  • Geleceğin çalışma modeli ağ pazarlama işini öğrenerek kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hayalinizde ki hayatı birlikte inşa edelim.

Detaylı bilgi başvuru yapan adaylara email olarak gönderilecektir.

Not: Projemiz şu an için sadece Türkiye içerisinde hizmet vermektedir. Tamamen belgeli faturalı ve düzgün bir şirketin ürünü satarak o şirketten daha fazla kazanabilirsiniz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri