Medikal Delege SERVIER İLAÇ VE ARAŞTIRMA A.Ş.

Afyon, Ankara, Balıkesir, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Sivas, Şanlıurfa, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Servier İlaç ve Araştırma A.Ş., Fransa’nın ilk özel Farmasötik Şirketi Groupe de Recherche  Servier’in Türkiye’de hızla büyüyen kuruluşudur.
 
Dünyada 21.000’den fazla personeliyle 149 ülkede faaliyet göstermekte olan Servier, yıllık yaklaşık 4 milyar avro cirosunun %24’ünü araştırma geliştirmeye ayırmaktadır. Türkiye’de 1986 yılından bu yana hasta, doktor ve eczacılarımıza hizmet vermekte olan Servier İlaç, bugün kardiyovasküler, metabolizma (diyabet ve osteoporoz), onkoloji ve nöropsikiyatri alanlarında sektörün önde gelen firmaları arasındadır.
 
Firmamız, satış kadroları için Ankara, İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa, Afyon, Kayseri, Balıkesir, Sivas, İzmir, Erzurum, Eskişehir illerinde istihdam edilecek;
 
MEDİKAL DELEGELER

aramaktadır. Adı geçen illerde ikamet eden adayların, üniversitelerin Eczacılık, Tıp, Biyoloji, Kimya ve Veteriner Hekimlik bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.
 
Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyoruz. Bu konuda ilkemiz, iyi eğitim görmüş, temsil, sunum ve ikna yeteneğine sahip, kendini etik bir anlayış içinde sürekli geliştirmeyi  hedefleyen, başarı odaklı kişilerle çalışmak ve gerek iş başında, gerek iş dışında düzenlenen eğitim programlarıyla gelişmelerine yardımcı olup, Satış, Pazarlama ve Eğitim alanlarında geleceğin yönetim kadrolarını kendi içimizden yetiştirmektir.
 
Tüm adaylarda iyi düzeyde İngilizce bilgisi avantaj sağlayacaktır. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, ve tüm adayların sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
 
Adayların tercih edilen il veya illeri belirtmeleri rica olunur.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

İlaç Sanayi

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Hayat Sigortası
Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı:

250-349