Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
İstanbul(Avr.)
6 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

5 - 10 yıl arası

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

68 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

5 - 10 yıl arası

Başvuru Sayısı

68 başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.

  Şirketimizin Ürün Geliştirme Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip  Ürün Geliştirme Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.


  • Lisans mezunu,
  • Office programlarını kullanabilen(iyi derecede Excel),
  • İletişim yeteneği yüksek, pratik ve analitik düşünebilen, problem çözmede iyi,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • İyi seviyede İngilizcesi olan,
  • Sayısal becerisi iyi ve hesaplamalar yapabilen
  • Etiket veya Matbaa sektöründe min. 2 yıl deneyimli  
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
  • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Görev Tanımı:

  • Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapmak,
  • Ürün bazlı maliyet sapmalarını açıklamak,
  • Üretim fonksiyonlarına destek vererek iyileştirme projelerinde yer almak.
  • Hedeflenen kârlılık oranları ile verilen ürün ve hizmetlerin fiyatlandırma politikalarını belirlemek.
  • Tesis içinde satılan mal ve hizmetlerin belirlenen kârlılıklarla satılmasına yönelik fiyat listeleri hazırlamak.
  • İlgili birimlerle maliyet düşürücü çalışmalarda bulunmak.
  • Dönemsel olarak standart maliyet ve fiyatlandırma çalışmalarını yapmak,
  • Maliyetlendirme sisteminin uygulanması ve güncel ihtiyaçlar çerçevesinde geliştirilmesini sağlamak,
  • Ürün maliyet analizlerini yapmak
Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)
B sınıfı

Ürün Geliştirme Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Geliştirme Uzmanı Ürün Geliştirme Uzmanı Maaşları Ürün Geliştirme Uzmanı Nasıl Olunur? Ürün Geliştirme Uzmanı Nedir? Ürün Geliştirme Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Şirketimiz tarafından hazırlanmıştır.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, iş akdi ve mevzuat kaynaklı yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve insan kaynakları süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla sınırlı olarak sizlerden alınan “ad-soyad, TC kimlik no, iletişim bilgisi, eğitim bilgisi ve çalışan özlük bilgilerinize” ait kişisel verileriniz,Kanun’un 5. Maddesinde belirtilen “kanunlarda açıkça öngörülmesi”, “bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması”, “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak otomatik/manuel yoluyla işlenmektedir. Bu kişisel veriler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Madde’ si kapsamında hakkınızda kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme; kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurtiçinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme; kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme; 7. Madde’ de öngörülen şartlar ile ilgili kanun, atıf yapılan ilgili mevzuat, yönetmelikler çerçevesinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme; düzeltilmesini/silinmesini/yok edilmesini istediğiniz kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Şirketimizin “Beysan Sanayi Sitesi Yakuplu Mah. Birlik Cad. No : 8/1 Beylikdüzü- İstanbul /TÜRKİYE” adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.Yukarıda tarafıma bildirilen “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” ni okudum.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Ürün Geliştirme Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Geliştirme Uzmanı Ürün Geliştirme Uzmanı Maaşları Ürün Geliştirme Uzmanı Nasıl Olunur? Ürün Geliştirme Uzmanı Nedir? Ürün Geliştirme Uzmanı İş İlanları