Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
İstanbul(Avr.)
29 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

234 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

234 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.

Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsizÜretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

 İŞ TANIMI

· En az lise mezunu

· Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları
· Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli
· Vardiyalı çalışabilecek
· İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
· Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Üretim Personeli pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Personeli Üretim Personeli Maaşları Üretim Personeli Nasıl Olunur? Üretim Personeli Nedir? Üretim Personeli İş İlanları
Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou

Üretim / Endüstriyel Ürünler / Film, Grafik ve Renk Ayrım İşleri 3+

Hakkımızda

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Şirketimiz tarafından hazırlanmıştır.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, iş akdi ve mevzuat kaynaklı yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve insan kaynakları süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla sınırlı olarak sizlerden alınan “ad-soyad, TC kimlik no, iletişim bilgisi, eğitim bilgisi ve çalışan özlük bilgilerinize” ait kişisel verileriniz,Kanun’un 5. Maddesinde belirtilen “kanunlarda açıkça öngörülmesi”, “bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması”, “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak otomatik/manuel yoluyla işlenmektedir. Bu kişisel veriler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Madde’ si kapsamında hakkınızda kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme; kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurtiçinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme; kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme; 7. Madde’ de öngörülen şartlar ile ilgili kanun, atıf yapılan ilgili mevzuat, yönetmelikler çerçevesinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme; düzeltilmesini/silinmesini/yok edilmesini istediğiniz kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Şirketimizin “Beysan Sanayi Sitesi Yakuplu Mah. Birlik Cad. No : 8/1 Beylikdüzü- İstanbul /TÜRKİYE” adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.Yukarıda tarafıma bildirilen “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” ni okudum.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Üretim Personeli pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Personeli Üretim Personeli Maaşları Üretim Personeli Nasıl Olunur? Üretim Personeli Nedir? Üretim Personeli İş İlanları