Intern Editor STFA Yatırım Holding

İstanbul(Asya)(Kadıköy)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı
Khan Academy Türkçe 


Kurum: 

Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin ilk uluslararası iştiraki olan Khan Academy Türkçe, 2013 yılında STFA Grubu’nun girişimiyle Türkçe eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak hedefiyle kurulmuştur. Bir STFA Vakfı olan Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren Khan Academy Türkçe, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu ve Türkiye’nin en köklü özel sektör kurumlarından STFA Grubu tarafından desteklenen bir kurumsal sosyal sorumluluk ve gönüllülük projesidir. Gönüllülerin desteğiyle Khan Academy’ye ait eğitim içerikleri Türkçeleştirilerek dünya standartlarında bilginin ihtiyacı olan herkese ücretsiz olarak ulaşması sağlanmaktadır. Dünya genelinde eğitim teknolojileri alanında lider kuruluşlar arasında yer alan Khan Academy, kısa sürede verdiği 65 milyon Türkçe ders ile Türkiye’de de her geçen gün büyümekte ve eğitim reformunun önemli paydaşlarından biri olarak “Tek bir şeyi bilmelisin: Her şeyi öğrenebilirsin” sloganı ile aynı zamanda toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Herkese, her yerde, dünya standartlarında, ücretsiz eğitim! 


Profil:

  • Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Graifk Tasarım bölümlerinde lisans yapan 3. ve 4. Sınıf öğrencileri
  • Zorunlu staj (SGK üniversite tarafından karşılanacak)
  • 15 Haziran -15 Eylül arasında staj süresince müsait olmak

İş Tanımı: 

  • Web sitesi yönetim desteği, sosyal medya yönetim desteği, grafik tasarım desteği, Khan Academy'nin Türkçe ders videolarının altyazılandırılması öncelikli çalışma alanları olacaktır. 
  • Backend yazılım iyileştirme ve/veya Frontend kullanıcı arayüzü, kullanıcı deneyimi ve görsel iyileştirme çalışmalarında aktif rol alacaktır. 
  • Basit İngilizce dil bilgisi aranmaktadır, html, ASP Classic, MS SQL veritabanı yönetimi ve/veya grafik tasarımı (Photoshop, Illustrator) vb. üst düzey bilgisayar yeterliliği ve yazılım geliştirme deneyimi aranmaktadır.  

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Eğitim

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemekhane

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 2000-2999
Mavi Yaka: 6000+