İş Ortağı (Diyetisyen) SuperPay Teknoloji A.Ş.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Biz kimiz?

HiDoctor, online danışmanlık, yerinde bakım hizmeti, yerinde sağlık taraması gibi birçok sağlık hizmeti için, ihtiyaç sahiplerini alanında yetkili anlaşmalı kuruluşları ile buluşturan, Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir uygulamadır. Uygulamamız sayesinde, pandemi nedeniyle oluşan bilincin de etkisiyle, sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Uygulamamız içerisinde yer alacak online doktor servisimiz ile hastaların veya danışanların uzman doktorlar, psikologlar ve diyetisyenler ile yapacakları görüşmeler ile hastane veya başka bir merkeze gitmeden kolay ve hızlı bir şekilde danışmanlık almalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Mobil uygulamalarımız ve internet sitemiz sayesinde hasta ve danışanlarımız yer, zaman, mekân fark etmeksizin hızlı ve kolay bir şekilde hizmet alabiliyorlar. Hasta ve danışanlarımızın en iyi hizmeti almalarını sağlamak adına etik değerleri yüksek, farklı alanlarda hizmet veren yetkili psikolog ve diyetisyen arkadaşlar ile iş birliği yapmak birinci önceliğimiz.

HiDoctor olarak iş birliği içerisinde olacağımız psikologların ve diyetisyenlerin verimli hizmet verebilmelerini sağlamak amacı ile herhangi bir kısıtlamaya tabi tutulmadan uygun oldukları zamanlarda çalışmalarını tercih ediyoruz. Psikolog ve Diyetisyen hizmetlerimiz tamamen online sunulmakta olup, mesaj ile, sesli ve/veya video görüşme şeklinde danışmanın kabul ettiği yöntem/yöntemlerle sağlanıyor.  

Danışmanlar olarak dilediğiniz yerden, müsait olduğunuz zamanlarda, dilediğiniz yöntem ile gelen talepleri karşılayabilirsiniz. HiDoctor bu sistem ile danışmanlara oldukça esnek çalışma imkanı tanıyarak, online ofis ortamı sunmayı hedefliyor. Eğer aşağıda belirtilen niteliklere sahipseniz sağlık alanındaki bu teknolojik dönüşüme dahil olmak için iş birliği başvurunuzu heyecanla bekliyoruz!

Diyetisyenler için:

  • Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinden mezun,
  • Mesleki yeterlilik sahibi ve konusu ile ilgili serbest veya kurumsal iş deneyimi olan,
  • Alanında hizmet vermeye yetkili,
  • İş takibi, organizasyon, planlama ve raporlama becerisine sahip,
  • Dinamik, güler yüzlü, iletişimi güçlü,
  • Branşı ile ilgili yenilikleri ve tüm güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan
  • Alanı ile ilgili uygulamalara hâkim,
  • Alanıyla ilgili yöntem ve teknolojilere hâkim.

İş ortağı adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Yazılım, Sağlık Hizmetleri, Finansal Hizmetler, Finansal Teknolojiler

Çalışan Sayısı:

25-49