warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Garenta Ankara Bayi- Araç Teslimat Sorumlusu

Tan Oto Ltd. Şti

Garenta Ankara Bayi- Araç Teslimat Sorumlusu

Tan Oto Ltd. Şti

Ankara(Yenimahalle)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

561 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

561 başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery Otomobil ve Hafif Ticari Araç bayilikleri ile sektöre dair tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el araç satış, satış sonrası, sigorta hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma ve satış sonrası hizmet deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Kiralama hizmetini TanFilo markamızla devam ettirmekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık ve verimlilik sağlamak; kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektir.

Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarından Garenta bayiliği ile Esenboğa Havalimanı, Ankara Şehir Yüksek Hızlı Tren Garı, Atlantis AVM, Next Level AVM, Kuzu Avm ve Maltepe Park Avm şubelerimizde günlük ve aylık Kısa Dönem Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenilirliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık artırma hizmetini haftada 6 gün Tanoto İhale markamızla sunuyoruz. Amacımız ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

İkinci el araç odağındaki kaliteli hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 noktada Tanoto2 markamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz her zaman üstün hizmet kalitesi sunmak ve güven yaratmaktır.

Bireysel ve kurumsal sigortacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak işinde uzman ekibimizle, müşterilerimizle buluşuyoruz. Amacımız müşterilerimize Maslak Sigorta  deneyimini yaşatmak ve geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmaktır.

Tanoto, “Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesiyle iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek, 10 farklı noktada 80.000 m² açık, 40.000 m² kapalı alanda 550'nin üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Uzmanlığımıza güvenerek yola çıkan herkesin, her zaman, en iyi Tanoto deneyimini yaşaması amacıyla otomotivle ilgili tüm çözümleri geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Güçlü kadrosu ile hızla büyüyen Tanoto;  Garenta Kısa Dönem Araç Kiralama Ankara Bayisi olarak,şubelerimizde görevlendirilmek üzere  aşağıdaki yetkinliklere sahip Araç Teslimat Sorumluları arıyoruz.

 

 • En az lise mezunu
 • Kısa Dönem Araç Kiralama firmalarında benzer pozisyonlarda görev almış,
 • Araç Kiralama ve/veya Otomotiv sektöründe teslimat çalışanı olarak en az  3 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • B sınıfı ehliyet sahibi, aktif trafik tecrübesi olan,
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Sahada görev gereği aktif rol ve sorumluluk alabilecek,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 

İŞ TANIMI

 • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak araç teslimat ve aracı teslim alma sürecinde kaliteli hizmet sunmak,
 • Müşteriye araç teslim etmek ve almak,
 • Araç teslim etme ve alma sırasında hazırlayacağı evrakları eksiksiz doldurmak ve imzaları almak,
 • Araçların fiziki koşullarını takip etmek ve problemli araçların acil olarak onarımının yapılmasını sağlamak,
 • Araçlarla ilgili yıkama, otopark ve sevk organizasyonlarını gerçekleştirmek,
 • Araçların temiz, full depo, Garenta ikram ve pazarlama malzemeleri ile birlikte kiraya çıkmasını sağlamak,
 • Bebek koltuğu, navigasyon, yükseltici vb. ekipmanların fiziki durumlarını kontrol etmek, sayımlarını gerçekleştirmek ve kiradan döndüklerine emin olmak,
 • Otopark içerisindeki araçlardan sorumlu olmak,
 • Şube müdürünün/ satış danışmanının vermiş olduğu görev ve sorumlulukları yerine getirmek.

 

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Araç Teslimat Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Araç Teslimat Sorumlusu Araç Teslimat Sorumlusu Maaşları Araç Teslimat Sorumlusu Nasıl Olunur? Araç Teslimat Sorumlusu Nedir? Araç Teslimat Sorumlusu İş İlanları

Otomotiv / Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi 3+

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery Otomobil ve Hafif Ticari Araç bayilikleri ile sektöre dai

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı UyarıncaÇalışan/Stajyer Adayı Aydınlatma Metni1. Veri Sorumlusu

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Araç Teslimat Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Araç Teslimat Sorumlusu Araç Teslimat Sorumlusu Maaşları Araç Teslimat Sorumlusu Nasıl Olunur? Araç Teslimat Sorumlusu Nedir? Araç Teslimat Sorumlusu İş İlanları