Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TITANIC HOTELS ismi 2003 yılında grubun ilk resort oteli, Antalya Türkiye’deki gemi konseptli, 5 yıldızlı ve 653 odalı Titanic Beach Lara’nın açılması ile birlikte gündeme oturmuştur. Grubun otelcilik hikayesi 1998 yılında başlamıştır. İstanbul, Türkiye’de 1998 yılında 45 odalı bir otel ile başlayan turizm yatırımları 2000 yılında yine İstanbul’da 100 odalı yeni bir otel ile devam etmiştir.
Türkiye’nin ilk konsept otellerinden olan Titanic Beach Lara’nın hizmet sektöründe gurur verici bir başarı göstermesiyle birlikte gruba ait tüm oteller TITANIC HOTELS markası altında toplanmıştır.
Türkiye’de doğan ve dünya çapında önemli bir marka haline gelen TITANIC HOTELS Türkiye ekonomisine katkı sağlamakta ve işletmeleri ile önemli bir istihdam yaratmaktadır.
AYG Grubun en yeni yatırımı, Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te yer alan, Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Deluxe Bodrum
.

 

 

The name TITANIC HOTELS, was on agenda after the opening of the first resort hotel of the group, ship-shaped, 5-star hotel with 653 rooms, Titanic Beach Lara in Antalya, Turkey in 2003. The Group’s story of Hotel Management started in 1998. Tourism Investments started in Istanbul, Turkey in 1998 with a hotel offering 45 rooms and continued in 2000 with a new hotel offering 100 rooms in Istanbul, Turkey again. 

In conjunction with the admired success of Turkey’s first concept hotel -Titanic Beach Lara - in service industry, all the hotels of the Group united under the brand mark TITANIC HOTELS.

The brand mark TITANIC HOTELS, which is born in Turkey and has become an important global label, supports Turkish Economy and creates vital recruitment with its corporations.

The newest investment of AYG Group is Titanic Downtown Beyoğlu, which promises a unique accommodation experience for its guests in the Heart of Istanbul, with its easily accessible location to business, art and entertainment centers and original architecture.

“Güvenlik Görevlisi”

 

Otelcilikte Uluslararası marka olan TITANIC HOTELS markamızın Antalya bölgesinde faaliyet gösteren TITANIC MARDAN PALACE otelimizin Güvenlik departmanında sizi Güvenlik Görevlisi” pozisyonunda görev almaya davet ediyoruz.

 NİTELİKLER

·      Güvenlik sertifikasına sahip olmak

·      Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak

·     Karşılama ve Yönlendirme yapabilecek derecede  Mesleki İngilizce bilmek ya da en az bir dile hakim

·      Daha Önce Turizm ve Otelcilik deneyimi olan Mix.1 Yıl

·      Düzenli ve disiplinli çalışmak

·      Vardiya sisteminde çalışabilecek

·      Fiziki olarak güçlü olmak ve uzun saatler ayakta çalışabilmek.

·       Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

(Not: Otelimiz Kundu otel yolu üzerindedir. Otobüs durağı yanındadır\servis güzargahındadır.)

İŞ TANIMI

·      Otelin iç ve dış güvenliğinin sağlamak

·      Personel ve misafirlere ait araçların her türlü sabotaj, saldırı, silahlı-silahsız soygun vb. gibi dışarıdan gelebilecek olaylara karşı önceden önlem almak ve korunmasını sağlamak

·      Görevin her safhasında gördüğü kanunsuz durumlara el koymak, boyutunu aşan olaylarda ise telefon aracılığı ile ilgili emniyet mensuplarına ve üst yönetime haber vermek

·      Yangın, su baskını gibi doğal problemlerde ilgili kurumların aranması ve müdahale talebinin yapılması ve üst yönetime bilgi verilmesini sağlamak

·      Yönetim tarafından belirlenen zaman aralıklarında ve güzergâhta devriye görevini eksiksiz olarak yerine getirmek

·      Sorumluluğu altındaki güvenlik ve kamera sisteminin düzenli işleyişini sağlamak

·      Kendi görev alanının (güvenlik ofisi) temizlik ve düzenini sağlamakla sorumludur

·      Otel genelinde akşam, gece ve sabah saatlerinde devriye gezilmesinden ve belirlenen güvenlik kontrol noktalarına güvenlik kontrollerinin yapılmasından sorumlu olmak

·      Görevlerinin yerine getirilmesi sırasında gerekli kararları vermek, inisiyatif kullanmak

 

 


Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Turizm

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.00 - 16.00

Sosyal / Yan Haklar:

Servis
Lojman
Yemekhane
Bayram Yardımı