Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Profil
Esnek bir yapıya sahipsiniz, seyahat etmek istiyorsunuz ve aşağıdaki koşulları karşılıyorsunuz:
Elektrik, BT, Elektronik, Mekanik veya Elektro-Mekanik Mühendislik alanlarında lisans derecesi veya üniversite diplomasına sahip olmak,
Temel elektrik güç devresi ve PLC (Programlanabilir Lojik Kontrolör) alanında deneyim,
Bilgisayar donanımı ve yapılandırmaları hakkında bilgi,
Müşteriler, iç ve dış iş ortakları ile etkili iş ilişkileri kurma ve sürdürebilme becerisi,
Türkçe ve İngilizce dillerinde mükemmel iletişim becerileri. Diğer diller, avantaj olarak değerlendirilir,
Geçerli bir sürücü belgesi ve iyi bir sürücü geçmişi,
Esnek bir program çerçevesinde yurt dışına seyahat etme konusunda istekli olmak. Bu, seyahatlerin hafta sonu veya tatil sezonunda da olabileceğini ifade eder.

Kişilik
Hem yurt içi hem de yurt dışına seyahatler yapılacağı için bu pozisyon, kendi kendini motive edebilen macera düşkünü bir kişi için uygundur. Mühendislik alanına tutkuyla bağlı olmanız ve verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirebilmek için kendi kendinizi motive edebilmelisiniz. İyi bir takım oyuncusu olmanıza karşın, girişimci bir rolde de kendinizi rahat hissetmeniz ve kurumun nihai hedefine ulaşması için bağımsız bir şekilde çalışma konusunda herhangi bir problem yaşamamanız gerekir. Birden fazla görev alabilir ve bu görevlerin son teslim tarihlerinin neden olduğu basıyla başa çıkabilmeniz gerekir. Kendinizi, son derece sonuç odaklı, kaliteye ve sürekli iyileştirmeye odaklanan, kendi kendini motive eden bir kişi olarak tanımlamanız gerekir. İletişimin öneminden dolayı mükemmel iletişim ve işleri kolaylaştırma becerisinin yanı sıra karmaşık teknik bilgiler ve sorunların üstesinden kullanıcı dostu bir biçimde gelebilmeniz gerekir. Bunun yanı sıra, kültürel farkındalığınız sayesinde müşterilerle yurt içinde ve yurt dışında iyi ilişkiler kurarak, onların görüşlerine ve sorunlarına ilgi göstermelisiniz.

 

İŞ TANIMI

Tomra Sorting Turkey Mak. San. Tic. Ve A.Ş., aslında Türkiye’de faaliyet gösteren TOMRA Sorting Solutions firmasının bir şubesidir. TOMRA Sorting Solutions, sensör tabanlı ayıklama çözümlerinde küresel bir pazar lideri konumundadır. Teknolojimiz geri dönüşüm, madencilik ve gıda sanayilerinde uygulanmaktadır. Son teknolojileri geliştirmek, müşterilerin üretim akışını optimize etmek, tutarlı ve yüksek kaliteli sonuçlar sunmak 30 yıldır gıda sektöründeki güçlü yanlarımızı oluşturmaktadır. Mesleki gelişimimizi devam ettirmek için, Türkiye’de Saha Bakım Mühendisleri arayışındayız.

 

Bir saha bakım mühendisi olarak, Saha Bakım işinden (devreye alma, çalıştırma, test etme, entegrasyon, optimizasyon, bakım ve onarım ) sorumlu olan bir takımın parçası olursunuz. Bu pozisyon, ekipman ve müşteri sorunları karşısında çağrı üzerine teknik telefon desteği ve saha müdahalesini de kapsar. Her kurulum ve teknik müdahale sonrasında kurum için faydalı olan detaylı saha raporları sunacak ve Satış ve Proje Yönetimine destek vereceksiniz. Müşteri bakım ve servis personelinin yanı sıra TSS Servis Mühendislerine yönelik yerinde eğitim vereceksiniz.

 

Görevler

·        Maliyet ve zamanlama açısından etkili bir saha hizmeti vermekten sorumlusunuz.

·        TOMRA Ayıklama sistemlerini, müşterileri memnun edecek şekilde maksimum performansla kullanmak.

·        Problemleri değerlendirmek ve nedenini tespit etmek ve uygun onarımları gerçekleştirmek.

·        TOMRA ekipmanlarını kurmak veya bunlar üzerinde gerekli ayarlamaları yapmak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri