Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Adapazarı Garanti

İlan yayından kaldırılmıştır!
Sakarya(Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Geyve, Hendek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı, Ferizli, Karapürçek, Söğütlü, Bekirpaşa, Erenler, Güneşler, Hanlı, Kazımpaşa, Nehirkent, Yazlık, Atakum, Serdivan)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

260 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

260 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı arttırmak, yüksek gelir sahibi olmak için büyük bir markanın, kurumsal bir yapının, deneyimli bir kadronun ve yüzlerce portföyün gücünü arkanıza alarak, kendi işinizin patronu olmak isterseniz,

Kocaali, Karasu, Serdivan ve Sapanca'daki ofislerimiz için,

Aşağıda Belirtilen Niteliklere Uygun“GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI” arıyoruz.

 

GENEL NİTELİKLER

 • Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan,
 • Gelişmeleri takip eden ve bu sektörde kurumsal düzeyde kariyer yapmak isteyen,
 • Girişimcilik, kendi işinin sahibi olma vizyonuna sahip veya ilgisi olan,
 • Sürücü ehliyeti ve araç sahibi olan ya da temin edebilen,
 • Aktif olarak sahada ve ofiste çalışabilecek,
 • Hayalleri ve hedefleri yüksek olan, bu hedeflere ulaşacak çalışma disiplin ve hırsına sahip,
 • Eğitimin sürekli olduğuna inanan, kişisel gelişimine önem veren,
 • Etkin sunum yetkinliğine sahip, ikna ve temsil kabiliyeti yüksek,
 • Kurumsal kimliğe uygun prezantabl görünüme sahip, dış görünümüne önem veren, güler yüzlü,
 • Zaman yönetimi ve çalışma planlamasını yapabilecek iradeye ve yapıya sahip,
 • Özgür ve sistemli bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer almak isteyen,

 

İŞ TANIMI

 • Gayrimenkul danışmanları, çalışmaları için gerekli tüm bilgileri, yöntemleri ve stratejileri öğrenecekleri TURYAP eğitim programları ve "TURYAP GARANTİ" oryantasyon programına katılarak kariyerlerine başlamaktadır.
 • Eğitimlerde kazanacağı bilgiler doğrultusunda pazarlama planları oluşturmak, doğru fiyatlı portföyü alıcı ile buluşturmak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle yüksek kazanç elde edilebilmektedir.
 • Çalışma Bölgesinde (uzmanlık alanında) satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturarak; Satılık & Kiralık'' portföy oluşturmak;
 • Müşterilere belirlenen sürelerde geribildirimde bulunmak ve doğru bilgi aktarmak,
 • Gayrimenkul Danışmanlığı sabit maaşlı bir iş olmayıp, gelir paylaşımı esasına dayalı, kendi performansınızla orantılı yüksek gelir hedefine dayanmaktadır.
 • Sakarya İlinde ikamet eden veya etmek isteyen,

 


 

TURYAP; 1985  yılında Türkiye'de kurulan ülkenin ilk yerli ve bugün en yaygın, en büyük gayrimenkul pazarlama markası olarak devam eden, çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye'nin her bölgesinde hizmet sunan 300’e yakın Turyap ofisi, modern görünümü, uzman ekibi ve standart çalışma esaslarıyla binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmektedir. 

TAM NOKTA; Turyap Holding kuruluşudur. Turyap’ın tecrübesiyle, değişen ve gelişen sektöre kazandırdığı yeni oluşumun adıdır. Sistemi, eğitimi, dinamizmi, meslek ahlakını, güveni ve  kaliteli hizmeti kendine prensip edinmiş Emlak Profesyonellerinin buluştuğu noktadır, TAM nokta.

TURYAP ADAPAZARI GARANTİ; TURYAP SAPANCA GARANTİ;TURYAP KARASU GARANTİTAM NOKTA KOCAALİ GARANTİ;  Turyap ve Tam Nokta markasının Sakarya Temsilciliği’ni yürütmektedir. 7 yıldır Sakarya ili ve çevre ilçelerinde emlak sektöründe hizmet veren; modern ofisleriyle sektörde prestij ve tecrübe sahibi, bölgenin lideri konumunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Sakarya, Adapazarı, Karasu, Kocaali, Hendek ve Sapanca ofisleri dışında daha da büyümeye devam edeceğiz.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Öğrenci), Üniversite(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Gayrimenkul Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkul Danışmanı Maaşları Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Olunur? Gayrimenkul Danışmanı Nedir? Gayrimenkul Danışmanı İş İlanları