warning
İlan yayından kaldırılmıştır
İstanbul(Avr.)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

2 - 15 yıl arası

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

402 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

2 - 15 yıl arası

Başvuru Sayısı

402 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Würth Türkiye olarak 800'den fazla kişiden oluşan ekibimiz, birçok ildeki 20’den fazla mağazamız ve irtibat bürolarımız ile Türkiye'nin her köşesinde müşterilerine hizmet veren büyük bir aileyiz. Ayrıca, düzenli olarak güncellenen internet sitemiz aracılığıyla binlerce ürün çeşidine, teknik bilgilere, kimyasal ürün raporlarına her zaman ulaşabilirsiniz. Tüm Würth ürünleri, dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir. ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikalarımızla bu kalite standartlarını koruyoruz. 125.000'den fazla ürün çeşidimizde de aynı prensipleri benimsiyoruz. 

İkitelli bölgesinde görev alacak, Otomotiv gurubumuzda çalışacak Satış Temsilcisi aranmaktadır.

İŞ TANIMI:

1- Çalıştığı bölge için belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla belirli bir rut planı çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları ile yine şirketin belirlediği satış enstrümanları (yeni ürün tanıtımı, katalog çalışması, online satış, demolar vb.) ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak. 

2- Mevcut müşteri ilişkilerini sağlıklı bir şekilde yürütmek, yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak müşteri portföyünün genişletilmesi sağlamak. 

3- Müşteri ihtiyaçlarını analiz etmek; Würth ürün kataloglarını çok iyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek. 

4- Satış yapılan müşterilerin tahsilatlarını gerçekleştirmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak. 

5- Satış, tahsilat ve diğer ilgili konularda istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak üst yöneticilerine iletmek. 

Aranan Özellikler / Nitelikler:

  • İkiltelli  bölgesine yakın ikamette olan
  • En az  Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarından veya Önlisans Mezunu olan,
  • Ahşap sektöründe çalışmış, pazarlama yeteneği olan,
  • Satış veya pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimi olan,
  • Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, 
  • İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteriler ile etkin iletişim kurabilen,
  • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, 
  • Başarma arzusu yüksek ve sonuç odaklı, 
  • Seyahat engeli olmayan,

Würth Türkiye olarak, kapsayıcılık ve eşitlik yaklaşımımız ile tüm işe alımlarımız ve iş süreçlerimiz yürütülmektedir.

Türkiye Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) No.6698 maddesi uyarınca, tüm kişisel verileriniz işe alım süreçlerimizde Kariyer.Net ve şirket veritabanımızda tutulmaktadır.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Satış Temsilcisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Temsilcisi Satış Temsilcisi Maaşları Satış Temsilcisi Nasıl Olunur? Satış Temsilcisi Nedir? Satış Temsilcisi İş İlanları

Bilişim Makine ve Ekipmanları / Bağlantı Elemanları 3+

Hakkımızda

Würth Türkiye: Yenilikçi, Çeşitli ve Kaliteli. Türkiye’deki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Würth, Otomotiv, Metal, Ahşap, İnşaat ve birçok a

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASINA İLİŞKİNÇalışan adayı AYDINLATMA METNİVeri Sorumlusu; Würth Sanayi Ürün

Detaylı Bilgi

Satış Temsilcisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Temsilcisi Satış Temsilcisi Maaşları Satış Temsilcisi Nasıl Olunur? Satış Temsilcisi Nedir? Satış Temsilcisi İş İlanları