Akıllı Satış Uzmanı Yüce Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Erzurum, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Eğer sende ; Seyahat engeli olmayan, takım çalışmasına uygun, askerliğini tamamlamış, prezantabl, yabancı dili olan v.s gibi  klişeleşmiş   ilanlardan sıkıldıysan  , doğru yerdesin.

Hızla değişen Dünya’da hepimizin yaşamış olduğu üzücü Pandemi sonrasında , artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu durumda satış uzmanı ilanları ve çalışma şekilleri neden aynı olsun ?

Yeni dünya düzeninde ki yerimizi hızla almak için biz iş modelimizi değiştirdik . Sende bu iş modelinde yerini almak, bağlılıklardan kurtularak , çalıştıkça kazanmak istiyorsan hemen başvurunu yap.

Türkiye’nin neresinde olursan ol, tüm sektörlere hitap eden modülleri ya da sadece otomotiv sektörüne hitap eden modüllerimizi satabilirsin.

Üstelik ilk 5 satışına özel , yaşanan olumsuz koşullardan etkilenmemen için yüksek prim seçenekleri ile.

Daha önce hiç yazılım satışı yapmadım diyorsan bu sorun değil , alacağın kısa bir eğitim ile kısa sürede alışabilirsin.

Son yılların ve bundan sonra ki yılların en gözde mesleği olan yazılım sektöründe ki terimleri, güncel teknolojileri öğrenerek satış temsilcisi olarak çıktığın bu yolculuğu bayilik ile devam ettirme şansını yakalayabilirsin.

Ürünlerin tanıtım ve demolarını online olarak yapabileceğin için  sürekli  saha ziyaretleri yapmak zorunda kalmayacaksın.

Yapmış olduğun görüşmeler neticesinde oluşan talepleri karşılamak ve bağlantılarını kuvvetlendirmek için sonrasında  birebir ziyaretlerle satış işlemlerini tamamlayabilirsin.

Sözleşme aşamasına geldikten sonra ki tüm süreç merkez tarafından yönetilecektir.

Satış yeteneğine ilave olarak satış sonrası hizmetlerde de kendini geliştirerek yeni bir meslek edinmek istersen bu konuda seni destekleyeceğimizden şüphen olmasın.

Çalıştıkça kazanabileceğin , Network’ünü genişlettikçe ürün yelpazendeki ürünleri daha rahat satabileceğin, günden güne büyüyen müşteri kitlenin ihtiyacına göre sürekli yeni çözümler üretebileceğin bir branş olan yazılım, sürekli olarak kendini yenileyen bir sektör olduğundan kuvvetli tutacağın müşteri ilişkilerin ile daima kazanabilirsin.

 

Bu çalışma sistemi sadece prim yöntemi ile olup, demolarınıza ve satışlarınıza eşlik ederek, yüksek primle kazanmanız desteklenecektir.

Şirketin size sizin de şirkete vereceğiniz emekler neticesinde uzun soluklu bir çalışma ortamı oluşturulacak.

Yeni başlayanlar için öğrenme süreci olan, daha önceden yazılım ve benzeri hizmet ürünleri satmış olanlar için çok kolay ilerleyecek olan bu sistem ile siz de uzun vadeli kazanabilirsin.

Karşılıklı güvenin kazanılması ve belirli bir aşamaya kadar sizi eğitim ile destekleyebilmek amacı ile maaşlı sistemle çalışmayı değil birlikte çalışmayı destekliyoruz. Bu kazan kazan sistemi ile siz de kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim, Yazılım

Çalışma Şekli:

Hafta içi 09.00 - 18.00

Çalışan Sayısı:

1-24