41

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Balıkesir cancel
LOTUSHR İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK EĞİTİM BİLİŞİM YÖNETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Almanca Bilen Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
LOTUSHR İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK EĞİTİM BİLİŞİM YÖNETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
1 gün
Doğa İnsan Kaynakları
Flemenkçe (Hollandaca) Bilen Müşteri Danışmanı
Doğa İnsan Kaynakları
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Teleperformance Türkiye
Arapça-İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi
Teleperformance Türkiye
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
24 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

Balıkesir, günümüzün gerek satış ve pazarlama gerekse üretim alanlarında yükselen illerinden biridir. Buna bağlı olarak çağrı merkezleri en çok talep edilen meslek gruplarının başında gelir. Home ofis bir şekilde rahat çalışma imkanı olması bu sektöre talebi arttırır. Böylelikle bireyler hem kendilerine daha çok vakit ayırabilir hem de evden çalışmanın verdiği konfor alanı bu sektörün tercih edilmesinde birinci etkendir. Balıkesir çağrı merkezi iş ilanları için başvuru yaparak kendini bu yönde geliştirebilirsin. Son dönemde evde çağrı merkezi iş ilanı yayınlayan bir çok firma bulunur. Bu şekilde elemana duyulan ihtiyaç da giderilmiş olur. Diğer yandan şehirdeki istihdam oranları da artar. Kariyer hedefin ya da ek gelir elde etme amacın varsa sen de Balıkesir çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. 

Balıkesir Çağrı Merkezi Çalışanı Ne İş Yapar?

Popülaritesi her geçen yıl artan çağrı merkezi işi son yıllarda birçok insan tarafından tercih edilir. Bireyler aldıkları eğitim ve iletişim kurma becerisiyle bu işi rahatlıkla yapabilirler. Çağrı merkezi işinde çalışanlar bir ürün ya da hizmet için sorunlara yönelik çözüm üretir ve gerekli yönlendirmeleri yaparlar. Çağrı merkezi görevi itibariyle müşterilerle doğru bir şekilde iletişime geçerek tanıtılması istenilen ürün veya hizmeti müşteriye anlatması veya sorunlarını çözmesi gereken kişidir. Söz konusu beklentileri karşılayabileceğini düşünüyorsan çağrı merkezi iş ilanları Balıkesir sayfasında yer alan alım fırsatlarına başvurularını yapabilir ve iş sahibi olabilirsin. Balıkesir çağrı merkezi iş ilanları bayan ve bay adaylar için kariyer.net’te yayınlanır. 

Çağrı Merkezi İşinde Çalışma Koşulları Nelerdir?

Güncel Balıkesir çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yaparak iş sahibi olabilirsin. Bu işi yapabilmen ve firmaların dikkatini çekebilmen için belli koşullar bulunur. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Gün içerisinde ortalama olarak 8 saat boyunca çalışman beklenir. Çalışma saatleri süresince telefon her çaldığında cevap vermen gerekir.
  • Telefonu ilk açtığında enerjik bir ses tonuyla muhatabını karşılaşmalısın. Konuşmayı sonlandırırken de aynı şekilde kibar olman bu işi yaparken gereklidir. 
  • Konuşma sırasında müşterinin ne talep ettiğini iyi bir şekilde idrak etmen şarttır. Gelen sorulara mantıklı cevaplar vermen müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.
  • Çağrı merkezi alanında home ofis çalışabilmen için sana sabit bir numara verilir. Verilen numara şirkete ait bir numaradır. Bu numara aracılığıyla müşterilerle iletişime geçebilirsin.

Balıkesir çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yapmak için gerekli olanlar nelerdir?

Çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yapabilmek için eğitim durumu önemlidir. Diğer yandan iletişim becerin, konuşurken diksiyonuna dikkat edip etmediğin bu işte çalışabilmen için ilk koşuldur. İletişiminin iyi olması ve kibar olman firma adına çizeceğin imaj açısından önem arz eder. Çünkü görev tanımı itibariyle müşteri görüşmelerinde sorun çözücü olman ve müşteri memnuniyetini sağlamak gerekir. 

Balıkesir çağrı merkezinde part time çalışma koşulları nelerdir?

Çağrı merkezinde part time çalışmak isteyenler için bir çok ilan bulunur. Full time çalışmak istemiyor sadece ek gelir amacıyla bu işe girmek istiyorsan çağrı merkezinde part time çalışabilirsin. Esnek çalışma saatleri sunan bir çok firma da sektörde bulunur. Sen de evinden part time olarak para kazanmak istiyorsan kariyer.net’ten kriterlerine uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Balıkesir çağrı merkezi iş ilanları daha çok hangi sektörden?

Pek çok farklı sektörde Balıkesir çağrı merkezi iş ilanları ile karşılaşabilirsin. Tercih ettiğin çalışma şekli, deneyimin ve ilgi alanlarına göre otomotiv firmalarından bilişime, reklamcılıktan e-ticaret mağazalarına kadar farklı şirketlerde çalışma olanağın vardır. Kariyer.net’te yer alan filtre seçeneklerinden sektör bölümünü kullanarak çalışmak istediğin sektörleri seçebilir ve aramanı bu sektörlerde yoğunlaştırabilirsin.

Balıkesir Çağrı Merkezi İş İlanlarına Nasıl Ulaşılır?

Çağrı merkezi bünyesinde çalışmak istiyorsan kariyer.net’ten bu ilanlara erişim sağlayabilirsin. Birden çok çağrı merkezi iş ilanlarına ulaşabilir, dilediğin işe başvuru yapabilirsin. İlk aşamada kariyer.net’ten özgeçmiş oluşturman gerekir. Profilinde bireysel özelliklerinden, eğitim durumundan, iş deneyimlerinden bahsedebilirsin. Bir sonraki aşamada sitede yer alan filtreleme seçeneğine gelerek çağrı merkeziyle alakalı işlere hızlı bir şekilde ulaşman mümkündür. Konuma, çalışma şartlarına göre filtreleme yöntemini kullanarak kendine uygun çağrı merkezi işlerine başvuru yapabilirsin. Balıkesir çağrı merkezi iş ilanları bay ve bayan adaylar için kariyer.net aracılığıyla sunulur. Sana uygun çalışma şartları ve maaş beklentisini göz önünde bulundurarak dilediğin iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Balıkesir Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur