Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
156

Bartın İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bartın cancel
Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Tıbbi Tanıtım Sorumlusu

Abfen Farma San.Ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul (Tümü) +75 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.

Genel Başvuru - Mağaza

Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.
İstanbul (Tümü) +52 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hema Endüstri A.Ş.

Çevre Mühendisi

Hema Endüstri A.Ş.
Bartın
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bartın İş İlanları

Bartın, Zonguldak ve Karabük illeri arasında yer alan, hem yüzölçümü bakımından hem de nüfusuyla Türkiye’nin en küçük illerinden biridir. Ancak küçük olmasına karşın son zamanlarda aldığı göçlerin de etkisiyle ticari anlamda oldukça gelişmiş ve buna paralel olarak birçok iş imkânı da ortaya çıkmaya başlamıştır. Şehrin merkezinin denize kıyısı olmasa da denize uzaklığı 15 km’dir. Bartın çayının denize döküldüğü noktada bulunan Bartın limanı şehrin gelişmesindeki en büyük etkenlerin başında gelmektedir. Türkiye’de denize kıyısı olan ve liman bulunan her yerde olduğu gibi Bartın’da da özellikle kaptan, denizci ve gemi elemanı ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bartın iş ilanlarına bakıldığında en çok aranan pozisyonlardan birinin vasıflı-vasıfsız gemi elemanı olduğu görülecektir.

Bartın ilinde iş imkânı yaratan diğer sektörler ise Amasra ilçesindeki kömür madenlerinden dolayı madencilik, Amasra’nın tarihi ve turistik zenginliklerinin getirmiş olduğu turizm, hemen hemen her ilde faaliyet alanı bulabilen inşaat ve tarım sektörüdür. Ancak turizm sezonunun kısa olması, tarımın yerel olarak ilin kendi içinde mevsimlik işçiler eliyle yapılabilmesi ve madenlerin eskisine göre aktif olmaması bu sektördeki iş imkânlarını azaltmaktadır. Ancak, Bartın iş ilanlarında az sayıda da olsa maden mühendisi ve ziraat mühendisi arandığı görülecektir. İnşaat sektörüne bakıldığında ise ilin girişinde bulunan Sanko Çimento Fabrikası’nın etkisiyle beraber son yıllarda Bartın ilinde bu sektörün hareketlendiği görülmektedir. Yeni yeni yapıların ve binaların inşa edilmesi ve buna bağlı olarak gayrimenkullerdeki artış gayrimenkul değerleme uzmanına ve sigorta personellerine olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir.

Bartın ili iş ilanlarında en çok aranan pozisyonlar ise Bartın’ın gelişmesiyle beraber şehre yatırım yapmaya başlayan kurumsal firmaların ihtiyacı doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Şehrin  her yönden artan gelişiminden dolayı özellikle tekstil, otomotiv, gıda, eğitim ve sağlık sektöründeki bilinen markalar şubelerini yeni yeni açmaya başlamışlardır. Bu nedenle Bartın ilinde “satış temsilcisi, satış danışmanı, pazarlama elemanı, mağaza müdürü, şube müdürü ve tanıtım elemanı” pozisyonlarına bir hayli ihtiyaç bulunmaktadır. Eğitim sektörüne bakıldığında ise ülkemizin önde gelen bazı özel okullarının Bartın ilinde şubelerini açmalarıyla her branştan öğretmen ihtiyacı ortaya çıkmaya başlamıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bartın iş ilanları en çok hangi ilçededir?

https://www.kariyer.net internet sitesindeki Bartın iş ilanlarının en çok hangi ilçede olduğunu öğrenmek için sayfanın sol kısmındaki sekmeleri kullanabilirsin. Buradaki ülke-şehir-ilçe filtresinden hangi ilçede kaç adet iş ilanı olduğunu görebilirsin. Söz konusu ilanları inceleyerek etkili bir özgeçmiş ile ilanlara başvuru yapabilirsin. Başvuru esnasında firmaya özel bir ön yazı yazman, işe kabul sürecini hızlandırır.

Bartın iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Bartın’da yayında olan iş ilanlarını görmek için sayfadaki filtre seçeneklerinden Bartın ilini seçmen gerekir. Uyguladığın filtre sonucunda Bartın iş ilanları listelenir. Bu ilanlardan kriterlerine uygun olan ilanlara derhal başvuru yapabilir, hayalindeki iş imkânına kavuşabilirsin. 

En kazançlı Bartın iş ilanları nelerdir?

Panel üzerinde yayınlanan iş ilanlarının her birinin ilan ayrıntılarında firmanın aradığı kişiye ne kadar ücret teklif ettiği belirtilmiştir. Bu ilanları tek tek inceleyerek Bartın’daki iş ilanlarının hangisinin daha kazançlı olduğuna karar verebilirsin. Kazancı yüksek ilanlara başvuru yaparak yüksek gelir elde edebilirsin. 

Bartın en çok tercih edilen iş ilanları nelerdir?

Bartın iş ilanlarının her birinin açıklama kısmında ilanı görüntüleyen ve ilana başvuru yapan aday sayısı belirtilmiştir. Bu istatistikleri inceleyerek rakiplerinin hangi ilanlara daha fazla ilgi gösterdiğini anlayabilirsin. Sen de daha çok tercih edilen ilanlara başvuru yaparak şansını deneyebilirsin. Başvuru yaptıktan sonra başvurun ile ilgili gelişmelerden bildirimlerle haberdar olursun.