384

Bursa Satış İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış cancel
Bursa cancel

A

Eğitim Danışmanı
AYDIN BRİTİSH TOWN BEMAR KARİYER OKULU DİL VE MESLEKİ EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Aydın +8 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Tunguçlar Sac San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Satış Elemanı
Tunguçlar Sac San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

A

Konut Satış Temsilcisi
ALPİŞ HOLDİNG
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
OXXO
Full/ Part Tıme Satış Danışmanı/Korupark
OXXO
Bursa İş Yerinde
Part Time
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Satış İş İlanları

Tarihi İpek Yolu'nun Anadolu’daki son duraklarından biri olan Bursa ipekçilik ile özdeşleşmiş bir şehirdir. Buna paralel olarak ipekli dokuma sektörü de gelişme göstermiştir bu ilde. Bu sektör çok fazla iş imkanı sunar. Özellikle dokuma, konfeksiyon ve hazır giyim gibi alanlarda satış sektöründe geniş istihdam fırsatları vardır. Satış bir firmanın mal ve hizmetlerini müşteriyle buluşturan en temel faaliyet olduğu için bir firma için en önemli aşamadır. Bu denli önemli bir aşamanın profesyonel elemanlar tarafından yürütülmesi gerekir. Bu noktada satış sektörüne ilişkin pozisyonların önemi ortaya çıkar. Bu sektördeki en önemli pozisyonlar; satış elemanları, satış danışmanı, satış temsilcisi, satış sorumlusu ve satış uzmanı gibi pozisyonlardır. Bu tarz ilanlara Bursa pazarlama iş ilanları listesinden de ulaşabilirsin.

Bursa Satış Pazarlama İş Fırsatları

Bunlar arasından satış elemanı bir firmanın müşteri karşısındaki temsilini sağlayan en önemli aktörlerdir. Müşterilerin bir şirketin ürün ve hizmetlerini satın almalarında büyük bir rol oynarlar. Müşteri bir malı alırken önce satış elemanıyla muhatap olur. Bu nedenle satış elemanının sorumluluğu büyüktür. Firmanın satış hedeflerini tutturabilmesi için büyük bir önem taşır. Gelecekteki müşteri olma ihtimali olan kimseleri kazanabilmek amacı ile davranışlarına özen göstermelidir. Çabaları sonucu satışları artırmalıdır. Bu nedenle her şirket satış elemanlarına ihtiyaç duyar. Sen de kariyer hedefini bu doğrultuda belirlediysen sayfada Bursa satış iş ilanları bulunur. Bursa'nın istediğin bir ilçesinden verilmiş olan Bursa iş ilanları listesine bakabilir, satış kelimesini yazarak ilanları sınıflandırabilirsin. Bu sektördeki en yeni ilanlara güncel Bursa satış iş i̇lanları biçiminde aramada bulunarak Kariyer.net üzerinden erişebilirsin.

Bursa Satış İş İlanlarında Satış Elemanı Olmak İçin Sunulan Şartlar

Günümüzde satış sektöründeki kıran kırana mücadelenin artması ve bazı şirketlerin bu çetin rekabet şartlarında mücadele edemeyerek sektörden ayrılması gibi sebeplerle satış elemanlarının önemi çok büyüktür. Satış elemanları şirketin mallarını her ne olursa olsun satmak ve pazar payını büyütmek olduğu için öncelikle çok sabırlı olmalıdırlar. Bursa satış iş ilanlarına başvurabilmek adına kişilerin sağlaması gereken  en önemli şart budur. İlanlardaki bir diğer şart ise dışa dönük ve iletişim yeteneğinin güçlü olmasıdır. Satış elemanlarından Bursa satış elemanı arayan firmalar tarafından verilen Bursa satış iş ilanlarında taşımaları istenen belli başlı diğer birtakım şartlar ise şunlardır:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
 • Satış sektöründe eğitim programlarına katılması ve sertifikalar alması,
 • Girişken ve sosyal ilişkilerinin iyi olması,
 • Duygusal zekaya sahip olması,
 •  Hislerinin güçlü olması ve tüketicinin istediği şeyi anında anlayarak bu talebe yönelik hizmet sunması,
 • Satış ve pazarlama sektöründeki güncel gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip edebilmesi,
 •  Yaratıcı olması,
 • Şirket satışlarını artırmak hususunda kararlı olması, yılmadan büyük özveriyle çalışması,
 • MS Office programlarını ileri derecede kullanabilmesi,
 • Sosyal, dışa dönük ve güler yüzlü olması,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması,
 • Sahada çalışacak satış elemanları için sürücü belgesi almış olması ve aktif olarak araç kullanabilmesi.

Bu şartları sağlıyorsan Kariyer.net sayfası üzerinden verilen Bursa satış iş ilanlarına başvurunu gerçekleştirebilirsin. Arama yapmak için Bursa satış iş i̇lanları yeni şeklinde yazarsan en güncel Bursa satış iş ilanlarına erişebilirsin.

Bursa Satış İş İlanlarındaki Firmaların Çalışma Koşulları

Şirketlerin Bursa satış iş ilanlarında satış elemanı adaylarına sağladığı şartlar birbirinden farklıdır. Çünkü her firmanın nasıl ki faaliyet alanı farklı ise sağladığı ortam ve koşullar da farklıdır. Ofis içi ve ofis dışı olmak üzere firmalar iki tür çalışma ortamı sunar. Birincisi şirket çatısı altında olan ofis ortamıdır. Bir diğeri ise şirketin dışarısındaki ofis dışı ortamdır. Buna saha da denir. İki farklı ortama göre şartlar değişebilir. Bazı şirketler ise reklam işleri için satış elemanlarını part time şekilde talep edebilir. Part time işlerde çalışma usulü tam zamanlı değildir. Yarım gündür. Bu tarz seçenekler için Bursa part time iş ilanları listesine göz atabilirsin. 

Her kurum, çalışanlarına farklı çalışma ortamı ve şartları sunabilir. Her çalışan tüm şartlara uygun olarak davranmak durumundadır. Her kurumun sunduğu farklı farklı şartlarını Bursa satış iş ilanlarından görebilirsin. Şartları merak ediyor isen Bursa satış elemanı arayanların yayınlamış olduğu Bursa satış iş ilanlarını kesintisiz şekilde takip edebilirsin.

Firmaların Bursa Satış İş İlanlarında Belirttiği Bazı Özellikler

Kurumların işe almak istediği herhangi bir satış elemanı adayından Bursa satış iş ilanlarında talepte bulunduğu en önde gelen özelliklerden ilki şirketin satışlarını yükseltmesidir. Şirketin yüksek karını hedefleyen satış elemanlarının yüksek bir performansta başarılı satışlar gerçekleştirmeleri gerekir. Şirketlerin talep etmiş olduğu satış elemanlarından Bursa satış iş ilanlarında bulunmasını istediği diğer bazı özellikler ise şunlardır:

 • Yurt için ve yurt dışı seyahatleri konusunda herhangi bir engeli olmamak,
 • Çalıştığı şirketin satış cirosunu yükseltmek amacıyla yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek,
 • Şirketin müşterisi olma olasılığı bulunanları kazanabilmek adına yüksek bir iletişim becerisine sahip olmak,
 • Müşteri memnuniyetini çalışmalarının merkezine koymak,
 • Satış ve pazarlama sektöründe yapılmış olan fuar, eğitim ve sergi gibi tüm organizasyonları takip etmek,
 •  Sektördeki yenilikleri güncel olarak takip etmek,
 • Pazarlama ve satış sektöründe bilinen tüm reklam ve tanıtım tekniklerini başarı ile kullanabilmek.

Bunun gibi diğer özelliklerin neler olduğunu Bursa satış iş ilanlarından inceleyebilirsin. İlanlardaki özellikleri taşıyorsan en güncel ilanlar için Bursa satış i̇ş i̇lanları bugün şeklinde arama yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Satış iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Bursa Satış için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Bursa Satış iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Bursa Satış iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Bursa Satış iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Bursa Satış iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Bursa Satış iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bursa Satış iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur