52

Bursa Tarım / Ziraat İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tarım / Ziraat cancel
Bursa cancel
MAY Tohum
Dönemsel Eleman
MAY Tohum
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
ÖZDİLEK EV TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Depo/Sevkiyat Elemanı (Bursa)
ÖZDİLEK EV TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN.A.Ş.
Proje Müdürü
ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN.A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Tarım Sektörü İş İlanları

Bitkisel veya hayvansal ürünlerin üretim süreçlerinde görev alan tarım sektörü çeşitli çalışma alanlarına sahiptir. Bursa ili tarım ve hayvancılık alanında son derece aktif bölgelerden biridir. Bölgede yer alan tarım alanlarında çeşitli ürünlerin ekim işlemleri gerçekleştirilir. Bu anlamda kentin tarım sektörü geniş iş olanaklarına sahiptir. Bitkisel ve hayvansal içerikli ürünlerin üretim süreçleri gerçekleştirildikten sonra çeşitli işlemler uygulanarak değerlendirilir. Bursa tarım sektörü iş ilanları tarımsal ve hayvansal üretim yapan kurumların Bursa ilinde oluşturdukları iş ilanlarını içerir. Bursa ziraat sektörü iş ilanları üretim, depolama, satış, pazarlama gibi çeşitli departmanlarda görev alacak adaylar için iş olanakları sunar. 

Bursa Tarım Sektörü Ne İş Yapar?

Bursa ili tarım sektörü alanında çeşitli gelişmeler gösterir. Bölgede yer alan tarım alanları birçok ürünün üretilmesinde etkindir. Tarımsal alanda hizmet veren kurumlar ürünlerin üretilmesi, işlenmesi, depolanması ve satılması gibi çeşitli alanlarda görev alabilecek adaylar için iş olanakları sunar. Bursa tarım alanları ile tarım sektörü için önemli bir bölgedir. Tarım sektöründe hizmet veren kurumlar bünyelerinde görev alabilecek çeşitli niteliklere sahip olan adaylar için iş fırsatları yaratır. Adayların tarım sektöründe yapabileceği işlerden bazıları şu şekildedir:

  • Tarım sektöründe hizmet veren kurumlar üretim alanında görev alabilecek üretim mühendislerine ihtiyaç duyar. Üretim mühendisi olarak görev almak isteyen adayların makine mühendisliği veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekir.
  • Üretim mühendisleri görev aldıkları kurumlarda hammadde ve ambalajlı ürünlerin takibini yapar. Ürünlerin gerekli kalite standartlarına uygun olarak hazırlanması ve depolanmasında görev alır. Ayrıca görev yaptıkları işletmelerin çalışma süreçlerinin iyileşmesi için çeşitli projeler gerçekleştirir.
  • Bursa'da tarım alanında çeşitli üretim alanları yer alır. İlde yer alan çeşitli bölgelerde iklim şartlarına uygun olan besinler üretilir.
  • Tarım sektörü ile ilgili önemli bir yere sahip olan ilde yer alan üretim tesisleri çeşitli pozisyonlar için iş olanakları sunar. Bursa ziraat iş ilanları üretim tesislerinde görev alacak üretim sorumluları için iş fırsatları vadeder. 
  • Üretim sorumlusu olarak görev alan adaylar, işletmelerin hedefleri doğrultusunda üretim süreçlerinde görev alır. Üretim sorumlusu iş ilanlarına üniversitelerin lisans eğitimi veren kimya mühendisliği, ziraat mühendisliği veya makine mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar iş başvurusu yapabilir. 

Bursa tarım iş ilanları çeşitli pozisyonlar için kariyer.net adresinde yayınlanan iş ilanlarını içerir. Sen de yetkinliklerine uygun olan ilanlar için başvurunu site üzerinden yapabilirsin.

Bursa Tarım Sektöründe Görev Almak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

Bursa tarım sektörü eleman arayanlar iş ile ilgili yeterli eğitim ve bilgilere sahip olan adaylar için iş olanakları sunar.  Bu alanda iş arayan adaylar işveren kurumların kariyer.net adresinde yayınladıkları iş ilanlarını inceleyerek uygun niteliklere sahip oldukları iş ilanlarına başvuru yapabilir. Tarım iş ilanları Bursa ilinde ikamet eden adaylar için farklı pozisyon ve departmanlarda iş olanakları sunar. Bursa tarım sektörü eleman arayan firmalar işin niteliklerine bağlı olarak adaylardan çeşitli eğitim seviyelerine sahip olmalarını ister. Ziraat, kimya, gıda, makine mühendisliği gibi bölümlerden mezun olan adaylar tarım sektöründe iş olanaklarına sahip olabilir. Bursa tarım sektörü iş ilanları bayan ve bay adaylar için çeşitli eğitim ve sertifikalar isteyebilir.

Bursa Tarım Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Bursa tarım sektörü iş ilanlarında adaylardan farklı özelliklere sahip olmalarını istenebilir. Bursa ilinde yer alan kurumlar adaylara farklı iş olanakları ve imkanlar sağlar. Güncel Bursa tarım sektörü iş ilanları kariyer.net adresinde güncel olarak yayınlanır. Kurumlar bünyelerinde görev alacak adaylar için çeşitli çalışma alanları ve şartları sunar. Bursa tarım sektörü iş ilanları yeni adaylara yetiştirilmek üzere eleman alımları ile fırsatlar sunar. Tecrübe sahibi olmayan personel arayan kurumların iş ilanlarına başvuru yaparak iş olanaklarına sahip olunabilir. Bursa iş ilanları tarım sektöründe görev alacak adaylar için iş olanakları sunar. İş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların, iş ilanında yer alan firmaya ulaşım ve servis imkanlarına dikkat etmesi önerilir. İşveren kurumların adaylardan istediği kriterlere sahip olanlar kariyer.net adresinde iş başvurusu yapabilir. Bursa tarım sektörü iş ilanları bay adaylardan ayrıca askerlikle ilişiğin kalmaması yönünde talepte bulunabilir.

Bursa tarım sektörü çalışma ortamı ve koşulları nelerdir?

Tarım sektöründe yer alan kurumların çalışma ortamı ve şartları işletmelere göre farklılıklar gösterir. İşletmelerde yer alan departman ve pozisyonlara göre çalışma şartları farklıdır. Üretim alanında görev alan adaylar esnek çalışma saatlerine sahip olabilir. İşletmenin muhasebe departmanında görev alan adaylar ise belli sürelerde ofis ortamında görev alır. 

Bursa tarım sektöründe kimler görev alabilir?

Tarım sektöründe makine, ziraat, kimya ve gıda mühendisleri gibi çeşitli mühendislik branşlarından mezun olan adaylar görev alabilir. Ayrıca işletmelerin bünyelerinde çeşitli eğitim seviyelerine sahip vasıflı ve vasıfsız adaylar için Bursa tarım sektöründe iş olanakları yer alır. Deneyimli veya deneyimsiz çalışan adayları, kendilerine uygun yetkinlikler belirtilen iş ilanlarına başvuru yaparak aradıkları iş fırsatını bulabilir.

Bursa tarım sektöründe nasıl iş bulunabilir?

Bursa tarım sektöründe iş bulmak isteyen adaylar, işveren kurumların oluşturdukları iş ilanlarına kariyer.net adresinden ulaşabilir. Kariyer.net üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanarak Bursa’daki iş olanaklarına erişim sağlaman mümkündür. Adaylar sahip oldukları niteliklere ve özelliklere göre çeşitli departman ve pozisyon için oluşturulan iş ilanlarına pratik bir şekilde kariyer.net üzerinden başvuru yapabilir.

Bursa tarım sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Bursa tarım sektörü iş ilanlarına kariyer.net adresinden başvuru yapılabilir. Bursa ilinde yer alan işletmelerin oluşturdukları iş ilanlarına internet sitesinden online olarak başvuru yapmak mümkündür. İşletmelerin yayınladıkları iş ilanlarına başvuru yaparken adayların iş ilanlarında yer alan kriterlere dikkat etmesi önerilir. Ayrıca adaylar, iş bulma sürecini hızlandırmak adına sınırsız sayıda iş ilanına başvuruda bulunabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa tarım / ziraat part-time iş ilanları var mı?

Kariyer.net ile Bursa’da yayınlanan tarım ziraat sektörü iş ilanlarına ulaşabilirsin. Filtreleme özelliğini kullanarak Bursa tarım / ziraat part time iş ilanlarını listeleyebilir, sana en uygun iş ilanına hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsin. Bursa tarım / ziraat sektöründe çeşitli şirketler tarafından farklı pozisyonlar için yayınlanan iş ilanları mevcuttur.

Bursa tarım / ziraat mühendisi alımı var mı?

Bursa tarım konusunda gelişmiş bir şehirdir. Bursa’da tarım / ziraat sektöründe çeşitli alanlarda ve pozisyonlarda çalışma imkânı bulunur. Kariyer.net ile Bursa’da ziraat mühendisi ve ziraat teknik mühendisi iş ilanlarına ulaşabilirsin. Filtreleme özelliğini kullanarak sana en uygun iş ilanlarını listeleyebilirsin. Güncel tarım / ziraat mühendisi iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

Bursa tarım / ziraat sektöründe hangi bölüm mezunları aranır?

Bursa ‘da tarım / ziraat sektöründe üniversitelerin veya meslek liselerinin farklı bölümlerinden mezun adaylar için iş ilanları bulunur. Adaylar, mezun oldukları bölüme göre farklı pozisyonlarda istihdam edilir. Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Yazılım Mühendisliği, Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı, Veterinerlik, Ziraat Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun kişiler aranabilir. Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu; Makine, Elektrik, Uluslararası Lojistik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun adaylar için farklı pozisyonlarda iş imkanları mevcuttur.

Bursa tarım / ziraat sektöründe vasıfsız eleman iş ilanları var mı?

Bursa’da tarım / ziraat sektöründe hizmet veren işverenler farklı pozisyonlarda iş ilanları yayınlar. Bursa tarım / ziraat sektöründe vasıfsız elemanlara yönelik iş ilanları da mevcuttur. Sektörde saha işlerinde çalıştırılmak üzere vasıfsız eleman alımları yapılır. Üretim departmanında; kaplama, üretim ve ambalaj işlemlerini gerçekleştirecek eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Aynı zamanda depoda çalışacak, sevkiyat ve temizlik işlemlerini gerçekleştirecek elemanlara yönelik iş ilanları yayınlanmaktadır.

notifications İş Alarmı kur