Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
22

Düzce Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Düzce cancel
DCS Communication Center D.C.S. TURİZM TİCARET LTD
Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi
DCS Communication Center D.C.S. TURİZM TİCARET LTD
İstanbul (Tümü) +55 il daha Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
1 gün

Düzce Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

Düzce çağrı merkezi iş ilanları, çeşitli portföylere sahip kişileri istihdam etmek amacıyla yayınlanır. Düzce üzerinde hizmet veren farklı firmalarda çalıştırılmak üzere müşteri hizmetleri uzmanlarına ihtiyaç duyulur. Firmaların çağrı merkezleri altında çalıştırılmak üzere verilen müşteri hizmetleri iş ilanlarını Kariyer.net’te görebilirsin. Düzce müşteri hizmetleri iş ilanlarının yer aldığı Kariyer.net’te çeşitli faktörleri belirleyerek kendine uygun olan iş ilanlarına ulaşabilirsin. Özellikle transfer noktası özelliği gösteren Düzce’de hizmet veren kargo şirketlerinde çalıştırılmak üzere müşteri hizmetleri pozisyonların dair ilanları inceleyebilirsin. Düzce’de çağrı merkezi bulunan kargo firmalarında müşteri hizmetleri olarak çalışabilmen için Kariyer.net’te yer verilen iş ilanlarını değerlendirebilirsin.

Düzce Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanlarında Çalışabilmek İçin Hangi Özelliklere Sahip Olunmalı?

Düzce çağrı merkezi iş ilanları bay ve kadın adayların başvurmasına olanak sağlayan önemli iş ilanları içerisinde yer alır. Düzce şehri altında bulunan çağrı merkezlerinin müşteri hizmetleri pozisyonu içerisinde çalışabilmek için farklı özellikleri bir arada taşıyabilmek gerekir. 

  • Konuşma noktasında yeteneğe sahip olduğunu düşünüyorsan Düzce’ de yer alan müşteri temsilcisi pozisyonlarında görev alabilirsin.
  • İkna kabiliyeti yüksek olan kişiler içerisinde kendini görüyor isen Düzce müşteri temsilcisi iş ilanlarına yapacağın başvurulardan olumlu sonuçlar elde edebilirsin.
  • Düzce ili altında yer alan çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına yapmış olduğun başvurunun kabul edilebilmesi için sabırlı bir kişiliğe sahip olman gerekir.
  • Etkili bir biçimde bilgisayar kullanımı sağlayabilen biri isen Düzce’de yer alan müşteri temsilcisi iş ilanlarında yer alabilirsin.

Düzce Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi Çalışanları Ne İş Yapar?

Düzce çağrı merkezi iş ilanları bayan ve erkek adayların yapacakları işler tamamı ile aynı özelliklere sahip olur. Düzce içerisinde yer alan firmaların çağrı merkezlerinde müşteri temsilcilerinin yaptıkları görevler çeşitlilik taşır. Buralarda görev alan bireyler, firmaya gelen aramaları karşılayarak arayan kişilerin taleplerini dinleme görevlerine sahiptir. Arama yapan kişilerin taleplerini karşılamak Düzce çağrı merkezinde müşteri hizmetleri olarak çalışının görevlerin arasında bulunur. Düzce merkezli çağrı merkezlerinde görev alan müşteri hizmetleri içerisinde bulunduğun takdirde firma bazlı hataların giderilmesini de sağlamalısın. Düzce’de müşteri hizmetleri pozisyonunda görev alırken görev aldığın firmanın sırlarını ve haklarını koruyarak gelen çağrılarda kişileri bilgilendirmek sorumlulukların arasında bulunur.

Düzce müşteri hizmetleri / çağrı merkezinde çalışabilmek için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

Güncel Düzce çağrı merkezi iş ilanları başvurusunda bulunurken ilan metninde senden talep edilebilecek belgeler içerisinde lise ya da üniversite diploması yer alabilir. Düzce çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvuru yaparken sağlık belgesi sunman gerekebilir. Etkili iletişim, müşteri temsilcisi konularına ilişkin verilen eğitimlerden almış olduğun sertifikalar da iş başvurusu yaparken tarafından talep edilebilir.

Düzce müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmeli?

Düzce çağrı merkezi eleman arayan firmalara başvuru yapacaksan ilan üzerinde belirtilen maaş kriterine dikkat etmen gerekir. İlgili pozisyonda görev alırken performansına bağlı olarak alacağın primlere ilişkin bilgilendirmeler de Düzce çağrı merkezi iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken detaylar içerisinde yer alır. Düzce çağrı merkezi noktalarında müşteri temsilcisi olarak çalışmak üzere başvuru yapacağın ilanlarda mesai süresine dair sunulan bilgilendirmelere dikkat etmen gerekir.

Düzce müşteri hizmetleri / çağrı merkezi çalışma ortamı ve koşulları nelerdir?

Düzce ve diğer şehirler içerisinde yer alan firmaların çağrı merkezlerine dikkat ettiğinde müşteri temsilcisi pozisyonunda iken çalışma ortamının ve koşullarının benzer özellikler taşıdığını gözlemleyebilirsiniz. Düzce müşteri hizmetleri iş ilanlarında firmanın özel olarak sunduğu koşulları Kariyer.net’te inceleme yaparak tespit edebilirsiniz. Genel olarak bilgisayarların yoğunluk gösterdiği kapalı ofisler içerisinde çalışan Düzce müşteri hizmetleri görevlileri, revize gibi ek çalışma saatlerine tabi olabilir.

Düzce müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Düzce gibi önemli şehirlerin istihdam yelpazesinde yer alan çağrı merkezlerinde verilen müşteri hizmetleri iş ilanlarına Kariyer.net’ten ulaşabilirsin. Düzce içerisinde yer alan çağrı merkezlerinin Kariyer.net’te vermiş olduğu müşteri hizmetleri iş ilanlarına arama motoru vasıtası ile kısa bir süre zarfında ulaşabilirsin. Kariyer.net’te yer alan Düzce müşteri hizmetleri iş ilanlarına başvurunu takip edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Düzce güncel iş ilanları nelerdir?

Düzce güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Düzce iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Düzce iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Düzce iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Düzce iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Düzce iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Düzce iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!