Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
236

İstanbul(Asya) Çekmeköy İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Asya) cancel
Çekmeköy cancel
BULBİEMLAK FRANCHİSİNG GAYRİMENKUL

Gayrimenkul Danışmanı

BULBİEMLAK FRANCHİSİNG GAYRİMENKUL
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM

Müşteri Temsilcileri (Vardiyalı)

PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul (Tümü)
Tam zamanlı
6 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 10 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Asya) Çekmeköy İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Bursa Orhangazi İş İlanları , Lojistik İş İlanları , Çanakkale Biga İş İlanları , Ankara Gölbaşı İş İlanları , Ankara Kazan İş İlanları

Çekmeköy İş İlanları

İstanbul'a yakın bir köy olarak uzun yıllar özgünlüğünü koruyan Çekmeköy, iş ilanları bakımından son yıllarda revaçta bir yerleşim merkezi olarak öne çıkmaktadır. Çekmeköy kendi sınırları içindeki ve yakınlardaki işletmeler için bir konut sahası olması yanında pek çok fabrika ve işyeri ile geniş istihdam olanaklarına da sahiptir.

Çekmeköy başlangıçta İMES'e yakınlığı ile dikkat çekse de bugün artık hemen hemen tüm iş kollarında tesislerin bulunduğu bir üretim ve ticaret merkezi konumundadır. Gayrimenkul sektörünün büyük bir atılım içinde olduğu ilçede inşaat sektöründe iş olanakları oldukça fazladır. Çekmeköy iş ilanları 2018 döneminde bilişim, elektronik, endüstriyel ve teknolojik ürünler gibi sektörlerde de yoğunlaşmaktadır. Çekmeköy iş ilanları yeni sektörlerde, yeni işletmelerle her geçen gün gelişmekte, yeni istihdam olanakları yaratılmaktadır.

İnşaat ve sanayi başı çekiyor

Tarihte odunculuk ve kömürcülük gibi işlerin yapıldığı Çekmeköy'de bugün bilişimden elektroniğe, sanayi fabrikalarından eğitim ve sağlığa pek çok alanda işyerleri bulunmaktadır. Çekmeköy iş ilanları yeni sektörleri de kapsayacak şekilde ilçenin renkliliğine paralel bir çeşitlilik gösterir. Çekmeköy iş ilanları 2018’de Yapı ve inşaat sektörü en yoğun iş ilanı olan sektör olarak öne çıkmaktadır. Bilişim, elektronik ve endüstriyel sektörlerde de belirgin sayıda iş ilanları görülmektedir.

Eğitim ve sağlık sektörleri gelişkin

Eğitim, sağlık, hizmet ve tekstil sektörleri Türkiye'nin pek çok yerinde olduğu gibi Çekmeköy'de de istihdam açısından önem taşır. Çekmeköy iş ilanları arasında yeni özel okulların ve sağlık sektörünün ihtiyacını karşılamak üzere verilen ilanlar çoğunluktadır. Pek çok okul farklı branşlarda öğretmen ararken, sağlık alanında hem tıbbi personel hem satış ve tanıtım elemanı ihtiyacı bulunmaktadır. Hizmet sektörü ilanlarında da mağaza elemanları, satış danışmanları öne çıkmaktadır.

Sırasıyla satış, üretim ve teknik departmanlar

Çekmeköy iş ilanları departman ve pozisyon durumları açısından incelediğinde satış elemanı ilanları başı çekerken, üretim ilanları ikinci sırada gelmektedir. Üretim alanında vasıflı vasıfsız pek çok işçi ilanı olduğu gibi, mühendis ve tekniker gibi kalifiye iş pozisyonları da bulunmaktadır. Tekniğe ve bilgiye dayalı departmanlar için de pek çok ilan yer almaktadır.

Satış temsilcisi, satış sorumlusu, satış danışmanı gibi pozisyonlar sağlıktan eğitime pek çok sektörde eleman alımına açıktır. Garson, resepsiyonist, aşçı gibi hizmet sektörü pozisyonlarında da ilanlar mevcuttur.

Tam zamanlı çalışma yaygın

Çalışma şekli bakımından büyük bir ağırlıkla tam zamanlı çalışma şeklindeki iş ilanlarının yer aldığı Çekmeköy'de sınırlı sayıda part time ya da freelance çalışma olanakları da görülmektedir. Vardiyalı çalışma da yaygındır. Özellikle lüks konutlar açısından yükseliş trendine giren Çekmeköy'de ev içi hizmetler için istihdam koşulları da gelişmektedir. Temizlik, çocuk bakımı gibi ev hizmetleri ile ilgili iş olanakları artmıştır.