Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
513

İstanbul(Avr.) Avcılar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Avcılar cancel
ATEKS MOTORLU ARAÇLAR LTD.ŞTİ.

İhracat Bölge Sorumlusu(Spanısh)

ATEKS MOTORLU ARAÇLAR LTD.ŞTİ.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Nbg Çorap İmalat San. ve Tic. A.Ş.

Depo Elemanı

Nbg Çorap İmalat San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
14 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 21 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Avcılar İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Asya) Sancaktepe İş İlanları , Ankara Muhasebe İş İlanları , Kocaeli Gölcük İş İlanları , tecrubesiz İş İlanları , İzmir Sağlık İş İlanları

Avcılar İş İlanları

Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden biridir. Doğusu tamamen Küçükçekmece Gölü kıyısında, güneyi ise Marmara Denizi kıyı şeridinde olan ilçenin doğal güzellikleri görülmeye değerdir.

Merkeze Uzak Ama Hareketli Bir İlçe

İstanbul merkezine yaklaşık 27 kilometre uzaklıkta olan Avcılar iş ilanları sayfasını incelerken bu mesafeyi dikkate almakta yarar vardır. Son yıllarda yapılan alt yapı hizmetleri ve metrobüs, metro gibi ulaşım araçları, ilçenin cazibesini artırmıştır. Avcılar ve çevresinde yapılan büyük konut projeleri, eğlence ve alışveriş merkezleri, ilçeye olan rağbeti artırmaya başlamış, kalabalıklaşan nüfus ile birlikte yeni ihtiyaçlar doğmuştur. Yeme içme mekanları, marketler, mağazalar, gıda ve diğer alanlardaki ticaret gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Bölgeyle ilgili olarak; satış uzmanı, mağaza müdürü, müşteri temsilcisi, turizm mezunu garson gibi pazarlama ve satışa yönelik ilanları inceleyebilirsiniz.

Avcılar iş ilanları güncel aramalarda görülen bazı ilanlar ise sanayi ve tekstil dallarında verilmektedir. Bölge civarında ikamet eden dikim bant şefi, dış imalat müdürü, kumaş takip sorumlusu, paketleme şefi ve farklı branşlarda mühendisler aranmaktadır. Antrenör, güzellik uzmanı, yurt dışı satış pazarlama sorumlusu gibi aday arayışlarının yanı sıra bilgisayar teknolojisiyle ilgili elemanlar da aranmaktadır. Avcılar ve çevresinde bazı firmalar tarafından yazılım geliştirme uzmanı, yazılım eğitmeni, sistem ve network eğitmeni adaylar aranmaktadır. Çevrede muhasebe alanında, finans ve bankacılık sektöründe Avcılar'a özel ve Türkiye geneli ilanlar da mevcuttur. Bölgeye özel ilanlarda İşletme, maliye, ekonomi mezunları arasından finans uzmanı arayışı, genel ilanlarda ise gemi elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcileri arayışı bulunmaktadır.

Tarım ve Hayvancılığın Yerini Alan Endüstri

Avcılar Firuzköy bölgesi çok sayıda sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgede 250 den fazla üretim girişimi bulunmaktadır. İlçedeki çalışan nüfusun %40 kadarı işçi statüsünde, %10 kadarı ise esnaf ve memur olarak faaliyet göstermektedir. Emeklilerin de ev sahibi olarak yerleştiği yerlerden biri olan Avcılar iş ilanları 2018 dönemi itibariyle üretime, ticarete yönelik ilanlar ağır basmaktadır. Eğitim, sağlık, bankacılık gibi hizmet sektörlerinde verilen ilanlarda; tıbbi sekreter, banka bölge asistanı, bankacılık ürünleri satış temsilcisi, anaokulu öğretmeni, yardımcı öğretmen gibi değişik dallarda aday arayışları devam etmektedir. Şansınızı Avcılar iş ilanları sayfasında aramaya başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar'da eğitim sektöründe hangi iş ilanları bulunur?

Avcılar, hem merkezi bir yerleşim noktası olduğundan hem de İstanbul’un en hareketli semtlerinden biri olduğundan birçok iş fırsatı sunar. Eğitim sektörü de bunlardan biri olarak ön plana çıkar. Özel okul, özel eğitim veren kurs veya etüt merkezi gibi kurumlar, eğitim sektöründe çalışabilecek kişileri bulmak için iş ilanları yayınlar. Öğretmen, müdür, müdür yardımcısı veya hizmetli gibi farklı birçok departmanda ihtiyaç duyulan kadrolar arasından sen de kendine uygun olanı tercih edebilirsin.

İstanbul Avcılar'da full time iş ilanları nelerdir?

İstanbul Avcılar, iş fırsatları konusunda farklı seçeneklere sahiptir. Bu nedenle tercih yaparken nasıl bir iş istediğini göz önünde bulundurmalısın. Burada tam zamanlı olarak görev alabileceğin birçok mesleği bir arada bulabilirsin. Satış temsilcisinden makine mühendisine, özlük işleri sorumlusundan müşteri temsilcisine kadar birbirinden farklı alternatifleri bir arada bulman mümkündür. Öncelikle kariyer yapmak istediğin sektörü değerlendirdikten sonra çalışmak istediğin pozisyonu tercih edebilirsin.

İstanbu Avcılar'da hemşireler için iş imkanları nelerdir?

Avcılar, İstanbul'un en hareketli semtlerinden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda sağlık sektörünün de önemli noktalarından biri olarak öne çıkar. Bu nedenle birbirinden farklı poliklinikler, huzurevleri ve hastaneler gibi noktalarda hemşire arayışı ortaya çıkabiilir. Burada sıklıkla yayınlanan hemşire ilanları sayesinde aradığın işi kolaylıkla bulabilirsin. Aranan niteliklere uygun olman halinde kolaylıkla başvuru yapabilirsin. Tüm bu seçenekleri değerlendirirken meslek yüksekokulu veya fakülte mezuniyeti, deneyim süresi, çalışılan sağlık kurumları gibi detayları da göz önünde bulundurman önemlidir.

İstanbul Avcılar'da en çok hangi sektörlerde iş ilanı bulunur?

Avcılar, tekstil, emlak veya pazarlama gibi birbirinden farklı sektörleri bünyesinde barındırması nedeniyle aradığın işi bulabilmene olanak tanır. Özellikle müşteri temsilciliği veya mühendislik alanlarında aradığın gibi bir iş bulabilirsin. Fakat bu noktada işverenlerin belirlediği kriterleri, çalışma saatlerini veya mezuniyet koşulları gibi kriterleri değerlendirmen önemlidir. İstanbul Avcılarda, en çok bulunan iş ilanları; mühendislik, üretim elemanlığı veya muhasebe sorumlusu gibi pozisyonlara yönelik ilanlardır.