Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
638

İstanbul(Avr.) Başakşehir İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Başakşehir cancel
Eksen Edüstriyel Kontrol Sistemleri Ltd Şti

Pazarlama Uzmanı

Eksen Edüstriyel Kontrol Sistemleri Ltd Şti
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 26 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Başakşehir İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Gaziantep Muhasebe İş İlanları , Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları , Ankara Keçiören İş İlanları , İzmir Ödemiş İş İlanları , Bursa Osmangazi İş İlanları

Başakşehir İş İlanları

İstanbul’un Başakşehir ilçesi, son dönemlerde kentsel dönüşümle birlikte oldukça gelişmiştir. Bölgede irili ufaklı pek çok sanayi kuruluşu, restaurant ve kafeterya mevcuttur. Ayrıca konut projeleri bakımından da gelişen Başakşehir’de hane halkı için de pek çok site vardır. Hal böyle olunca iş bulma ve çalışma olanakları bakımından da bolca seçenek mevcuttur. Başakşehir’de iş arayan kişiler, Kariyer.net Başakşehir iş ilanları sayfasını inceleyerek, başvurularını gönderebilirler.

Başakşehir iş ilanlarının, iş verenden, iş arayan adaya ulaştırılması sürecinde, online bir platform hizmeti veren Kariyer.net, en çok kullanılan iş ilanı verme ve iş bulma sitelerinden biridir.

Başakşehir iş ilanları, vasıfsız ve vasıflı olarak aratılabilir mi?

Vasıfsız iş ilanları, herhangi bir konuda uzmanlığı olmayan, özel bir yetenek gerektirmeyen işler için kullanılırken, vasıflı ilanlar, bir konuda uzmanlık beceri gerektiren işler için kullanılır. Adaylar, özelliklerine göre Kariyer.net iş arama motorunu kullanarak ilanları tarayabilirler. Vasıfsız kategorisinde aranan pozisyonlardan biri de çay ve temizliktir. Genellikle bayanlar tarafından tercih edilen bu pozisyon, ‘Başakşehir iş ilanları çay ve temizlik’ olarak da aratılabilir. Genellikle firmaların günlük temizliğinin, personel ve misafirlerin çay, kahve ikramlarının yapılması işleri bu pozisyonda değerlendirilir.

Başakşehir part time iş ilanlarında ne gibi pozisyonlar vardır?

Part time yani yarı zamanlı işler, bir tam gün yerine yarım gün olarak çalışılan işleri ifade eder. Bazen hafta sonu işleri de part time kategorisinde değerlendirilmektedir. Personel, sabahtan öğlene, öğlenden akşama veya akşamdan sabaha kadar vardiyalı olarak çalışır. Bazı nöbet elemanları da part time olarak çalışmaktadır. Başakşehir bölgesinde de pek çok yarı zamanlı iş fırsatları mevcuttur.

Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanı sayfalarını inceleyebilir, yetkinlikleriniz için uygun olan işlere başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara özel şoför nasıl olunur?

Özel şoför, kendisine veya bir başkasına ait olan taşıtı özel amaçlarla kullanan kişidir. Genellikle bir başkasına ait olan araçları kullanan özel şoförlerin, öncelikli olarak trafik kuralları ve iş etiği konusunda hassas olmaları beklenir. Özel şoför olmak isteyen adaylar, kullanacakları araca göre değişiklik gösterse de büyük çoğunlukla B sınıfı ehliyete sahip olmalılardır. Bununla birlikte iş sağlığı ve güvenliği, evrak veya malzeme işlerini bilen adayların başvuruları bir adım önde olabilir. Özel şoförlük iş ilanları büyükşehirlerde daha fazla bulunur. Ankara’da özel şoför olmak isteyen adaylar Kariyer.net üzerinden ilanlara başvurabilirler.

Ankara özel şoför iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Özel şoför iş ilanlarında aranılan bazı kriterler bulunur. Bu kriterler genellikle adayın sorumlulukları ve araçla ilgilidir. Araçla ilgili sorumluluklar; aracın iç ve dış temizliği, sigorta ve muayene işlemlerinin takip edilmesi, arıza hallerinde tamir işlemleri, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü ve akaryakıt durumunun takibidir. Bu işlemleri özel şoförün sorunsuz yapması gerekir. Adayların yol ve trafik kurallarını ihlal etmemek, gidiş ve dönüş yollarını bilmek, bagajları yerleştirmede ve taşımada yardımcı olmak, acil durumlarda ilgili yerlere bilgi vermek ve aracın tüm bakımlarından sorumlu olmak gibi görevleri bulunur. Özellikle Ankara gibi büyükşehirlerde özel şoförlük yapan kişilerin yol bilgisi gelişmiş olmalıdır.

Ankara özel şoför çalışma koşulları nelerdir?

Özel şoförlerin çalışma koşulları, çalışılan ortama göre değişse de çoğu zaman aynıdır. Özel şoförler gün içinde yoğun bir programa sahip olabilirler. Pek çok farklı yeri ziyaret etmesi gereken özel şoförlerin çalışma koşulları, yılın bazı dönemlerinde daha zorlu olabilir. Bazı zamanlarda evrak ve dosya işlemleri için görevlendirilen özel şoförler, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirmelidir.

Ankara özel şoför olmak için hangi kriterlere sahip olmak gerekir?

Özel şoför olmak için bazı kriterlere sahip olmak gerekir. Bu kriterler genellikle çalışılacak olan ortama ve kişiye göre değişiklik gösterir. Çoğu özel şoför iş ilanında, adayların en az lise mezunu olmaları istenir. Aracın sorumluluğunu üstlenen özel şoförlerin olumsuz hava koşulları ve yoğun trafikte dahi kişileri güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmaları gerekir. Ankara gibi büyükşehirlerde görev alacak adayların sabırlı kişiler olmaları ve yol bilgisine sahip olmaları fazlasıyla önemlidir. Özellikle trafik anında çabuk sinirlenen ve olumsuz şartların üstesinden gelemeyen adaylar için özel şoförlük zorlayıcı bir meslek olabilir. Özel şoförler aynı zamanda, kişisel bakımlarına dikkat eden kişiler olmalılardır.