Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
162

İstanbul(Avr.) Bayrampaşa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Bayrampaşa cancel
PREMİUM MOTORLU ARAÇLAR LİMİTED ŞİRKETİ

Ön Muhasebe Sorumlusu

PREMİUM MOTORLU ARAÇLAR LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sektörün Öncü Kuruluşu

Estetisyen

Sektörün Öncü Kuruluşu
İstanbul (Tümü) +3 il daha
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Bayrampaşa İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Eleman İş İlanları , İstanbul(Avr.) Lise - Mezun İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bağcılar İş İlanları , Grafik Tasarımcı İş İlanları , Üniversite - Öğrenci İş İlanları

Bayrampaşa İş İlanları

İstanbul ilinin yükselen yıldızlarından olan Bayrampaşa ilçesi, geçmiş dönemlere kıyasla hem kent mimarisi hem de iş olanakları bakımından giderek gelişen bir bölgedir. Alışveriş ve eğlence merkezleri, spor tesisleri, kültür merkezleri gibi mekanlar, sosyal hayatın iyileşmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra, İstanbul’un en büyük otogarı da Bayrampaşa’da bulunmakta, her gün yaklaşık 15 bin otobüs, bu otogara uğramaktadır. Hal böyle olunca bölgedeki çalışan ihtiyacı ile paralel olarak, Bayrampaşa iş ilanları da artış göstermiştir.

Bayrampaşa iş ilanlarını, iş verenden, iş arayan adaylara ulaştırılması işleminde, online platform olarak hizmet veren Kariyer.net, yıllardır pek çok kişinin işe girmesine aracılık etmiş, iş verenlerin aradıkları personelleri kolayca bulmasına yardımcı olmuştur.

Bayrampaşa vasıfsız iş ilanları nelerdir?

Bayrampaşa iş ilanları, vasıfsız ve vasıflı olarak iki şekilde inceleyebiliriz. Esasında tüm iş ilanlarını bu şekilde incelemek mümkündür. Vasıfsız, herhangi bir konuda uzmanlık ve becerisi bulunmayan kişilerin arandığını ifade ederken, vasıflı, bir konuda uzmanlık, beceri ve eğitimi olan kişileri ifade eder. Bayrampaşa’da hem vasıfsız hem de vasıflı iş ilanları verilmektedir.

Bayrampaşa iş ilanları çay temizlik, olarak incelersek, daha çok firmalarda çalışacak, personele ve gelen misafirlere çay / kahve ikram edecek, firmanın temizliğinden sorumlu olacak adaylar için verildiğini görürüz. Genellikle bayan personeller tarafından yapılan bu iş için çoğu zaman (bayan) olarak belirtilerek ilan çıkılmaktadır.

Bayrampaşa iş ilanları arasında sekreterlik de vardır. Hemen her firmada bulunan sekreterlik hizmetleri, firmaya gelen çağrıların karşılanması ve yönlendirilmesi, gelen giden kargoların takibinin yapılması, firmaya gelen misafirlerin karşılanıp ilgili kişilere yönlendirilmesi gibi işlerden sorumlu olurlar. Bayrampaşa sekreter iş ilanları için, Kariyer.net iş arama motorunu kullanabilirsiniz.

Bayrampaşa iş ilanları, part time olarak da verilmektedir. Kimi firmalar, yarı zamanlı çalışacak personele ihtiyaç duyar ve part time ilanları verirler. Bu tip işler, genellikle yoğun sezonlarda veya vardiyalı çalışmalarda görülür.