Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
482

İstanbul(Avr.) Beyoğlu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Beyoğlu cancel
Dolce Vita Halı San . ve Tic .A.Ş

Mağaza Satış Uzmanı

Dolce Vita Halı San . ve Tic .A.Ş
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 20 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Beyoğlu İş İlanları

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesi, 7/24 uyumayan, tarihi binaları, restaurant ve eğlence merkezleri ile yerli yabancı pek çok turistin ziyaret ettiği yerlerden biridir. Son yıllarda, özellikle Arap kökenli turistlerin artışı ile birlikte, Arapça bilen personel açığı da artmıştır. İstiklal Caddesi, Beyoğlu’nun en meşhur caddesidir. Bir arka paralelinde ise, cafe ve barların daha yoğun olduğu görülür. İstiklal Caddesi üzerinde pek çok alışveriş mağazası ve restaurant bulunur. Beyoğlu iş ilanlarını iş verenden, iş arayan adaya ulaştırılıncaya kadarki süreçte, online platform olarak hizmet veren Kariyer.net, geçmişten günümüze pek çok kişinin işe girmesine aracılık etmiştir.

Beyoğlu iş ilanları, vasıfsız ve vasıflı olarak düşünüldüğünde, bir konuda eğitimi ve özel becerisi olan elemanların vasıflı, bir konuda özel eğitimi ve becerisi olmayan personelleri ise vasıfsız olarak sınıflandırmamız mümkündür. Vasıfsız olarak işe giren bir kişi, kendini geliştirip, iş öğrenerek vasıflı konuma geçebilir. Beyoğlu iş ilanları, çaycı olmak isteyen kişiler için de fırsatlar sunmaktadır. Örneğin, bir cafede çaycı olarak işe başlayan biri, zamanla kendini geliştirip, mutfak personelliğine, hatta restaurant müdürlüğüne kadar yükselebilir. Genellikle aile işletmeleri ile yönetilen Beyoğlu restaurantlarında, bu şekilde kariyer yükselişleri sıklıkla görülmektedir.

Beyoğlu part time iş ilanları nelerdir?

Part time, yani yarı zamanlı işlerin en yoğun olduğu yerlerden biri de Beyoğlu’dur. Özellikle turistlere yönelik etkinlikler, hafta sonu partileri, özel geceler ve toplantılar için pek çok işletme ve ajans, yarı zamanlı personel istihdam etmektedir. Öğrenciler, mevcut işinin yanında ek gelir elde etmek isteyen işler, ev hanımları, genellikle yarı zamanlı işleri tercih etmektedir. Bazı durumlarda, hafta sonu işleri de part time olarak geçmektedir.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyor ve Beyoğlu iş ilanlarını incelemek istiyorsanız, Kariyer.net iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Beyoğlu'nda öne çıkan sektörler nelerdir?

Beyoğlu, İstanbul’un tarihi bir ilçesidir. Bu sebeple de bünyesinde birçok tarihi ve turistik unsur bulundurur. Dolayısıyla da İstanbul’u gezmeye gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri Beyoğlu’dur. Bu ilçede hizmet sektörü ön plana çıkar. Mağazacılık, restoran ve kafe gibi işletmeler, hizmet sektörü içerisinde öne çıkan faaliyet kollarıdır. Ayrıca turistlere yönelik olarak acenteler, tur şirketi işletmeciliği de öne çıkan mesleklerden sayılabilir.

İstanbul(Avr.) Beyoğlu'unda hizmet personeli için iş imkanları nelerdir?

Sayısız yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapan Beyoğlu’nda hizmet personelleri için oldukça fazla iş olanağı bulunur. İlçe sınırları içinde garson, komi ve bulaşıkçı olarak kafe ve restoranlarda çalışacak kişilere ihtiyaç duyulur. Turist yoğunluğu sebebiyle tur rehberliği ve tercümanlık gibi meslek personellerine de ihtiyaç duyulur. Mağazalarda ise satış personelinin yanında temizlik elemanı ve depo görevlisi olarak çalışacak kişilere ihtiyaç duyulur. Bunun yanında İstanbul (Avr.) Beyoğlu'nda otellerde görev alacak hizmet personeli arayışı da mevcuttur.

İstanbul(Avr.) Beyoğlu'unda yeni mezunlar için iş imkânları nelerdir?

İstanbul’un Avrupa Yakası'nda bulunan Beyoğlu, gerek ilçe sınırlarının genişliği nedeniyle gerekse turist sayısı sebebiyle yeni mezunlara farklı sektörlerde birçok iş imkânı sunar. Sen de yeni mezunsan bu ilçede bankalardan satış departmanlarına, turizm acentelerinden polikliniklere kadar çok sayıda yerde çalışabilirsin. Vize operasyon yetkilisi, muhasebe elemanı, eğitim danışmanı, ziyaretçi rehberi, müşteri temsilcisi, teknik servis elemanı, satış danışmanı, kıdemsiz insan kaynakları uzmanı gibi pozisyonlar yeni mezun olarak çalışabileceğin pozisyonlardan bazılarıdır.

İstanbul(Avr.) Beyoğlu'unda vasıfsız eleman iş ilanları nelerdir?

İstanbul Beyoğlu’nda çeşitli işletmeler tarafından yayınlanan vasıfsız eleman iş ilanları mevcuttur. Kaplama, üretim ve ambalaj işlerinde, depo ve sevkiyat işlerinde, otelde kat temizliği ve meydancı pozisyonunda vasıfsız eleman iş ilanları yayınlanır. Aynı zamanda fabrikalarda kaynak ve montaj işlerinde yetiştirilmek üzere vasıfsız eleman ihtiyaçları bulunur. Ayrıca kargo şirketlerinde kargo taşıması yapacak vasıfsız eleman ve tekstil firmalarında ortacı vasıfsız eleman iş ilanları yayınlanır.