Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
93

İstanbul(Avr.) Sultangazi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Sultangazi cancel
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Sultangazi İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İzmir Bornova İş İlanları , Konya Muhasebe İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bakırköy İş İlanları , İstanbul(Asya) Ataşehir İş İlanları , Ankara Sekreter İş İlanları

Sultangazi İş İlanları

Kentsel dönüşüm ve Sultangazi
İstanbul’un genç ilçelerinden biri olan Sultangazi’nin, kurulduğu günden beri gerek ulaşım, gerek sağlık, gerek çevreyle ilgili konularda hızlı gelişmeler kaydettiği görülmekte. İstanbul’un gelişim bölgelerinden Sultangazi, yatırım açısında da öne çıkan ilçeler arasında yer alıyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları ile ikinci 5 yıllık dönemde en çok değerlenecek bölgeler arasında gösterilen Sultangazi’de dönüşüm çalışmaları devam etmekte.
 
Yılda 39 hm3 içme suyu Sultangazi’den geliyor
İçme, kullanma ve sanayi suyu temini amacıyla ilçede kurulan Alibey Barajı, halen Avrupa yakasının önemli bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşılamakta.
 
En çok ilan Hizmet sektörüne
Kariyer.net verilerine göre geçen yıl Sultangazi’de en fazla ilan 222 ilan ile Hizmet sektöründe yayınlandı. Bu sektörü 216 iş ilanı ile Yapı ve Tekstil sektörlerinin takip ettiği görüldü. Yayınlanan ilan sayısı ile bu sektörleri takip eden sektörler ise şu şekilde devam etmekte:
 
Sağlık                         :201 ilan
Bilişim                        :135 ilan
Danışmanlık               :120 ilan
Elektrik & Elektronik :106 ilan
 
En çok hangi işlerin ilanı yayınlanıyor?
Bir yıl içerisinde Sultangazi’deki iş ilanlarından 19 ilanın engelli personele,216 ilanın ise mavi yakalı personele ayrıldığı ve en çok ilanın 72 ilan ile Satış Danışmanı pozisyonunda yayınlandığı görüldü. Bunu 33 ilan ile Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, 28 ilanla Satış Temsilcisi ve 26 ilanla İş Güvenliği Uzmanı ilanının takip ettiği görüldü.
 
En çok başvuru Ticaret sektörüne
Kariyer.net verileri incelendiğinde geçen yıl, Sultangazi’deki iş ilanlarına en fazla başvuru 219 bin 508 başvuru sayısı ile Ticaret sektörüne geldi. Bu sektörü iş başvurularında 199 bin 086 başvuru ile Finans – Ekonomi sektörünün takip ettiği görüldü. Finans – Ekonomiden sonra en çok başvuru alan başlıca sektörler ise şöyle gerçekleşti:
 
Hizmet                        :193.284 başvuru                   
Reklam ve Tanıtım     :167.655 başvuru
Danışmanlık               :163.048 başvuru
Sağlık                         :157.085 başvuru
 
Başvuruların çoğu İstanbul Avrupa’dan
Kariyer.net raporlarına göre, Sultangazi iş ilanlarına en çok başvuru İstanbul Avrupa’dan geliyor. Başvuruların 1 milyon 072 bin 198’i Avrupa yakasından gelirken, 425 bin 164’ü İstanbul Asya’dan geliyor. 65 bin 255 başvuruyu Ankara’dan alan Sultangazi’ye Kocaeli’nden gelen başvuru sayısı ise 54 bin 023.