254

İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Elektrik & Elektronik cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Deka Elektronik San. ve Tic. A.Ş
Satış Mühendisi
Deka Elektronik San. ve Tic. A.Ş
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
proasist
Mekanik Bakım Teknisyeni
proasist
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni

İlanları konuma göre filtrele!

Sektöründe Öncü Firma
Muhasebe Müdürü
Sektöründe Öncü Firma
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş
Tesis Teknik Bakım Personeli
Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Elektrik Elektronik İş İlanları

En büyük metropol kentler arasında bulunan İstanbul'da her bölgeden insan olduğu gibi her sektörden iş imkanları da vardır. Savunma sektöründen havacılık sektörüne, hizmet sektöründen kamu sektörüne kadar pek çok iş sektörü mevcuttur. Günümüz dünyasında özellikle de internetin hızlı bir şekilde gelişmesi ve tüm iş kollarına yayılması nedeniyle pek çok iş sektörü de hızlı bir gelişme göstermiştir. Bu nedenle iş arama serüveninde güncel İstanbul Avrupa Yakası elektrik ve elektronik sektörü iş ilanları şeklinde bir arama yaparak hayalindeki işe kavuşma yolunda ilk adımı atabilirsin.

İş sektörleri arasında en temel olanlar arasında bulunan elektrik elektronik sektörü çok gelişmiş bir sektör olması nedeniyle İstanbul'da son derece fazla iş imkanları sunar. Elektrik elektronik sektöründe elektrik tesisatçılığından bilgisayar ve tablet bakım tamiratına, elektrikli küçük ev aletleri onarımından asansör teknik servisine kadar çok geniş bir yelpazede iş bulma olanağı mevcuttur. Elektrik elektronik sektörünün hemen hemen her pozisyonunda eleman arayan birçok kurumun yer aldığı İstanbul ilinde Anadolu yakasında mevcut olan her ilçeden kendine uygun İstanbul Avrupa Yakası elektrik ve elektronik sektörü iş ilanları bulma olanağı yüksek.

İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Elektronik Sektörü Eleman Arayan Firmalar

Mezun olunan meslek lisesi, ön lisans veya lisans bölümüne uygun olarak İstanbul Avrupa Yakası elektrik ve elektronik sektörü eleman arayanlar tarafından verilmiş olan İstanbul Avrupa lise mezunu iş ilanları listesini inceleyebilirsin. Hem lisans ve ön lisans mezunları hem de meslek lisesi mezunları için elektrik elektronik sektöründe en küçük pozisyondan en büyük pozisyona kadar sayfada kesinlikle kendine göre İstanbul Avrupa elektrik elektronik iş ilanları yayınlanır. Avrupa yakasından bulunduğun yere yakın konumda olan veya özlük hakları istediğin gibi olan herhangi bir İstanbul Avrupa elektrik elektronik iş ilanlarına başvurabilirsin.

Sıralanan onlarca ilan arasında rahat bir şekilde arama yapabilmek amacıyla ilk olarak il seçeneğinden İstanbul'u filtrelemen gerekir. Bir sonraki adımda ise herhangi bir ilçeyi seçerek yayındaki İstanbul Avrupa elektrik elektronik iş ilanlarına pratik olarak ulaşman mümkün. İstanbul Avrupa elektrik elektronik iş ilanlarından herkesten önce haberdar olmak istersen sayfayı her gün düzenli olarak takip ederek her gün İstanbul Avrupa Yakası elektrik ve elektronik sektörü eleman arayan firmalar şeklinde arama yapabilir ve o gün yayınlanan tüm ilanları detaylı olarak inceleyebilirsin.

İstanbul Avrupa Elektrik Elektronik Sektöründe Bulunan İş Olanakları

Elektrik elektronik sektörü gibi geniş bir sektörde iş arıyorsan sektörün en alt kademesinden en üst kademesine kadar birçok pozisyonda iş bulabilme imkanına sahip olman anlamında şanslısın. Örneğin; büro makineleri teknik servisleri, güvenlik sistemleri teknik servisleri, elektrik tesisatçıları, elektrikli eşyaların tamir atölyeleri, elektrikli küçük ev aletleri teknik servisleri ile asansör bakım ve onarım teknik servisleri gibi yerlerde rahatlıkla iş bulabilirsin. Bu tarz fırsatların hepsini teknik servis elemanı iş ilanları listesinde bulabilirsin.

Bunlar gibi çok daha başka elektrik elektronik sektöründe yayınlanmış olan İstanbul Avrupa  elektrik elektronik iş ilanlarına Kariyer.net sayfasında ulaşabilirsin. İş ilanlarında verilmiş olan şartlara göz atarak kendine uyan iş ilanına başvurunu son derece kolay bir biçimde yapabilirsin.

İstanbul Avrupa Elektrik Elektronik İş İlanlarına Başvuracakların Taşıması Gereken Özellikler

Elektrik ve elektronik sektöründe çalışmak isteyen elemanların ilk aşamada titiz ve dikkatli olmaları gereklidir. Bu sektörde yayınlanmış olan İstanbul Avrupa elektrik elektronik iş ilanlarına başvuracak kişilerin taşıması gereken belli başlı birtakım özellikler şunlardır:

 • El ve gözleri eşanlı bir şekilde ve sağlıklı olarak kullanabilmek,
 • Şekil ile uzay ilişkilerini doğru ve net bir şekilde görüyor olabilmek,
 • Detaylı ve özenli bir şekilde çalışmaya özen gösterebilmek,
 • Sorumluluk sahibi olmak ve iş bilincini taşımak,
 • Makine ve elektrik elektronik materyalleri ile çalışmaktan keyif alıyor olmak ve bu sektöre özel bir ilgi duymak,
 • Ekip çalışmasına yatkın bir yapıya sahip olmak
 • Takım ruhuna destek olmak,
 • Soğukkanlı ve sabırlı bir biçimde çalışabilme özelliğine sahip olmak,
 • Sayısal zekaya sahip olmak,
 • Sayılar ile şekiller arasındaki ilişkileri anında kavrayacak zekaya sahip olmak,
 • Teknolojik yenilikleri ve sektör gündemini sürekli olarak takip etmek,
 • Bütün duyu organlarını sağlıklı bir biçimde kullanabilmek.

İstanbul Avrupa Elektrik Elektronik İş İlanlarındaki İşe Alım Şartları

Elektrik ve elektronik sektöründe çalışmak isteyenlerin bakım ve onarım iş ilanları listesinden güvenlik sistemlerine elektrik tesisatları ve pano monitörlüğünden elektrikli ev aletleri sistemlerine kadar son derece geniş bir yelpazede çalışması mümkündür. Bu alanlarda kurumların işe alacakları elektrik ve elektronik elemanı adayından bazı talep, istek ve beklentileri olabilir. Bu yüzden elektrik ve elektronik elemanı işe alım şartları, ilanı yayınlamış olan kurumun taleplerine göre çeşitlilik arz edebilir. Ancak genel bir şekilde ifade etmek gerekirse her şirket belli başlı bazı eğitim ve mezuniyet şartları ile bünyesinde çalıştıracağı kişiyi istihdam edeceği alanda belli süre tecrübe şartını karşılamasını isteyebilir.

Eğer sen de elektrik ve elektronik sektöründe çalışmak istiyorsan ve kurumların şartlarının ne olduğunu merak ediyorsan İstanbul Avrupa elektrik elektronik iş ilanlarına göz atabilirsin. İstanbul'un Avrupa yakasında olan çalışmak istediğin tüm ilçelerini belirleyebilir ve daha sonra bu ilçelerden verilen iş ilanları arasından sana uygun biçimde aramanı yapabilirsin. En yeni iş ilanlarını kaçırmak istemiyorsan İstanbul Avrupa Yakası elektrik ve elektronik sektörü i̇ş i̇lanları yeni şeklinde aramanı yaparak takipte kalabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Elektrik & Elektronik iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur