keyboard_arrow_down
864

İstanbul Ümraniye İş İlanları

3 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down



search


search








Seçili Filtreler (4)Filtreleri Temizle

İstanbul(Tümü) cancel
İstanbul(Avr.) cancel
İstanbul(Asya) cancel
Ümraniye cancel
Rounded image
Satış Temsilcisi
Lidya Bilişim Teknoloji Sist. Tic.ve San.A.Ş.
İstanbul (Tümü)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 35 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ümraniye İş İlanları

Anadolu Yakası dikkate alındığında en kalabalık ilçe olan Ümraniye, İstanbul'un tüm ilçeleri arasında nüfus yoğunluğu bakımından 3. sıradadır.

Kalkınan İlçe Ümraniye

Yeşil bir köy görünümünde olan Ümraniye, 1960 yılında büyük bir gelişim ve değişim içine girmiştir. Organize sanayi bölgesi olarak kabul edilerek devlet tarafından yatırımlar yapılmaya başlanmıştır. 1987 yılında ilçe statüsüne yükseltilmiş ve sonrasında büyüme hızı daha da artmıştır. Bölgeye yurdun değişik yerlerinden ve İstanbul'un başka ilçelerinden yoğun olarak göç edilmiştir. İş ve istihdam fırsatları bakımından gelişimini sürdüren Ümraniye iş ilanları açısından güncelliğini korumaktadır. Komşu ilçeler olan Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Beykoz ve Üsküdar'da bulunan firmaların da ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

İlçeye ulaşım, şehir içi otobüs ve minibüslerle yapılmaktadır, ayrıca Kadıköy'den başlayan metro ile de gidilmektedir. Diğer bazı ilçelerin aksine Ümraniye, deniz kıyısında bulunmamakta, coğrafi konum olarak daha kuzeyde kalmaktadır. İlçede 12 sanayi sitesi ve yüzlerle ifade edilen iş yerleri faaliyet göstermektedir. Tekstil, telekomünikasyon ve haberleşme, otomotiv, yedek parça üretimi yapan değişik sanayi kuruluşları Ümraniye'de bulunmaktadır.

Üretim Topluluklarının Bir Araya Geldiği İlçe

İMES adıyla anılan Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi, KADOSAN ve DES gibi kuruluşlar, Organize sanayi sitesi içinde yer almaktadır. Bu alanda çok sayıda fabrika ve imalathane faaliyet göstermektedir. Anadolu Yakası Doğrama ve Mobilyacılar Sitesi/ MODAKO da ilçe sınırları içinde yer almaktadır. Ümraniye iş ilanları güncel aramalarda yetiştirilmek üzere montaj elemanları, elektrik bakım onarım teknisyeni, kimya mühendisi, satış ve iş geliştirme müdürü gibi yayınlara rastlayabilirsiniz. Ümraniye iş ilanları yeni dönemde depo sevkiyat sorumlusu, alüminyum doğrama ustası, inşaat mühendisi, pvc ustası gibi daha çok üretime yönelik aday arayışları görülmektedir.

Finans Merkezi İlçe

Ümraniye iş ilanları arasında hizmet sektörüyle ilgili de açık pozisyonlar olduğu izlenmektedir. Bankacılık oldukça aktif olarak yapılmakta olan ilçeye bazı önemli bankaların genel müdürlükleri taşınmıştır. Ümraniye bir finans merkezi haline gelmeye başlamıştır. Hukuk, mühendislik, mimarlık, sigortacılık ve muhasebe gibi alanlarda çok sayıda ofis bulunan ilçede, eğitim ve sağlık hizmetlerinde de gelişmeler vardır. Tüm bu iş kollarında çalıştırılmak üzere eleman ihtiyaçları ortaya çıkmakta, Ümraniye iş ilanları sayfasındaki yayınlar güncellenmektedir. İlçede iyi bir işe adım atarak vizyonunuzu geliştirebilirsiniz.