Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
178

Karaman İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Karaman cancel
Neutec İlaç

Tıbbi Satış Temsilcisi

Neutec İlaç
İstanbul (Tümü) +79 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
EMAR ELEKTRİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Elektrik Mühendisi

EMAR ELEKTRİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
Konya +5 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Envepo Yazılım Tic. A.Ş.

PHP Yazılım Geliştirme Uzmanı

Envepo Yazılım Tic. A.Ş.
İstanbul (Tümü) +80 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Karaman İş İlanları

Konya’nın eski bir ilçesi olan Karaman, Orta Anadolu’nun gelişmesine katkı sağlaması amacıyla 1989 yılından bu yana il olarak kabul edilmektedir. Tarım ve sanayi alanlarında gelişen Karaman, Orta Anadolu’nun gelişimine de katkı sağlamaktadır. Bereketli toprakları sayesinde tarımın son derece verimli yapıldığı Karaman, sanayi sektöründe de pek çok fabrikaya ev sahipliği yapmaktadır. Tarımsal ürünlerin etkisiyle gıda sektörü de gelişme göstermektedir.

Hizmet ve sağlık sektörü ilk sıralarda

Kariyer.net bünyesinde bulunan 282 adet Karaman iş ilanları arasında en çok personel alımı gerçekleştiren sektörlerden birisi hizmet sektörüdür. Hizmet sektöründe bulunan ilanlar çağrı merkezi personeli, müşteri hizmetleri, gayrimenkul değerleme uzmanı ve satış temsilcisi pozisyonlarındadır. Karaman iş ilanları arasında sağlık sektörünün yeri de önemlidir. Sağlık sektöründe iş yeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı, tıbbi tanıtım ve satış sorumlusu, estetisyen gibi pozisyonlar için iş ilanları bulunmaktadır.

En önemli iş fırsatları gıda sektöründe

Tarıma elverişli toprakların bulunduğu Karaman’da gıda sektörünün hammadde ihtiyacını karşılayan buğday, arpa, mısır, ayçiçeği, şekerpancarı gibi ürünler yetiştirilmektedir. Bu nedenle gıda sektörü gelişmekte ve büyümektedir. Karaman iş ilanları 2018 yılı itibariyle yine gıda sektöründen ilanları fazlasıyla içermektedir. Türkiye’deki bisküvi üretiminin üçte birinin karşılandığı Karaman’da bu alanda üretim pozisyonunda iş fırsatları bulunmaktadır.

En çok iş ilanı merkez ilçesinde

Toplam 6 ilçesi bulunan Karaman’da en çok iş imkanı bulunan ilçe merkez ilçesidir. Organize Sanayi Bölgesi’nin bulunduğu merkez ilçesinde makine, gıda, ambalaj ve kağıt, soğuk hava, maden ve toprak gibi çeşitli alanlarda hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde iş fırsatları da artmaktadır. En çok personel alımı gerçekleştirilen pozisyonlar ise AR-GE mühendisliği, ithalat/ihracat yöneticisi, insan kaynakları yöneticisi ve kalite kontrol pozisyonlarıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Karaman iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Kariyer.net iş veren ve iş arayışında olanları buluşturan bir platformdur. Kariyer.net'te ücretsiz bir üyelik oluşturduktan sonra iş ilanlarına oturduğun yerden başvurabilirsin. Site içi yönergeleri takip ederek kendine ücretsiz ve profesyonel bir CV oluşturabilirsin. Tüm hazırlıklar bittikten sonra artık kendine en uygun işi bulmaya hazırsın demektir. Sitenin sol üst köşesinde bulunan 'İş Ara' kısmına tıklayarak sitedeki iş ilanlarının tümüne ulaşırsın. Karşına çıkan sayfanın solundaki filtre paneli sayesinde aramanı özelleştirebilirsin. Buradaki 'Ülke - Şehir -İlçe' butonunu "Karaman" olarak seçersen; Karaman'daki mevcut iş pozisyonlarını kolayca bulabilirsin. Kriterlerine uygun olduğunu düşündüğün işlere başvururken detaylı bir ön yazı eklemeyi de ihmal etme. Bu sayede diğer adaylar arasında daha görünür olabilirsin.

Karaman'da en çok iş ilanı hangi ilçelerdedir?

Karaman'daki en çok iş ilanının bulunduğu ilçeler; Merkez ve Ermenek'tir. Yine de belli sektörlere bağlı olarak ilçelerin öncelik durumu değişiklik gösterebilir. Karaman'daki iş ilanlarına buradan göz atabilirsin.

Karaman'da en kazançlı iş ilanları nelerdir?

Karaman'daki en kazançlı iş ilanları başlıca; satış danışmanı, satış temsilcisi, mağaza müdürü, satış uzmanı, bölge satış sorumlusu, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, saha satış temsilcisi, tıbbi satış mümessili, mağaza danışmanı ve müşteri temsilcisi olarak sayılabilir.

Karaman en popüler iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Karaman'daki popüler iş ilanlarına kariyer.net platformuna üye olan herkes hızlı bir şekilde başvurabilir. Zahmetsiz ve profesyonel bir şekilde iş başvuruları yapmak bir tık kadar uzakta. Oturduğun yerden, iş verenlerle iletişime geçmek istiyorsan Kariyer.net üzerinden ücretsiz bir profil ve öz geçmiş oluşturman yeterli olacaktır.