Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
213

Kırıkkale İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kırıkkale cancel
TEKDEMİRLER SAN.Tİ.KOLL ŞTİ

Mağaza Satış Danışmanı

TEKDEMİRLER SAN.Tİ.KOLL ŞTİ
Kırıkkale
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
AppTec Services GmbH

Android Geliştirici

AppTec Services GmbH
İstanbul (Tümü) +79 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kırıkkale İş İlanları

Kırıkkale yüzyıllık Mühimmat Fabrikası geçmişi ile bilinen 200 bin nüfuslu bir Anadolu kentidir. Demir yolu hattı üzerindeki küçük bir yerleşime 1920'lerde yapılan fabrika bugünkü Kırıkkale'nin temellerini atmıştır. Kent ekonomisinin bel kemiğini halen MKEK fabrikası oluştursa da Kırıkkale iş ilanları açısından farklı seçenekler sunar. Kırıkkale iş ilanları yeni  sektörler ve savunma sanayindeki yeni yatırımlarla zenginlik ve çeşitlilik kazanmaktadır. Demir yolu ve kara yolu ulaşımının merkezinde olması Kırıkkale'yi yatırımlar açısından cazip kılmaktadır. Fabrikalarda vasıflı vasıfsız işçi ve personel istihdamı yanında hizmet sektörü, eğitim ve sağlık sektörleri de iş olanakları sunmaktadır. Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ'ye ait olan Orta Anadolu Rafinerisi'nin bulunduğu Kırıkkale Bahşili iş ilanları açısından farklı seçenekler oluşturmaktadır.

Savunma sanayinin kalbi Kırıkkale

MKKEK fabrikalarında çalışmak üzere gelenlerin TCDD güzergahında kurduğu mahalleler ile gelişen kentte bugün nüfusun çoğu sanayi sektöründe çalışmaktadır. Silah Sanayi Müessesesi Mühimmat Fabrikası, Barut Fabrikası, Silah ve Tüfek Fabrikası yanında çelik, çekme boru, pirinç ve elektrik makineleri fabrikaları belli başlı sanayi işletmelerini oluşturur. Bu fabrikaların yarattığı istihdam ve belirlediği ekonomik yapı Kırıkkale iş ilanları üzerinde de etkili olmaktadır. Organize sanayi bölgeleri yeni yeni gelişirken, kentteki özel sektör yatırımları artış eğilimindedir. Kırıkkale iş ilanları yeni dönemde Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarıyla savunma sanayi açısından yeni seçenekler de oluşturmaya hazırlanmaktadır.

2018 dönemi iş ilanları

Kırıkkale iş ilanları 2018 döneminde kariyer.net'teki ilanlar bakımından eğitim, hizmet ve sağlık sektörleri öne çıkmaktadır. Eğitim ve sağlık alanında ülke genelinde gelişen özel sağlık ve eğitim kurumları Kırıkkale'de de uzman personel için önemli bir istihdam alanı yaratmaktadır. Bu sektörleri Tekstil, gıda, ticaret, bilişim ve danışmanlık gibi sektörler izlemektedir. Yine de ekonomisinin büyük ölçüde sanayiye dayanan Kırıkkale iş ilanları yoğun biçimde 'de üretime yönelik görülmektedir. Kırıkkale iş ilanları 2018 döneminde yüksek düzeyde teknik bilgi isteyen mühendislik ve teknikerlik kategorisindeki ilanlar ile de öne çıkmaktadır.

Vasıfsız işçilere uygun ilanlar

Kırıkkale'de fabrikaların iş gücü ihtiyacını karşılamak üzere "genel başvuru" başlığı altında da pek çok ilan görülebilir. Fabrikalar vasıfsız işçilere yönelik personel alımları da yapmaktadır. Satış, pazarlama, personel gibi başlıklardaki ilanlar da büyük ölçüde üretim ile bağlantılıdır.

Petrol rafinerisi bulunan Kırıkkale Bahşili iş ilanları yanında yöresel işletmelerin verdiği Kırıkkale Yahşihan iş ilanları ve Kırıkkale Karakeçili iş ilanları da iş arayanlara farklı seçenekler sunmaktadır. Yahşihan'da kurulu bulunan Kırıkkale Küçük Sanayi Sitesi de Kırıkkale Yahşihan iş ilanları açısından öne çıkmaktadır.

Tarımsal iş gücü ihtiyacı

Kırıkkale kent merkezinde kamu ağırlıklı bir sanayi gözlenirken, özel sektör gelişim trendi göstermekte, kırsal alanda ise tarım ve hayvancılık yoğun olarak görülmektedir. Buğday, şeker pancarı, ay çiçeği, üzüm gibi ürünler yetişen bölgede tarımsal üretim de özellikle bölgenin yerlileri için bir istihdam kapısı olarak değerlendirilmektedir.

Ülke geneline yayılmış farklı sektörlerdeki mağaza zincirlerinin Kırıkkale şubeleri de özellikle satış elemanı, satış danışmanı gibi pozisyonlarda iş imkanları oluşturabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Kırıkkale'de iş arıyorsan Kariyer.net üzerinden kolayca başvurabilirsin. Kariyer.net iş verenler ve iş arayanları buluşturan bir platformdur. Sitede ücretsiz olarak oluşturduğun profil sayesinde kolayca iş başvurusu yapabilirsin. Siteye üye olduktan sonra kendine etkileyici ve profesyonel bir CV oluşturabilirsin. Etkileyici bir profil oluşturduktan sonra, iş bulmaya hazırsın. Sitenin sol üst kısmında bulunan 'İş Ara' kısmına tıklarsan, sitedeki tüm iş ilanlarını görüntülersin. Karşına gelen sayfanın solundaki panelden aramanı özelleştirebilirsin. Panelde yer alan 'Ülke-Şehir-İlçe' kısmını Kırıkkale olarak seçersen Kırıkkale'deki mevcut iş ilanlarını bulabilirsin. Arama panelindeki diğer seçenekleri kriterlerine göre belirleyip, sana uygun iş ilanlarına başvurmaya başlayabilirsin.

Kırıkkale en çok kazandıran iş ilanları nelerdir?

Kırıkkale'deki en çok kazandıran iş ilanları; satış danışmanı, satış temsilcisi, mağaza müdürü, satış uzmanı, bölge satış sorumlusu, saha satış temsilcisi, tıbbi satış mümessili, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış yöneticisi/yönetmeni ve mağaza satış danışmanı olarak sayılabilir.

Kırıkkale'de en çok iş ilanı en çok hangi sektördedir?

Kırıkkale'de en çok iş ilanının bulunduğu sektörler başlıca; danışmanlık, bilişim, sağlık, hizmet, ilaç sanayi olarak sayılabilir. Bunun yanı sıra; telekomünikasyon, sigortacılık, finans-ekonomi, ticaret ve yazılım da Kırıkkale'de en çok iş ilanının bulunduğu sektörler arasındadır.

Kırıkkale iş ilanları en çok hangi ilçelerdedir?

Kırıkkale'deki iş ilanları en çok; Yahşihan, Merkez ve Bahşılı ilçelerindedir. Kırıkkale'de mevcut iş ilanlarının tümüne buradan ulaşabilirsin.