Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
27

Kırıkkale Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Kırıkkale cancel
Happy İnsan Kaynakları
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul (Tümü) +66 il daha Hibrit
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Kırıkkale Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanları

Kırıkkale, İç Anadolu Bölgesinde yer alan önemli şehirlerden biridir. Kırıkkale şehri, Türkiye’nin önemli sanayi merkezlerinden biri konumundadır. Kırıkkale şehrinde sanayi kuruluşlarının yanı sıra; madencilik, üretim ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren pek çok firma bulunur.  Şehir; sanayi, tarım ve madencilik sektörlerinden elde ettiği gelir ile ekonomisini güçlü tutar.  Kırıkkale şehrinin pek çok ilçesinde çeşitli firmalar tarafından yayınlanan iş fırsatları bulunur. Hem Kırıkkale'nin ilçelerinde hem de çevre illerde birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firma bulunur. Bu sebeple şehirdeki birçok adaya yıl boyunca istihdam sağlanır. Kırıkkale çağrı merkezi iş ilanları; seyahat acentaları, kamu kurum ya da kuruluşları, bankalar ve çeşitli firmalar tarafından yayınlanır.  Siz de müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi iş fırsatlarını inceleyerek kriterlerinize uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Kırıkkale Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş Olanakları

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi alanında çalışmak isteyen adaylar, bünyesinde müşteri hizmetleri departmanı bulunan pek çok sektörden firma da görev alır. Kırıkkale çağrı merkezi elemanı arayanlar çoğunlukla; 112 acil servis, 110 alo yangın, 155 polis imdat çağrı merkezleri, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve bankalar gibi özel ve kamu kuruluşları olabilir. Kamu kuruluşları tarafından açılan iş ilanlarına başvuru yapacak olan adaylarda üniversite ya da lise mezuniyeti gibi şartlar aranabilir. Bunun yanı sıra, kamu kuruluşunda görev almak isteyen personellerin sicilinde “Kamu personeli olamaz” gibi ibarelerin olmaması gerekir. Kamu kurum ya da kuruluşlarda görev alan personeller, acil durumda olan kişilerin iletişime geçtiği birimlerde görev alır. Adaylar bu pozisyonda acil durumda olan kişilerin bilgilerini yetkili departmanlara aktarmak ile görevlendirilir. Bünyesinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi istihdam eden şirketler arasında turizm alanında faaliyet gösteren seyahat acentaları da bulunur. Yıl boyunca personel istihdam eden seyahat acentalarında görev alacak olan adaylar, rezervasyon yapacak olan müşteriler ile iletişime geçerek seyahat planlaması yapar. Özel bankalar ve telekomünikasyon şirketleri tarafından da çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri temsilcisi kapsamında iş ilanı yayınlanır. Bu departmanda görev alacak olan müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi temsilcisinin, müşterilerin istek ve şikayetlerini değerlendirmesi ve gerekli işlemleri yapması gerekmektedir.

Kırıkkale Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi temsilcisi pozisyonunda personel istihdam edecek olan firmaların yayınladıkları ilanlarda, dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar bulunur. Örneğin, başvuru yapacak olan adaylardan bazı niteliklere sahip olunması talep edilebilir. Ayrıca, çağrı merkezi iş ilanları Kırıkkale şehrine özel olarak ya da tüm Türkiye genelinde yayınlanmış olabilir. Bu sebeple öncelikle iş ilanlarının içeriğinde belirtilen şehir seçeneğine dikkat edilmesi gerekir. Bunların yanı sıra, bazı firmalar bünyesinde görev olacak adayın; 18 ile 35 yaş aralığında, diksiyonu düzgün ve Türkçe dil bilgisine hakim olmasını talep eder. Bazı iş ilanlarında firmalar, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi adaylarının üniversite ya da lise diplomasına sahip olmasını da ilan detaylarında belirtebilir. İlan detaylarında yer alan bu gibi kriterler sağlandığı takdirde iş ilanlarına başvuru yapılabilir. Doğru ilana başvuru yapmanız durumunda  tercih edilme şansınız büyük oranda artış gösterir. 

Kırıkkale Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Güncel Kırıkkale çağrı merkezi iş ilanları kapsamında çağrı merkezi temsilcilerinin bazı belgelere sahip olması gerekebilir. Adayların üniversitelerin iktisat, işletme ve halkla ilişkiler bölümlerinden mezun olmuş olması birçok firma tarafından istenilen kriterler arasında yer alır. Ayrıca, iletişim fakültelerinden mezun olmuş olan adaylar da  sıklıkla tercih edebilir.  Bunun yanı sıra, bazı eğitim kurumları tarafından; satış teknikleri, diksiyon ve akıcı konuşma eğitimleri de verilir. Kurumsal olarak çağrı merkezi alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından bu gibi belgeler talep edilebilir. Bazı firmalar yetiştirmek üzere tecrübesiz çağrı merkezi elemanı arayışı içerisinde de olabilir. Daha önce çağrı merkezi alanında deneyimi olmayan adaylar ve yeni mezun adaylar, bu iş ilanlarına başvuru yapabilir. Bu sayede işyerinde deneyim kazanarak kariyer planlamasını yapabilir.

Çağrı Merkezi Sektöründe Nasıl İş Bulunur?

Kırıkkale şehrinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi departmanında görev almak isteyen adaylar pek çok iş fırsatı bulabilir. Kariyer.net üzerinden müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi iş ilanları incelenebilir. Bu alanda çalışabilmek için Kırıkkale çağrı merkezi iş başvurusu yapmak ya da kamu kuruluşlarının yılın belirli zamanlarında yayınladığı iş ilanlarını takip etmek yeterli olacaktır.  Ayrıca kariyer.net üzerinden filtreleme yaparak da iş ilanları takip edilebilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ve Satış Temsilcisinin Çalışma ve Koşulları Nelerdir?

Kırıkkale müşteri hizmetleri elemanı arayanlar çoğunlukla bünyesinde müşteri hizmetleri departmanı bulunduran firmalardır. Çağrı merkezi satış temsilcisi adayları; yarı zamanlı, tam zamanlı, home ofis ve part time çalışma şekillerinde görev alabilir.  Çağrı merkezi temsilcileri çoğunlukla esnek çalışma saatlerinde çalışır. Bu sebeple ilanlara başvuru yapmadan önce  esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileceğinizden emin olmanız gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ve Satış Temsilcisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi pozisyonunda kariyer hedefleyen adayların, üniversitelerin; iletişim, iktisat ve halkla ilişkiler bölümlerinden mezun olması gerekir. Bunun yanı sıra, bazı firmalar yetiştirmek üzere çağrı merkezi temsilcisi arayış içerisinde de olabilir. Bu ilanlara başvuru yaparak kolayca çalışma fırsatı yakalanabilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ve Satış Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Çağrı merkezi temsilcilerinin aylık kazancı firmanın faaliyet gösterdiği iş koluna göre farklılık gösterir. Örneğin, turizm alanında faaliyet gösteren firmalar bünyesinde görev alan personellerin aylık satış cirosuna göre maaşını belirler. Bunun yanı sıra, bazı kurumsal firmalar temsilcilerin aylık olarak yaptığı telefon konuşma süresine göre de maaşını belirleyebilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale güncel iş ilanları nelerdir?

Kırıkkale güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Kırıkkale iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Kırıkkale iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Kırıkkale iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Kırıkkale iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Kırıkkale iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Kırıkkale iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!