Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
2

Konya Tasarım / Grafik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Tasarım / Grafik cancel
Konya cancel

Konya Tasarım / Grafik İş İlanları

Günden güne gelişim gösteren ve büyüyen bir şehir olan Konya; otomotiv, makine imalatı, metal sanayisi, gıda sektörü gibi alanlarda öne çıkar. Bu iş imkanlarının yanı sıra şehir içerisinde tasarım / grafik alanında yayınlanan iş ilanları da dikkat çeker. Farklı pek çok sektör bünyesinde gelişim imkanı sağlayan ve reklam, pazarlama ya da site kurulumu amaçlarıyla sıklıkla yardımından yararlanılan tasarım / grafik sektöründe pek çok çalışan alımı yapılır. Tasarım / grafik alanında farklı pozisyonlarda çalışma imkanı bulunur. Sen de bu alanda çalışmak istiyorsan kariyer.net üzerinden en güncel Konya tasarım / grafik iş ilanları fırsatlarına başvuruda bulunabilirsin. Üstelik yeni yayınlanan ilanlardan haberdar olmak için alarm kurman da yeterlidir. 

Konya’da Tasarım / Grafik Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Konya’da tasarım / grafik alanında çalışma ortamı ve çalışma koşulları son derece konforludur. Genellikle ofis ortamında ve masabaşı olarak çalışma sergilemek gerekir. Bu iş kolunda güvenlikli ve konforlu bir ofis içerisinde, genellikle dijital ortamda çalışma sergilenir. Tasarım işlemlerini gerçekleştirebilmek için programlara hakim olmak yeterlidir. Genellikle ofis ortamında çalışma sergilenen bu meslekte freelance çalışma imkanı da bulunur. Freelance çalışanlar ev ortamında diledikleri şekilde çalışma sergileyebilir. Yayınlanan Konya tasarım / grafik iş ilanları kapsamında freelance çalışanların kendilerinin belirledikleri bir ortamda çalışması mümkündür. Bunun yanı sıra tam zamanlı çalışanların ofis ortamında hem ortak toplantı alanlarında hem de kişisel odalarında çalışma imkanları bulunur. 

Konya’da Tasarım / Grafik Çalışanları Ne İş Yapar?

Konya’da tasarım / grafik alanlarında çalışma sergileyen kişilerin pek çok görev ve sorumluluğu bulunur. Konya tasarım / grafik eleman arayanlar tarafından belirlenen, bu meslek grubunun görev ve sorumlulukları şu şekildedir:

  • Tasarım üzerinden müşteri beğenisine ve genel kampanya mesajına uygun bir şekilde değişiklikler yapmak 
  • Web sitesi oluşturmak ve konsept belirlemek
  • Oluşturulan dizaynın ve tasarımların dijital yansımasını gerçekleştirmek 
  • Trendleri ve tasarım alanındaki yenilikleri takip ederek bu yeniliklere uygun bir şekilde üretim yapmak 
  • İllüstrasyonlar yapmak 
  • Grafik ve tasarım alanlarında çalışma sergileyen reklam yazarları, diğer tasarımcılar, web geliştiricileri ve pazarlama uzmanları ile uyumlu bir şekilde çalışma sergilemek 
  • Tasarım stilleri, formları ve grafikler hakkında gerçekleştirilen yenilikleri takip etmek ve bu yeniliklere uygun bir şekilde çalışma sergilemek

Konya’da grafik / tasarım hangi pozisyonlarda çalışabilir?

Konya’da grafik / tasarım alanında farklı pek çok pozisyonda ve kurumda çalışmak mümkündür. Özellikle medya alanında aktif olarak çalışma imkanı barındıran bir meslek olması sebebiyle öne çıkan grafikerlik alanında, tasarım atölyelerinde, iç mimarlık ve dizayn firmalarında, web sitesi tasarımı yapan şirket veya firmalarda çalışma imkanın bulunur. Yayınlanan Konya grafik / tasarım iş ilanları bay ve bayan adaylar için uyumlu pek çok farklı pozisyonda çalışma imkanı barındırır. 

Konya grafik / tasarım iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Konya grafik / tasarım iş ilanlarına, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ve bu alana ilgisi olan kişiler başvuruda bulunabilir. Kreatiflik bu alanda oldukça önemlidir. Bu sebeple orijinal fikirleri olan, tasarım programlarına hakim ve alanında yetkili kişiler yayınlanan ilanları değerlendirmeye alabilir. Yayınlanan Konya tasarım / grafik iş ilanları bay ve bayan adaylar için uyumludur. Kariyer.net’te yayınlanmış olan Konya tasarım / grafik iş ilanları bayan ya da bay fark etmeksizin her adayın başvurusuna açıktır. 

Konya grafik / tasarım iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Konya tasarım / grafik işi ilanlarına ulaşabilmek için kariyer.net’ten yararlanmak yeterlidir. Burayı ziyaret etmen hâlinde dilediğin pozisyondaki ilanlara kolaylıkla erişim sağlaman mümkündür. Filtreleme kısmına Konya tasarım / grafik yazarak en güncel ilanlara erişim sağlayabilirsin. Ayrıca dilediğin çalışma türüne ait ilanları da filtreleyerek görüntüleyebilirsin.  İncelediğin ilanlar arasından kendine en uyumlu bulduğun ilana başvuruda bulunabilirsin. 

Konya’da grafik / tasarım alanında tam zamanlı çalışma opsiyonu bulunur mu?

Genel olarak tasarım / grafik alanında tam zamanlı çalışma sergileyebilirsin. Tasarım / grafik alanı tam zamanlı çalışmaya uyumlu pozisyonlar barındırır. Diğer çalışma opsiyonlarını barındıran pozisyonlara da rastlansa da bu alanda en çok tam zamanlı iş ilanları yayınlanır. Kariyer.net üzerinden bu tam zamanlı iş ilanlarına ulaşman ve bu ilanlara başvurman mümkündür. 

Sıkça Sorulan Sorular

Konya güncel iş ilanları nelerdir?

Konya güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Konya iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Konya iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Konya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Konya iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Konya iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Konya iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!