Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
66

Manisa Gıda İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Gıda cancel
Manisa cancel
Aytaş Gıda
Gıda Satış Temsilcisi
Aytaş Gıda
İzmir +2 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
La Lorraine Bakery Group
Gıda Kalite Kontrol Teknikeri
La Lorraine Bakery Group
Manisa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
La Lorraine Bakery Group
Genel Başvuru
La Lorraine Bakery Group
İstanbul (Tümü) +12 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Manisa Gıda İş İlanları

Manisa ilinin ekonomisi tarım, sanayi, ticaret ve turizme dayalıdır. Manisa, nüfus olarak olmasının yanı sıra ticaret merkezi konumundadır. Tarım sektöründen elde edilen geliri sanayi alanına yönlendirmeyi bilmesi ile Manisa, ekonomik olarak oldukça gelişmiştir. Tarım ürünlerinin birçoğunda en önemli üretici konumundadır. Çekirdeksiz kuru üzüm üretimde ülkemizin ve dünyanın en önemli üreticisidir. Manisa; sanayi, maden ve tarımda oldukça gelişmiştir. Manis, üzüm, tütün ve zeytin üretiminde ilk sıradadır. Manisa’da ağırlıklı olarak gıda işleme ve dolum tesisleri bulunur. Özellikle üretimin olduğu dönemde yaş sebze ve meyve işleme fabrikaları Manisa’da öne çıkar. Gıda sektöründe tarıma dayalı sanayi yanında; yeme-içme tesisleri, catering firmaları ve yemek fabrikaları da bulunur. Manisa ilinde sanayi, tarım ve turizmin gelişmiş olması gıda sektörünün de gelişmesini sağlar. Manisa’nın gelişmiş gıda sektörü, gıda sektöründe istihdam edilme oranlarına da yansır. Manisa gıda sektöründe küçük ve büyük ölçekli bir çok tesisin yanında gıda ve gıda işleme fabrikaları da bulunur. Gıda sektöründe eleman ihtiyacı duyan firmalar, kendi bünyelerinde iş ilanları açar. Firmalar açtıkları iş ilanlarını Manisa gıda iş ilanları arasında yayınlar. Bu ilanlara başvurmak isteyen adaylar, iş ilanları detaylarını inceleyerek kendileri için en uygun ilana başvuru yapabilirler. 

Manisa Gıda Sektöründe İş Olanakları Nelerdir?

Manisa tarım, sanayi, ticaret ve turizm sektörlerinde çok gelişmiş ve gelişmeye devam eden bir ekonomiye sahip olur. Manisa gıda sektörü, yoğun olarak gıda işleme alanında faaliyet gösteren firma ve fabrikalardan oluşur. Özellikle çekirdeksiz kuru üzüm, zeytin ve tütün üretiminin ve hasadının olduğu dönemlerde yaş sebze ve meyve işleme, kurutma tesislerinin yoğun olduğu dönem olur. Bununla birlikte gıda ve gıda işleme tesisleri kadar yeme içme tesisleri, catering firmaları ve yemek fabrikaları gibi yerler de Manisa gıda sektörünün içerisinde yer alır. Bu durum göz önüne alındığında Manisa ilinde gıda sektöründe istihdam edilme oranı yüksek olur. Manisa, gıda sektöründe potansiyel adaylar için geniş iş olanaklarına sahip olur. Gıda sektöründe vasıfsız elemanların yanında gıda mühendisi ve gıda teknikeri gibi nitelikli pozisyonlar için de geniş iş olanakları bulunur. Manisa gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar, nitelikli pozisyonlar için ayrı iş ilanları açar. Eğer siz de Manisa ilinde gıda mühendisi olarak iş arayışında olan bir adaysanız, Manisa gıda mühendisi iş ilanları sayfasını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Manisa gıda sektörünün gelişmiş olması, Akhisar ve Salihli gibi üzüm ve zeytin üretiminin fazla olduğu ilçelere de yansır. Akhisar’da gıda mühendisi arayışında olan firmalar, Manisa Akhisar gıda mühendisi iş ilanları yayınlar. Manisa gıda sektöründe yer alan diğer faaliyet alanlarında bulunan firmalar da çeşitli iş ilanları yayınlayarak uygun adayları bulmayı amaçlarlar. Gıda sektöründe yer alan gıda fabrikaları, kendi bünyelerinde genel başvuru iş ilanları açabilir. Fabrikalar bu iş ilanlarını, Manisa gıda fabrikaları iş ilanları sayfasında yayınlar. Manisa gıda sektörünün gelişmiş olması istihdam olanağını artırdığından, potansiyel adayların iş bulma olanağı da fazla olur.

Manisa Gıda İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Manisa gıda sektörü eleman arayan firmalar, potansiyel adaylarda birkaç özellik ve yetenek arar. Bu özelliklerin başında adayların hijyen ve temizlik konusuna dikkat etmeleri gelir. Firmaların iş ilanlarında belli kriterler ve çalışma koşulları yer alır. Firmalar iş ilanlarını farklı kriterlerde, farklı bölgelerde ve farklı alanlar için açabilir. Örneğin; Manisa Salihli’de gıda mühendisi arayışında olan bir firma iş ilanını, Manisa Salihli gıda mühendisi iş ilanları arasında yayınlar. Eğer siz de iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız, firmanın çalışma koşullarının size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekir. Örneğin Manisa gıda mühendisi iş ilanı yayınlayan bir fabrikaya başvuruda bulunmak istiyorsanız ve siz gıda teknikeri iseniz, başvurunuzu başka bir firmaya yönlendirmeniz daha doğru olabilir. Firmalar, iş ilanlarını eleman arayışını sonlandırmak için yayınlar. Bazı firmalar deneyim ararken bazı firmalar deneyim aramaz. Genel kategori için diploma ve belge kriteri talep etmeyen firmalar da bulunur. Firmalar, nitelikli pozisyonlar için iş ilanlarını ayrı olarak açar. Nitelikli pozisyon genel olarak idari yönetim ve teknik kadroyu kapsar. Teknikerler de nitelikli pozisyon kapsamında bulunur. Manisa gıda teknikeri iş ilanları yayınlayan firmanın kriterleri arasında diploma ve belge kriteri mutlaka bulunur. Firmalar iş ilanlarını bulundukları bölgeyi baz alarak açar. İş ilanlarını takip eden potansiyel adayların da kendi bulundukları bölgeye göre arama yapmaları gerekir. Örneğin; Manisa Akhisar’da yaşayan bir gıda teknikeri, Manisa Akhisar gıda teknikeri iş ilanları sayfasını takip etmelidir. Adayın başvuru yapmadan önce firmanın koşullarının kendilerine uygun olup olmadığına karar vermesi, iş bulma sürecini kolaylaştırır.

Manisa Gıda Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Manisa gıda sektörü eleman arayanlar, iş ilanlarında çalışma ortamı ve koşullarını belirtir. Manisa gıda sektöründe çalışacak potansiyel adayların kapalı ortamda çalışacaklarını bilmeleri gerekir. Adayların çalışma koşulları, çalıştıkları firmaların faaliyet alanına göre değişir. Yeme-içme alanında çalışan adaylar, ortalama 8 saat çalışacaklarını ve uzun süre ayakta çalışmaları gerektiğini bilmelidir. Catering ve yemek fabrikalarında çalışacak adayların 24 saat çalışma sistemine adapte olmaları gerekir. Gıda işleme ve gıda fabrikalarında çalışacak adayların ise vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlaması gerekir. Gıda sektörü yoğun ve yüksek stresli bir alandır. Bu durum göz önüne alındığında adayların, yoğun ve yüksek stresli ortamlarda çalışacaklarını bilmeleri gerekir. Adayların gürültülü ortamlarda çalışmaya uyum sağlaması gerekir. Potansiyel adayların, iş ilanlarının zaman zaman güncellediğini göz önünde bulundurarak güncel Manisa gıda iş ilanları sayfasını takip etmeleri daha doğru bir tercih olur.

Manisa Gıda Sektöründe Çalışanlar Ne Kadar Maaş Alır?

Manisa gıda sektöründe çalışanların maaşları çalıştıkları firmanın faaliyet alanına göre değişiklik gösterir. Örneğin gıda fabrikasında çalışan bir aday ile yeme-içme tesisinde çalışan bir adayın maaşları arasında farklılık bulunur. İşe yeni başlayan deneyimsiz bir aday, asgari ücret düzeyinde maaş alır.  Adayların deneyimi artıkça maaşları da artar.

Gıda Sektöründe Çalışan Nitelikli Personel Ne Kadar Maaş Alır?

Nitelikli pozisyon genel olarak idari yönetim ve teknik kadroyu kapsar. İdari yönetim pozisyonları; genel müdür, müdür yardımcısı gibi pozisyonlardır. Teknik kadro; gıda mühendisi, gıda teknikeri gibi pozisyonlardır. Nitelikli pozisyonlarda çalışan adaylar ortalamanın üzerinde maaş alır.

Gıda Sektöründe İş İlanlarında Hangi Eğitim ve Diploma Gereklidir?

Gıda sektöründe gıda mühendisliği ve gıda teknikerliği gibi pozisyonlar için adayların, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekir. Bazı pozisyonlar için mesleki yeterlilik belgesi gerekir. Mesleki yeterlilik belgesi, adayın deneyimine ve bilgisine bağlıdır.

Gıda Sektöründe Çalışanlar Ekip Çalışmasına Yatkın Olmalı Mı?

Gıda sektöründe çalışacak adayların ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın olmaları gerekir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Manisa güncel iş ilanları nelerdir?

Manisa güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Manisa iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Manisa iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Manisa iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Manisa iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Manisa iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Manisa iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!