Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
76

Mersin Gıda İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Gıda cancel
Mersin cancel
Espressolab
Barista
Espressolab
İstanbul (Tümü) +19 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Supplementler.com
Ürün Danışmanı Mersin(İçel)
Supplementler.com
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Espressolab
Barista
Espressolab
İstanbul (Tümü) +19 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Tat Bakliyat  San.  ve Tic. Aş.
Logo Sistem Uzmanı
Tat Bakliyat San. ve Tic. Aş.
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Mersin Gıda Sektörü İş İlanları

Mersin, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli şehirleri arasında yer alır. Şehir; yoğun nüfusa sahip olması, coğrafi konumu ve tarihi önemiyle ön plana çıkar. Mersin’de yaşayan ya da yaşamak isteyen herkes, kendisi için en uygun iş imkânını bulabilir. Denizcilik, sanayi ve turizm sektörlerinin gelişmesi de bu avantajı sağlar. Sen de Mersin’de çalışmak istiyorsan en önemli sektörlerden biri olan gıda alanında yer alabilirsin. Mersin gıda sektörü iş ilanlarına başvurarak farklı meslekleri icra edebilirsin. Mersin gıda sektörü iş ilanları bay ve kadın satış temsilcisi pozisyonu için; ön lisans veya lisans mezunu,1-2 yıl deneyimli, B tipi sürücü belgesine sahip kişiler aranır. Mersin gıda iş ilanları için iş tanımında; raporlama yapılması, pazar geliştirme, sipariş alımı gibi görevler bulunur. Gıda sektörü ticaret elemanı için en az bir yabancı dil yeterliliği gerekir.

Mersin Şehrinde Gıda Sektörü İş Olanakları

Fabrikaların, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde sevkiyat, pazarlama gibi görevleri bulunur. Mersin gıda sektörü iş ilanları bayan ya da erkek kategorisi arasında yer alan pazarlama müdürü, pazarlama uzmanı gibi pozisyonlar bulunur. Mersin gıda sektörü eleman arayan firmalar, tüm ithalat ve ihracat sürecini takip etme görevini üstlenir. Gümrük işleri mevzuatlarının yapılması ve gerekli başvuruların yapılması gibi görevleri bulunur. Herhangi bir bölüm sınırlaması yoktur ve lisans mezun olmak yeterlidir. Mersin gıda firmaları iş ilanları arasında yer alan satış müdürü ve bölge sorumlusu gibi meslekler de bulunur. Yerel yönetim ve yerel üretim noktalarından satın alma işlemini gerçekleştirebilecek, seyahat edebilecek, zincir marketlere ulaşabilecek, mal tedarik eden firmalarla iletişim kurabilecek elemanlar aranır.

Mersin Gıda Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Mersin gıda sektörü eleman ilanları için aranan adaylar genellikle fabrikalardaki ürünün satışı, ithalat ve ihracatından sorumlu olan satış uzmanları ve satış müdürlerinden oluşur. Bu tür meslekler için yayınlanan ilanlarda dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Bunlardan bazıları:

  • Verilen iş tanımını dikkatli bir şekilde okumalısın. İş tanımı, işverenin senden yerine getirmeni istediği genel görevlerdeb oluşur. Örneğin; Mersin aşçı iş ilanlarına başvurmak istiyorsan, yemek yapma konusunda profesyonel olman gerekir. Eğer bu görevleri yerine getirmek için uygunsan iş ilanına başvurabilirsin. 
  • Çalışma şartları ve işverenin sana sunduğu olanaklar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Çalışma saatleri, izin günleri ya da maaş gibi konuların ilanda belirtilip belirtilmediğine dikkat etmelisin. 
  • Çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan iş ilanını dikkatle okumakta fayda vardır. Sahada çalışmak ile ofis ortamında çalışmak birbirinden farklı koşulları beraberinde getirir. Bu detaylara dikkat ederek başvurman, sana avantaj kazandırır.

Mersin gıda sektöründe gıda teknikeri olarak çalışabilir miyim?

Gıda teknikeri işi ilanları için aranan bazı nitelikler bulunur. Kalite ve gıda güvenliği yönetimi yapabilen, laboratuvar uygulamaları hakkında bilgi sahibi, raporlama yapabilen, üretim planlaması oluşturabilme gibi becerilere sahip olan kişiler mesleğe kabul edilir. Eğer bu kriterlere uyuyorsan gıda teknikeri olarak çalışabilirsin. Mersin gıda sektörü eleman arayanlar tarafından yayınlanan ilanlara başvurarak kariyer hayatına yön verebilirsin. 

Mersin gıda sektöründe çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Mersin, Türkiye’nin istihdam oranı fazla ve farklı sektörlerde gelişme gösteren bir şehridir. Güncel Mersin gıda sektörü iş ilanlarını yayınlayan işverenler, çalışanlarına farklı çalışma ortamları sunabilir. Örneğin; aşçı olarak çalışırken içinde bulunduğun ortam genellikle mutfaktır. Mutfaklar; temiz, aydınlık ve geniş alanlardır. Bunun yanı sıra laboratuvar gibi farklı ortamlar içerisinde de bulunabilirsin. 

Mersin gıda sektöründeki iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Güncel Mersin gıda sektörü iş ilanlarını yayınlayan kurumlar; iletişim yeteneği kuvvetli, hedef ve sonuç odaklı hareket edebilen, raporlama yapabilecek yönetim uzmanı adaylar arar. Eğer bu konularda kendine güveniyorsan, uygun nitelikleri taşıdığını düşünüyorsan, gıda sektöründeki iş ilanlarına başvurabilirsin. 

Mersin iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Mersin iş ilanları için genellikle lisans mezunu olmak, bilgisayar programlarına hâkim olmak ve bir yeterliliğe sahip olmak koşulları aranır. Üretilen ürüne göre farklı program hâkimiyetine sahip adaylar aranır. Aylık ve haftalık raporlama sorumlulukları vardır. Mersin gıda sektörü iş ilanları bugün ve sürekli güncellenen ilanları inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Mersin gıda iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Mersin gıda iş ilanlarına başvurmak için öncelikle bir Kariyer.net üyeliği oluşturmalısın. Üyeliğini oluştururken özgeçmişini eksiksiz bir şekilde doldurmayı unutmamalısın. Daha sonra başvurmak istediğin ilanın sayfasına gelip "Başvur" butonuna tıklaman yeterli.

Mersin gıda iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Mersin gıda iş ilanları en çok Tarsus ve Merkez ilçelerinde yer alır. Mersin gıda iş ilanlarının güncel ilçe dağılım listesini görmek istersen sayfanın solunda yer alan "Ülke - Şehir - İlçe" kısmına bakabilirsin. İlçe listesi şehir listesinin hemen sağında yer alır ve ilçeler ilan sayısına göre çoktan aza doğru sıralanır. En çok Mersin gıda iş ilanı içeren ilçeyi en üstte görebilirsin.

Mersin gıda iş ilanı veren firmaları inceleyebilir miyim?

Mersin gıda iş ilanı veren firmaları inceleyebilmek için ilan sayfalarının sağında bulunan "Profiline Git" kısmına basarak firmaların profiline gitmelisin. Fakat sınırsız ilan inceleme için üye girişi yapman gerektiğini unutma. Üye girişi yapmayan kişiler site içerisinde sadece belirli sayıda ilan detayı görüntüleyebilirler.

Mersin gıda iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Mersin gıda iş ilanlarından haberdar olmak için ekran başında nöbet tutman gerekmez. Öncelikle Mersin gıda iş ilanları sayfasının sol alt kısmında yer alan "Yeni İlanlardan Haberdar Et" butonuna tıklamakla başlamalısın. Daha sonra açılan kutucuğa e-mail adresini yazıp gönderdiğinde işlem tamamlanır. Bize gönderdiğin e-mail aracılığıyla en güncel Mersin gıda iş ilanlarını sana iletiriz.